stracilam moje malenstwo:(PORONILAM:(:(:(

Archiwum forum "Poronienia"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Aga31Wroc
Posty: 111
Rejestracja: 11 kwie 2006 00:00

stracilam moje malenstwo:(PORONILAM:(:(:(

Post autor: Aga31Wroc »

Tak ciezko jest po stracie naszej kruszynki a tak na nia czekalismy.W czwartek6.04 poszlam na usg kontrolne i lekarz stwierdzil brak akcji serduszka,zawolal innych lekarzy na konsultacje potwierdzili diagnoze.Lezalam na kozetce i blagalam BOGA zeby to okazalo sie tylko zlym snem,przeciez ja kocham moje malenstwo i nie moze mi go zabrac!!!W piatek o 6.50 rano bylo juz po zabiegu ktory robil moj lekarz i sam nie potrafil powiedziec dlaczego sie tak stalo wszystkie badania byly ok dziecko rozwijalo sie prawidlowo oprocz wymiotow i ja czulam sie wspaniale,zadnych boli wszystko ok.Moja coreczke urodzilam 4 lata temu cala i zdrowa ciaza byla prawidlowa bez zagrozen a tu taki cios!!!Ciezko przezylismy to z mezem on jest przy mnie tez cierpi ale wiadomo ze kobieta przezywa to inaczej.A teraz strach....czy ja nie bede miala juz nigdy dzieci???Wiem ze kobiety przezywaja po kilka poronien i wogole nie maja dzieci,ja mam i dziekuje Bogu za moja Weroniczke bo inaczej nie wiem jakbym zniosla ta strate.Mojego malenstwa tez bardzo pragnelam!!!
Awatar użytkownika
Bywalczyni
Posty: 859
Rejestracja: 04 sty 2005 01:00

Post autor: Bywalczyni »

Przytulam :cmok: Cię mocno tak mi przykro :bawling: :bawling: :bawling:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia”