bol glowy w ciazy

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Agnieszka82
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2008 01:00

Post autor: Agnieszka82 »

W 13 tygodniu też miałam taki silny ból głowy przez 2 dni, że nie mogłam nawet myśleć - leżałam i wyłam. Troszkę pomagały mi zimne kompresy na czole, ale niewiele :(
Pszłam do lekarza pierwszego kontaktu, zrobiono mi badania, z których wynika, że wszystko jest ok.
Mam jeszcze iść do okulisty, bo podobno może być "ciśnienie na dnie oka" nieprawidłowe i z tego mogą się brać silne bóle. Byćmoże to jest przyczyną? A może zmiana pogody tak zadziałała? Chyba najlepszym sposobem jest spokojnie przeleżeć ;)
Mama dwóch urwisów (2009 i 2011)
Mama dwóch aniołków (2007 i 2010)
2014 - następna fasolka w brzuszku !!!
Awatar użytkownika
Katarzynka21
Posty: 324
Rejestracja: 13 gru 2005 01:00

Post autor: Katarzynka21 »

Hej dziewczyny, a ja w 16tc i od poltora tygodnia borykam sie codziennie z niewielkim, ale uporczywym bolem glowy ;-( Tez oczywiscie jestem niskocisnieniowcem ;-) Nooo, i mi w sumie pomaga bardzo mocna herbata (od kawy zawsze mnie odrzucalo jak mnie bol glowy dopadl), bardzo mocny masaz glowy w bolesnych miejscach (koniecznie robiony przez meza ;-))

Kiedys cierpialam na bardzo mocne bole glowy, migrenowe, kilkudniowe. Wszystko przeszlo jak zaczelam chodzic na akupunkture. Przez okolo roku mialam calkowicie problem z glowy,a le odpuscila aku jakis czas przed ciaza i klops...znowu przyszlo. zastanawiam sie czy znowu nie zaczac, ale troche sie boje tak nagle w cizy aku zaczynac ;-(
4 lata staran; 3xIUI; 2xICSI; I crio......
02.2008-II crio; 28.02 Beta:518 ;-)
12.03.2009-5t3d od OM-w moim brzuszku bije najwazniejsze serduszko na swiecie.
30.10.2009-Macius
Awatar użytkownika
calineczkaaaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 lut 2009 01:00

Post autor: calineczkaaaa »

jej... nawet nie wyobrażacie sobie jak mnie w sobotę bolała głowa,moje bóle to również ciśnieniowe,ale z moim cisnieniem jest ok :wink: :roll: zawsze u lekarza mam w granicy 110-120/70-80 więc bardzo dobre,ale migrena to często mi głowe "pieści" :lol: w szczególnosci od wiosny do jesieni, nie wiem dlaczego :roll: w sobotę tak mnie bolała,że aż kości nad oczami mnie bolały,ale jak zaczął padać deszcz było dobrze,ale ból wrócił jak przestało padać,męczyłam się cały dzień,wieczorem zrobiłam inhalacje:3 torebki rumianku ekspresowego,miseczka i gorąca woda i po odparowaniu się wody jak ręką odjął :D amol podobno też jest skuteczny lub nóżki do cieplejszej wody a na głowe zimny okład :wink:
Awatar użytkownika
Agnieszka82
Posty: 20
Rejestracja: 02 sty 2008 01:00

Post autor: Agnieszka82 »

jejku, jak mnie dziś w nocy bolała głowa, nie mogłam wogóle spać :( do tego chyba mi się zaczynają bóle okołowięzadłowe - z czego akurat się cieszę :) bo znaczy, że dzidzia rośnie !!
Mama dwóch urwisów (2009 i 2011)
Mama dwóch aniołków (2007 i 2010)
2014 - następna fasolka w brzuszku !!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”