Silny ból pleców

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

katia24_81
Posty: 33
Rejestracja: 01 cze 2005 00:00

Silny ból pleców

Post autor: katia24_81 »

Jestem w 18 tyg ciąży. Juz 4 dzien bola mnie blecy,zaczyna boleć po jednej stronie (takie kłucia) a potem promieniuje na całe plecy.Byłam wczoraj u lekarza ,ale nic konkretnego mi nie powiedział. Mam brac magnez i no-spe. Ten ból jest naprawde nie do zniesienia szczególnie w nocy,nie mogę spać. 2 tyg temu miałam robione badanie moczu i wyszło ok.Ale ten lekarz wydał mi sie mało kompetentny,(moj gin obecnie jest na urlopie)powinien mnie wysłac na usg, a nawet zgodziłabym sie polezeć w szpitalu. Tym bardziej, ze juz dwie ciąże straciłam. Co o tym myslicie. Moze miałyście podobne dolegliwości. Pozdrawiam cieplutko.
Aniołki sierpień 2002
czerwiec 2005
Awatar użytkownika
ruslan
Posty: 846
Rejestracja: 05 sty 2005 01:00

Post autor: ruslan »

Katia - czy ten gin badal ci szyjke? Czy jest dluga? Jezeli tak,to prawdopodobniej to sa objawy rozciagnecia macicy,nie grozi to ciazy,ani nie dziecku.Wiem, ze to strasznie boli,tez tak mialam wczesniej,teraz tez czasami sie zdarza.Mi to sie zaczelo w 14 t.c.Tak ze, jezeli z szyjka OK, to nie przejmuj sie,ale tak na wszelki wypadek to zrob USG, zeby sie uspokoic. :wink:
Coreczka ur. 2003r.
Aniolek 20.09.04
Aniolek 18.10.05
Synek ur. 16.11.2006
http://b1.lilypie.com/sD3up2.png
katia24_81
Posty: 33
Rejestracja: 01 cze 2005 00:00

Post autor: katia24_81 »

Tak badał mnie ginekologicznie i w sumie nic nie powiedział ,wiec chyba to znaczy ze z szyjką ok.Zalecił brac no-spe magnez i to wszystko.Dzieki podniosłaś mnie na duchu.Mam nadzieje ze to jest to co Ty miałas .Dziekuje jeszcze raz i pozdrawiam cieplutko.
Aniołki sierpień 2002
czerwiec 2005
Awatar użytkownika
ruslan
Posty: 846
Rejestracja: 05 sty 2005 01:00

Post autor: ruslan »

nie ma za co. mam nadzieje,ze przejdzie ci,bo to jest bol nie do zniesienia. trzymaj sie :wink: aha, no i jak nie moglam wytrzymac,to bralam apap,ale sporadycznie,jak juz bylo bardzo zle...pomogalo.
Coreczka ur. 2003r.
Aniolek 20.09.04
Aniolek 18.10.05
Synek ur. 16.11.2006
http://b1.lilypie.com/sD3up2.png
Awatar użytkownika
breta
Posty: 137
Rejestracja: 31 maja 2005 00:00

Post autor: breta »

Katiaja jestem na tym samym etapie co Ty. W piątek będzie 18 tyd.
Od tygodnia również bolą mnie plecy, po obu stronach, z tym że jest to taki głuchy ból, jakby ktoś mi "młotkiem nawalał". Wieczory są najgorsze, cowieczór beczę z bólu. Nie wiem co to dalej będzie, tymbardziej, że w przeszłości przeszłam operację kręgosłupa.
IV IUI - nieudane (3 Novum, 1 AM BS)
I ICSI - pozytywnie - AM BS (beta w 14 dpt 430.2).
Podziękowania dla doc. Szamatowicza
katia24_81
Posty: 33
Rejestracja: 01 cze 2005 00:00

Post autor: katia24_81 »

No właśnie najgorzej jest wieczorami ,moze Cie to pocieszy ale tez beczę z bólu.Mam nadzieje ze szybko nam przejdą te bólowe dolegliwosci. Trzymaj sie cieplutko breta.
Aniołki sierpień 2002
czerwiec 2005
Awatar użytkownika
annka
Posty: 23
Rejestracja: 07 lip 2004 00:00

Post autor: annka »

Właśnie dzisiaj zaliczam podobny ból pleców, nie śpię od pierwszej, tyle że u mnie dopiero 13tc. Byłam dzisiaj na badaniu i było wszystko OK, a po 5h pojawił się ból. Chyba zadzwonię do swojego gina o jakiejś rozsądnej porze i poprosze o radę.
Awatar użytkownika
Reniusia24
Posty: 852
Rejestracja: 24 maja 2005 00:00

Post autor: Reniusia24 »

Dziewczyny ja co prawda jeszcze nie mam az tak silnych boli plecow jak wy opisujecie, moj gin mi poradzil bym zaczela chodzic na basen bo to odciazy kregoslup i przyniesie ulge, wiec sprobujcie mozego tego naturalnego sposobu.
Całuski
1.02.2007r. o godzinie 17.10 przyszla na swiat moja mala slicznotka Viktoria Julia :D
http://reniusia24.fotosik.pl/

13 sierpnia II krechy!!!!!!!!
17 tc będzie dziewczynka:)
38 tc rośnij zdrowo Majeczko
24.04.2012 Majeczka Pola godz....?
Awatar użytkownika
tercja
Posty: 118
Rejestracja: 07 cze 2004 00:00

Post autor: tercja »

Powtorz to badanie moczu. Ja tez mialam 2 tyg. temu mocz ok. a w tym tyg. juz wynik mam koszmarny - bakterie, bialko i krew w moczu - wszystko ponad norme. Lekarz nie mial watpliwosci, ze to zapalenie pecherza i nerek. Dostalam amoksycykline i jeszcze mi obejrzano na usg te nerke czy nie ma kamienia albo zastoju plynu. Z tym nie ma zartow.

I objawy wlasnie tak jak u Ciebie - bol z jednej strony z tylu tuz pod zebrami, promieniujacy w strone brzucha (ale nad pepkiem). Glownie wieczorem.
Awatar użytkownika
ruslan
Posty: 846
Rejestracja: 05 sty 2005 01:00

Post autor: ruslan »

Dziewczyny, no to ja sie dolaczam do Was :cry: od wczoraj mam potworny bol plecow,tak jakby od dolu do samego karku i boli po bokach dol brzucha (chyba wezadla macicy) jestem w 24 t.c. Juz mialam tak wczesniej,mam nadzieje,ze tym razem to tez nic zlego,bo szyjke mialam badana tydzien temu... w czwartek ide do gina,ale bez USG.
Coreczka ur. 2003r.
Aniolek 20.09.04
Aniolek 18.10.05
Synek ur. 16.11.2006
http://b1.lilypie.com/sD3up2.png
Awatar użytkownika
asiaboba
Posty: 59
Rejestracja: 07 gru 2005 01:00

Post autor: asiaboba »

Dziewczyny,
No to i ja sie dołączę :( Ja mam ból dolnej części kręgosłupa od tygodnia (31 tc) promieniuje do pośladka po prawej stronie. Nie mogę chodzić dosłownie :( Mówiłam lekarzowi, on powiedział, że to normalne, głowka niuni uciska kręgosłup i boli, może przejść po 34 tc. Ale co wy myślicie?? Bo mnie to sie nie chce wierzyć, że to od główki mojej córeczki. Nie moge nawet wyjść z domu, bo ujde kilka metrów i ból nie do zniesienia.
Mam już dość.
Dodam, że całą ciąże walczę o moja kruszynkę. Najpierw plamienie w 8 tygodniu, potem krwawienie w 11 (okazało się, że to krwiak w macicy) leżałam w łóżku nieruchomo do 17 tygodnia, potem w 20 tygodniu kolka nerkowa i teraz to :(
Całuję was i doradźcie jak temu zaradzić.
ANIOŁEK 27.X.2005

Córcia Wikunia ur. 03-10-2006

Joasia
Awatar użytkownika
ruslan
Posty: 846
Rejestracja: 05 sty 2005 01:00

Post autor: ruslan »

asiaboba - no mysle,ze twoj gin ma racje,ty masz takie dolegliwosci przez wielkosc dziecka i ze dziecko jest juz nisko,i niestety nie ma rady na to - tylko porod :wink: musisz jakos wytrzymac,najwazniejsze,ze to nie zagraza ani dziecku ani ciazy w ogole.
Coreczka ur. 2003r.
Aniolek 20.09.04
Aniolek 18.10.05
Synek ur. 16.11.2006
http://b1.lilypie.com/sD3up2.png
Awatar użytkownika
opol_anka
Posty: 943
Rejestracja: 06 gru 2004 01:00

Re: Silny ból pleców

Post autor: opol_anka »

katia24_81 pisze:Jestem w 18 tyg ciąży. Juz 4 dzien bola mnie blecy,zaczyna boleć po jednej stronie (takie kłucia) a potem promieniuje na całe plecy.Byłam wczoraj u lekarza ,ale nic konkretnego mi nie powiedział. Mam brac magnez i no-spe. Ten ból jest naprawde nie do zniesienia szczególnie w nocy,nie mogę spać. 2 tyg temu miałam robione badanie moczu i wyszło ok.Ale ten lekarz wydał mi sie mało kompetentny,(moj gin obecnie jest na urlopie)powinien mnie wysłac na usg, a nawet zgodziłabym sie polezeć w szpitalu. Tym bardziej, ze juz dwie ciąże straciłam. Co o tym myslicie. Moze miałyście podobne dolegliwości. Pozdrawiam cieplutko.
No to mam dokladnie to samo, nic nie pomaga, leżenie, chodzenie, siedzenie, nic. Jak mnie dopadnie to kłucie to zdechnąć mozna :(

Katia, przeszlo Ci?
[color=darkred][b][url=http://b2.lilypie.com/hyWzp1/.png]Synuś Kubuś[/url] :love: i [url=http://b1.lilypie.com/20xdp2/.png]córeńka Milenka :lol:[/url][/b][/color]
Awatar użytkownika
jola72
Posty: 52
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: jola72 »

Jestem w 29tc i od 3 tygodni mam bóle kręgosłupa oraz miednicy. Lekarz powiedział, że dopóki nie jest to ból promienisty to wszystko jest ok. Zalecił mi nieforsujące spacery. Natomiast położna ze szkoły rodzenia doradziła spanie na jednym lub drugim boku. Jak już leżę na plecach to mam mieć ugięte nogi pod kątem prostym. I ćwiczenia polegające na skrętach tułowia lub "kiwaniu się" na boki. Pozdrawiam serdecznie
Jola
Awatar użytkownika
Reniusia24
Posty: 852
Rejestracja: 24 maja 2005 00:00

Post autor: Reniusia24 »

jola72 pytanie do ciebie troszke z innej beczki . Powiedz mi kochana od ktorego tygodnia chodzisz do szkoly rodzenia ?
1.02.2007r. o godzinie 17.10 przyszla na swiat moja mala slicznotka Viktoria Julia :D
http://reniusia24.fotosik.pl/

13 sierpnia II krechy!!!!!!!!
17 tc będzie dziewczynka:)
38 tc rośnij zdrowo Majeczko
24.04.2012 Majeczka Pola godz....?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”