SZPITAL św. Zofii / Warszawa

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
marcena
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2003 00:00

Post autor: marcena »

dziękuje z całego serca. Z dr Kukulskim jestem już umówiona na czwartek ale wszystko zależy od OLi moze będzie chciała wcześniej zobaczyć rodziców.pozdrawiam marzena
Awatar użytkownika
lidek
Posty: 291
Rejestracja: 05 lip 2002 00:00

Post autor: lidek »

Ja ten szpital polecam Moja lekarka prowadzącą była dr Marzena Padzik Moczydłowska. MIałam ostatecznie cc i złoego słowa powiedzieć nie mogę na ich temat. Owszem szpital jest oblegany i czasami trudno o miejsce.
Awatar użytkownika
marcena
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2003 00:00

Post autor: marcena »

Cześć dziewczyny! Jestem w szoku bo moja Ola się jeszcze nie spieszy do nas.Juz powoli trace cierpliwość. Pozdrawiam marzena
p.s. Goma Dr Kukulski jest rewelacyjny.Dziekuje.
Awatar użytkownika
goma
Posty: 31
Rejestracja: 21 lis 2002 01:00

Post autor: goma »

Marcena ja myślałam, że Ty już urodziłaś! Dzisiaj idę do dr Kukulskiego. powiem mu, żeby pogadał z Olą i zachęcił ją do wyjścia :)
Trzymaj się :)
Awatar użytkownika
marcena
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2003 00:00

Post autor: marcena »

Jakbym urodziła to bym zdała relacje z porodu. A tu nic! Dzisiaj byłam na KTG wszystko ok i zobaczymy co dalej. pozd. marzena
Awatar użytkownika
marcena
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2003 00:00

Post autor: marcena »

Dziewczyny jestem nareszcie mamusią!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D Mam sliczna Oleńke,która się najadła i teraz śpi. Poprostu brak mi słów aby napisać jak jestem szczęliwa. Pozdrawiam marzena
Aha nie rodziłam w sw. Zofii bo nie było miejsc i mnie odesłali na karową,ale poród wspominam bardzo dobrze. :lol:
Awatar użytkownika
goma
Posty: 31
Rejestracja: 21 lis 2002 01:00

Post autor: goma »

Marzena wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :piwo:
Ucałuj Oleńkę w pempuszek :) I w buźkę i w stópki i we wszystko inne!
Czekamy na zdjęcia!
Jejku, chętnie przytuliłabym maluszka :)

Trzymajcie się dzielnie i zdrowo!
Awatar użytkownika
marcena
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2003 00:00

Post autor: marcena »

Goma o to moje maleństwo Miłego oglądania.Pozdrawiam marzenahttp://strony.wp.pl/wp/andrzej.biegala/
Awatar użytkownika
goma
Posty: 31
Rejestracja: 21 lis 2002 01:00

Post autor: goma »

Oleńka jest cudowna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
Jest taka słodziutka. Już się nie mogę doczekać na swoje maleństwo. A to jeszcze tak długo!
Pewnie bawicie się świetnie w domku :) Trzymajcie się cieplutko.

Marzena, zamieszczajcie kolejne zdjęcia, bo będę zaglądać na stronkę i już się nie mogę doczekać kolejnych centymetrów Oli :)

Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
lidek
Posty: 291
Rejestracja: 05 lip 2002 00:00

Post autor: lidek »

Z lekarzy tam pracujących polecam dr Padzik Moczydłowską, ale przyjmuje tylko prywatnie. A z połoznych Małgosie gieardę Radoń. Generalnie szpital be zarzutu
Lidek mama Maćka /ur. 08-06-2001/
Aniołek VIII 1996
Aniołek XI 1997
Aniołek IX 2005
Awatar użytkownika
marcena
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2003 00:00

Post autor: marcena »

Goma dziękujemy.ola daje nam troche czadu ale trzeba wytrzymać. Strone powiekszamy na bierząco bo tata to maniak fotograficzny.Aha ile Ci jeszcze zostało? Pozdrawiam marzena
Awatar użytkownika
goma
Posty: 31
Rejestracja: 21 lis 2002 01:00

Post autor: goma »

Oj jeszcze duuuużo mi zostało. Jestem w 11 tygodniu :) Na razie czekam na brzuch :)
Awatar użytkownika
marcena
Posty: 17
Rejestracja: 11 maja 2003 00:00

Post autor: marcena »

Czas tak szybko mija, że nawet nie zauwazysz dzidzia bedzie z Tobą. Jak u mnie, chociaż pod koniec już traciłam cierpliwość. Zyczę Ci cierpliwości i powodzenia to jest jeden z najpiękniejszych okresów kobiety. :P :P Pierwsze USG, :D bicie serca, :D kopanie, :D rozciąganie się, :D czkawka :D itd. Pozdrawiam Marzena
Awatar użytkownika
KasiulkaM
Posty: 302
Rejestracja: 23 lip 2008 00:00

Post autor: KasiulkaM »

Witam dziewczynki,

Daaaaaawno tutaj nikt nie zagladał. Mam pytanie: poszukuje dobrego lekarza, który poprowadził by moją ciążę. Powieddzcie mi proszę szpital św. Zofii na jakiej mieści się ulicy?? Czy to ten sam co na Karowej?
Chciałabym wtrafić do dobrego lekarza który pracuje w szpitalu, poprowadziłby moją ciążę i u którego rodziłabym w szpitalu. Będę wdzięczna za pomoc.
Dziękuję. :)
Awatar użytkownika
Relinka12
Posty: 256
Rejestracja: 24 maja 2008 00:00

Post autor: Relinka12 »

KasiulkaM szpital św Zofii mieści się przy ulicy Żelaznej a na Karowej jest szpital św Anny Mazowieckiej to są dwa różne szpitale.
Ale co do opini to ani o jednym nie mam dobrego zdania ani o drugim.
Ja jestem z Warszawy ale zamierzam rodzić w Wołominie.Polecam.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”