Poród w Koszalinie lub okolicy

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
manna
Posty: 65
Rejestracja: 07 paź 2004 00:00

Poród w Koszalinie lub okolicy

Post autor: manna »

Witam,
poszukuje informacji na temat szpitali w zachodniopomorskiem, prosze o informacje czy jest tutaj któs kto rodził Koszalinie bądź Szczecinku, Białogardzi, Kołobrzegu czy w Połczynie Zdroju ?

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
mm0nika
Posty: 4821
Rejestracja: 21 mar 2006 01:00

Post autor: mm0nika »

witam ja jestem z koszalina rodzilam w koszalinie kilkakrotnie teraz jest odnowiona porodowka teraz robia patologie wiec jest troche zamieszania,dziewczyny chwala sobie bialogard a o kolobrzegu niec nie wiem ,a o polczynie to wiem ze dziewczyny z tamtad przyjezdzaly do nas rodzic,pozdrawiam
corka Natalia ur22.12.1993r
corka Anitka ur22.04.2005r PO 8 MIESIĄCACH WALKI ODESZŁA
Dawid 16.11.2008r
21.07.2010 STUKNĘŁA MI 30 EHHH
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Post autor: sylwia30 »

manna ja też rodziłam w Koszalinie (cc). Jakich informacji dokładnie poszukujesz? W czym możemy Ci pomóc?
Awatar użytkownika
manna
Posty: 65
Rejestracja: 07 paź 2004 00:00

Post autor: manna »

interesuje mnie jak wyglada sama porodówka czy mają tam porody rodzinne ?? Dwa razy rodziłam w Gdańsku na Klinicznej i mimo wielu krytycznyhc opinii na temat tego szpitala ja ze swojej swtrony nie moge narzekać. Rodziłam tam przed remontem i po, pierwszy raz miałam opłacona położną która wcale się mną nie zajmowała. Jednak za drugim razem , 2 lata temu , byłam bardzo zaskoczona mile porodówką oraz położnymi , były bardzo serdeczne cierpliwe i miłe. Teraz do Gdanska mam daleko więc muszę wybrać szpital w Koszalinie. Dlatego wszystklie informacje na jego temat są dla mnie ważne, jakie zwyczaje panuja w tym szpitalu przed i po porodzie.
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Post autor: sylwia30 »

manna ja rodziłam jeszcze przed remontem, więc nie mam doświadczeń z nową porodówką. Wiem, że jeśli chodzi o warunki to jest super - pokoje 1,2,3-osobowe z łazienkami, dziecko masz przy sobie (wcześniej był podział na położniczy i noworodki, teraz jest to połączone). Są trzy główne sale porodowe. Porody rodzinne - jak najbardziej. Nie wiem niestety ile sal jest do tego celu przeznaczonych. Może zajrzy tu ktoś, kto ma bardziej aktualne informacje. Jeśli chodzi o opiekę to ja rodziłam w warunkach polowych, wyglądało to inaczej niż teraz, dużo kobiet, jeszcze więcej zamieszania. Byłam debiutującą mamą, czułam się trochę pozostawiona sama sobie. Generalnie nie mam wspomnień wyjątkowo pozytywnych, ale też nie są one zdecydowanie negatywne. Moje emocje ulokowałabym w strefie neutralnej. Więcej zastrzeżeń miałam do oddziału noworodkowego, ale teraz podobno wygląda to zupełnie inaczej, więc nie będę się wypowiadać ;-)

Dodane po: 1 minucie:

P.S. Gdyby nie udało Ci się tu uzyskać większej ilości aktualnych informacji zajrzyj na wątek koszaliński w dziale POGADAJMY. Kilka dziewczyn korzystało już z nowej koszalińskiej porodówki.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”