* Ginekolog-połoznik z Ponania

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Ola1232
Posty: 607
Rejestracja: 01 maja 2003 00:00

Post autor: Ola1232 »

Podaję namiary na Piotra Puacza:

Gabinet prywatny ul. Szamarzewskiego 44d/2 (to jest 5 min od szpitala na Polnej)
Czynny w pon, wt, czw od 15-20, rejestracja od 14.00
numer tel: 8437333
mamy juz naszą królewnę !!!
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

namiary na dr Ewę Wender Ożegowską
od stycznia przyjmuje w nowym gabinecie prywatnym adres: ul. Międzychodzka 7B
rejestracja: poniedziałek, środa, piatek od 11.00 do 20.00
tel. 867 13 74
wdzięczna losowi za Bociana...
Awatar użytkownika
kasww
Posty: 40
Rejestracja: 22 gru 2004 01:00

Post autor: kasww »

ja polecam profesora pisarskiego przyjmuje na polnej wspaniały delikatny i z wielką intuicja lekarz
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Dr Ozegowska przyczynila sie do poronienia mojej kumpeli. Mnie prowadzi doc. Mariola Ropacka z Polnej i w koncu jestem na pocz. 6 miesiaca moje 3 poprzednie ciaze konczyly sie w 8-9 tyg.
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

Mariejo pisze:Dr Ozegowska przyczynila sie do poronienia mojej kumpeli.
Chyba trochę za ostro!!! Może poprostu nie dało się nic więcej zrobić? Koleżanka, która poleciła mi dr Ożegowską straciła wcześniej 3 ciąże. I dopiero dr Ożegowska doprowadziła przy nastepnej ciąży do szczęśliwego zakończenia. Mnie prowadzi juz po raz drugi i tak troskliwego i myslącego o najmniejszych szczegółach lekarza jeszcze nie znałam. Czasami nawet wydaje mi się, że przesadza ze swoją ostrożnością.
wdzięczna losowi za Bociana...
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Zamiast poradzic dziewczynie by pedem jechala do kliniki powiedziala ze jej godziny przyjec sa tego a tego dnia. Mnie z kolei podpadla pani Malgorzata Dziubinska Kaczmarek, ktora zamiast dawac mi lek na podtrzymanie sugerowala jakies zapalenie i wypalala cysty na macicy, mialam dzieki niej 2 poronienie. Moja obecna ginekolozka jest na kazdy moj telefon kiedy dotarlam do niej w 5 tyg zmusila mnie abym natychmiast wieczorem szukala luteiny i dzis jestem w 23 tyg i wszystko jest OK. Mialam poprzednio 3 poronienia.
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Najwazniejszy jest dobry gin do ktorego mozna w kazdej chwili zadzwonic, ktory interesuje sie nowosciami i zrobi wiele dla pacjenta, po moim 3 poronieniu trafilam do doc. Ropackiej i jestem b. zadowolona. Dla mnie to wzor lekarza.
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

I ja to samo mogę powiedziec o dr Ożegowskiej. Odpowiada na każdą moja wątpliwość, mogę do niej dzwonić o każdej porze dnia i nocy. I nie raz byłam świadkiem rozmowy telefonicznej jaką prowadziła z pacjentkami i nie raz słyszałam " natychmiast do szpitala ". Naprawdę nie wiem skąd taka zła opinia o tej lekarce...
wdzięczna losowi za Bociana...
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

To bylo kilka lat temu moze wyciagnela konsekwencje. Odradzam tez dr Bokuna z Engla, kilka osob mialo infekcje po cdesarkach mnie zalatwil przy skrobance w '03 w piatek mialam zabieg a w sobote wrocilam z rosnaca goraczka, dostawalam szpryce z antybiotykiem a poniedzialek mialam powtorke.
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Chyba zbieznosc nazwisk ta lekarka co podpadla nazywa sie Beata Ozegowska i przyjmuje na Strzeleckiej. Wlasnie sprawdzilam.
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

lepiej późno niż wcale!!!
wdzięczna losowi za Bociana...
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Dobrze wiedziec kto jak traktuje pacjentow moze dzieki temu uniknelabym drugiego poronienia, trzecie bylo na innym podlozu....
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Wracam do tematu bo doc. Ropacka mi podpadla, umowila sie ze mna i potem nie odbierala komorki a na koniec nie doczekalam sie USG 3d. Chyba zmienie gina.
Awatar użytkownika
Betitka
Posty: 335
Rejestracja: 10 lut 2005 01:00

Post autor: Betitka »

czy któraś z Was miała do czynienia z dr M. Szczepańską z Polnej? jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Mariejo
Posty: 157
Rejestracja: 20 lut 2005 01:00

Post autor: Mariejo »

Nie. Zdecydowalam sie rodzic w sw. Rodzinie i szukam kogos dobrego niedaleko domu. Ale mam wymagania...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”