problem z oddawaniem moczu(szczegolnie w nocy)

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
gadosia
Posty: 211
Rejestracja: 06 mar 2004 01:00

problem z oddawaniem moczu(szczegolnie w nocy)

Post autor: gadosia »

Witam,zwracam sie do Was z pytaniem czy Wy rowniez macie takie problemy jak ja bo juz zaczyna mnie to martwic.Otoz jestem w 16 tyg ciazy(to moja 4 ciaza lecz dwie zakonczone obumarciem we wczesnym okresie),od 12-13 tyg meczy mnie co ktoras noc niemoznosc wysiusiania sie ,mam duze parcie na pecherz ale niestety nie moge sie wysiusiac,probowalam juz puszczania wody we wannie bo to podobno pobudza ale w moim przypadku nie skutkuje ,jedyne co mi pomaga to musze wtedy pochodzic i na kilka razy jakos moge sie wysiusiac.Problem dotyczy tylko nocy bo w dzien jest ok chodze czesto ale bez problemow.Lekarz mowi ze lada dzien powinno to zginac bo macica sie uniesie wyzej ale mnie juz to martwi.Czy ktoras z Was miala takie dolegliwosci?
Kasia ,dwa aniolki ,Kuba 2006 i Martynka 2008
Awatar użytkownika
siubka
Posty: 81
Rejestracja: 26 sty 2005 01:00

Post autor: siubka »

ja tak mam.. jestem w 14 tyg :)) w nocy masakra a w dzien normalnie
Awatar użytkownika
gadosia
Posty: 211
Rejestracja: 06 mar 2004 01:00

Post autor: gadosia »

o dzieki Ci juz myslalam ze tylko mnie meczy taka przypadlosc,a czy TY masz tez macice w tylozgieciu bo podobno czesciej to sie zdarza jak macica jest tylozgieta.Co na to mowi Twoj lekarz,jak temu zaradzic?
Kasia ,dwa aniolki ,Kuba 2006 i Martynka 2008
Awatar użytkownika
siubka
Posty: 81
Rejestracja: 26 sty 2005 01:00

Post autor: siubka »

Ja zrobilam badanie moczy, wyszlo ok,
macice mam normalną, ale dzidzia mi uciska na pecherz i czasem poprostu zamyka mi się ujscie pecherza... pecherz pelny a ja nie moge siusiu...dlatego.. mam wstawac, spacerowac chwilke i probowac.. az oproznię pecherz
Awatar użytkownika
Ania030481
Posty: 164
Rejestracja: 19 sie 2009 00:00

Post autor: Ania030481 »

Jestem w 17 tyg ciąży i od kilku tyg.mam tak samo...dzidziuś lubi chyba sobie poskakać na pęcherzyku mamusi :D pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”