Grupa wsparcia z Wrocławia

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
marigler
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2006 01:00

Grupa wsparcia z Wrocławia

Post autor: marigler »

WITAM WSZYSTKICH !!!!

Mam na imię Agnieszka jestem po 3-ch wczesnych poronieniach. Chcę utworzyć we Wrocławiu grupę wsparcia, jak również współpracując z tworzącym się Stowarzyszeniem Rodziców po Poronieniu - zrobić COŚ więcej......
Jeżeli czujesz się zagubiona, cierpisz, chcesz porozmawiać, masz ręce gotowe do działania - napisz - nikt nie zrozumie Cię lepiej niż ja.......

[email protected]

Potrzebuję Waszego wsparcia psychicznego i fizycznego.......- Ty jesteś moim wsparciem :!:

Pozdrawiam AGA
Awatar użytkownika
marigler
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2006 01:00

SPOTKANIE

Post autor: marigler »

Hej!!!

Chciałabym zorganizować nasze pierwsze spotkanie 24.06.06 r. Jest nas na razie cztery osoby z forum ,,poronienie,, mam nadzieję, że również BOCIAN przyłączy się do Nas..... :lol:

Zachęcam Wszystkich, którzy się wahają (ja też długo śledziłam wszystkie wątki zanim zdecydowałam się ,,ujawnić,, - wiem trzeba dojrzeć) - czekam na Was cierpliwie.......
Ze swej strony pragnę zapewnić, że zrobię wszystko aby to spotkanie dało Wam ukojenie w bólu, było przepełnione miłością, nadzieją i wiarą......

Ściskam mocno.....


Tylko dzięki WAM ta grupa może zaistnieć - ODEZWIJCIE SIĘ , CZEKAM NA WAS !!!!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”