* Ginekolog-połoznik z Ponania

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

ajno
Posty: 331
Rejestracja: 19 sie 2004 00:00

Post autor: ajno »

witam...poszukuje namiarów na dr Dmochowskiego z Raszei......prosze o pomoc.....
Awatar użytkownika
adam78
Posty: 2
Rejestracja: 06 lip 2007 00:00

Czy którejś może dr.T.Żak prowadził ciążę i poród?

Post autor: adam78 »

Czy którejś może dr.Tomasz Żak prowadził ciążę i poród?
Żona do niego chodzi w tej chwili (4 miesiąc) ale po tym co się naczytałem na jego temat na innych forach to zastanawiam się czy nie namówić jej do zmiany ginekologa. Moje wątpliwości budzi jeszcze tylko fakt, że wszystkie wypowiedzi były jedynie na temat leczenia niepłodności. Czyżby nie miał doświadczenia w dalszym prowadzeniu ciąży i położnictwie? Nam się na razie podjął prowadzenia i porodu na Lutyckiej. Będę wdzięczny za opinie.

Zatroskany przyszły tata.
Awatar użytkownika
Beataa23
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2008 01:00

Post autor: Beataa23 »

Napiszcie mi prosze jak najszybciej namiary na Puacza. tel kontaktowy, gdzie przyjmuje. To bardzo ważne
Awatar użytkownika
NOWINKA77
Posty: 848
Rejestracja: 17 sty 2008 01:00

Post autor: NOWINKA77 »

gabinet jest na Katowickiej nowy budynek, na dole, na przeciwko przystanku 16-tki.
Dr Szczepańska to moja Pani dr Ma wiele pacjentek i ja słyszałam o niej same dobre rzeczy. Panią Dr gorąco polecam
Ostatnio zmieniony 13 paź 2008 21:41 przez NOWINKA77, łącznie zmieniany 1 raz.
starania 2007-2008: hyperPRL,zesp.LUF,HSG(-+),mięśniaki,
laparo,wrogi śluz,4xIUI,p/c p/osłonce przeźr.+
15/12/2008 - strata Córeczki w 16t.c.
15/01/2010 - zostałam mamą! :)
Awatar użytkownika
citri
Posty: 5557
Rejestracja: 10 kwie 2007 00:00

Post autor: citri »

adam78znajomj po leczeniu niplodnosci prowadził ciaze wraz z porodem, złego słowa nie moze o nim powiedziec, mimo opini netowych nieprzychylnych
Córcia 16-10-2008
Dr D
- Dziękujemy !!!!
Awatar użytkownika
wedrujaca
Posty: 3941
Rejestracja: 07 sty 2007 01:00

Post autor: wedrujaca »

czy ktos z Was prowadzil ciaze u pani Izabelli Danieluk, z szpitala Swietej Rodziny, na Jarochowskiego?
dziekuje za wszelkie opinie :)
[url=http://www.familyticker.com/ticker/tickers/vv5q6kyixjtgftbt.png]Wyczekane Szczęście[/url]
Awatar użytkownika
pysiamod
Posty: 563
Rejestracja: 07 sie 2008 00:00

Post autor: pysiamod »

czy na Polnej mozna zrobic prywatnie usg 3D / 4D ? a takze czy jest tam zawsze dobry lekarz, który potrafi czytac takie usg ... no i czy robia tam takze echo serca ?? jesli nie to do jakiego lekarza zapisac sie by skierował na te badania ??
Aniołek Angelisia 31.10.2007-06.03.2008 :( miłością moją pozostaniesz na wieki...
Aniołek Groszeczek - 9 t.c :(
nasz CUD jest już z nami - Marysia ur.6 maja 2009 :)http://marusiamodrzej.fotosik.pl/

12 czerwiec 2010 poronienie :( 6 tc
Awatar użytkownika
nekasia
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2007 00:00

Post autor: nekasia »

Hej,
Tak, moja koleżanka robiła 3D na Polnej prywatnie ale nie znam szczegółow, najlepiej zadzwonić. Mnie prowadzi lekarz z Polnej wiec dostaje skierowanie do szpitala i robią mi takie usg podczas pobytu na miejscu. Dodatkowo zbada mnie też kariolog bo u dziecka podejrzewają wadę serca (opisałam w osobnym temacie)
Wiem jeszcze o 2 miejscach gdzie można zrobić takie USG:

19.10 w Poznan Plaza 4D bezpłatnie-szczegóły:
http://www.szczesliwe.macierzynstwo.pl/ ... 85&Itemid=

Przy szkole rodzenia, do której sie wybieram, prowadzona przez położne z Polnej:
http://www.malinowerodzenie.pl/gabinety.php

Co do lekarzy w Poznaniu-moją trzecią ciążę prowadzi prof Jana Skrzypczak z Polnej, szefowa IV oddziału w tymże szpitalu, jest jednym z najlepszych patologów w Polsce, zleciła mi szereg badan po 2 poronieniach, mam do niej ogromne zaufanie i jeszcze większy szacunek. Bardzo dobry fachowiec. Dr Szczepańska również pracuje na tym oddziale, znam ją tylko ze szpita i oceniam dobrze, słyszałam dobre opinie od jej pacjentek. Robiła mi hsg.
Kiedyś chodziłam do dr Dmochowskiego (2 pierwsze ciąże) . Również bardzo go cenię, odpowiada mi jego podejście i poglądy, znam wiele kobiet którym pomógł i które u niego rodziły. Jednak uznałam, że mój przypadek wymaga pomocy dobrego patologa i dlatego zmieniłam lekarza.
02.2007-Aniołek 7 tc
09.2007-Aniołek 10 tc
12.2008- Franio Aniołek w 32 tc aberracja chromosomalna
2010 - jest upragniony synek -przed adopcję, stoimy w kolejce po kolejnego dziedziusia
Awatar użytkownika
Kaluna
Posty: 35
Rejestracja: 16 gru 2007 01:00

Post autor: Kaluna »

Czy ktoś prowadził może ciążę / był na badaniach u Tomasza Urbaniaka, kóry przyjmuje na Słowiańskiej i w Lux Medzie na Roosvelta? Jest podobno dobrym specjalistą od USG. Będę wdzięczna za info od tych bardziej doświadczonych...
Awatar użytkownika
soledad
Posty: 53
Rejestracja: 20 lut 2009 01:00

Szukam doswiadczonego lekarza USG przeziernosc karku Poznan

Post autor: soledad »

Szukam doswiadczonego lekarza z Poznania w robieniu USG (normalne USG) ciazowego dokladnie przeziernosci karku i wyszukiwaniu kosci nosowej, ktory pracuje na dobrym sprzecie. Prosze o pilna pomoc. Zalezy mi na czasie. Prosze tez podac cene jesli wiecie. Dziekuje
Awatar użytkownika
KaKaKaJa
Posty: 368
Rejestracja: 09 lis 2006 01:00

Post autor: KaKaKaJa »

soledad - w gabinecie gin. na Palacza 17. ceny nie pamiętam, nr. tel. 061 8614240
Awatar użytkownika
cyganetka
Posty: 70
Rejestracja: 12 maja 2005 00:00

Post autor: cyganetka »

Witajcie:)szukam pacjętek doktora Wandelta czy któraś z Was rodziła na Lutyckiej w ostatnim czasie kiedy już doktor tam nie pracuje i jakie wrazenia?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”