USG 3D na Śląsku

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
MartycjaT
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2005 01:00

Post autor: MartycjaT »

nutka a gdzie robiłas usg3d ? bo moj lekarz dal mi namiary na Rude Ślaska do pani doktor Milejskiej mam dzownic teraz zeby sie z nia umowic a jestem w 16 tyg
Awatar użytkownika
jola72
Posty: 52
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: jola72 »

USG 4D/3D robią w Zabrzu na ul. Traugutta 6 w Klinice Patologii i Ginekologii Ś.A.M. tel. (32) 271-44-21 wew. 133
Jola
Awatar użytkownika
DagusiaS_
Posty: 56
Rejestracja: 08 cze 2006 00:00

Post autor: DagusiaS_ »

super, ze robia blisko Gliwic, wybiore sie do Zabrza ale za jakis miesiac bo teraz jest 16tydz. A mozna isc z mezem i nagrac sobie filmik w tym Zabrzu??? Bo przewaznie zycza sobie wylaczyc wszystkie sprzety :(

Dodane po: 2 minutach:

Ach i ile kosztuje taka przyjemnosc w Zabrzu???
Awatar użytkownika
jola72
Posty: 52
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: jola72 »

Ja dostałam skierowanie do poradnii genetycznej od mojego lekarza prowadzącego a poradnia mnie skierowała na usg, ale dowiadywałam się, że mozna zrobić badanie usg odpłatnie. Najlepiej zadzwoń to Ci powiedzą ile kosztuje takie badanie. Nie wiem czy nagrywają badanie, bo my od razu wiedzielismy, że nie bedziemy tego nagrywać. Można wejść z mężem na badanie. Pierwsze badanie miałam robione pod koniec 13tc, a teraz robiłam w 21 tc. A i z tego co wiem w Rudzie Śl. i w Zabrzu trzeba na badanie usg zapisać się wcześniej ok. 3-4 tygodni.Pozdrawiam
Jola
Awatar użytkownika
MartycjaT
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2005 01:00

Post autor: MartycjaT »

Ja zapisywalam sie na usg w Rudzie 3 tyg wcześniej. Był ze mna przy tym mąż i robione bylo usg2d Pani Doktor wlaczala co jakis czas 3d, kosztuje to 180zl a 3d + 90zl i nagrywaja w Rudzie na płytke ale ja tego tez nie bralam. Usg bylo robione bardziej pod wzgledem wykluczenia wad rozwojowych płodu. Trwało to okolo 20 - 30 minut, podała nam tez płec dziecka bedziemy miec chłopczyka:) robiłam to w usg w 20tyg a dokładnie bylo 19tyg+6tc
Awatar użytkownika
yena
Posty: 1185
Rejestracja: 12 lip 2004 00:00

Post autor: yena »

Mam pytanko co do Rudy- zawsze jest płatne, czy ze skierowaniem nie?
Awatar użytkownika
MartycjaT
Posty: 6
Rejestracja: 16 sty 2005 01:00

Post autor: MartycjaT »

A tego to nie wiem, lekarze daj skierownia na tekie badania i są one wtedy bezpłatne ale to musisz porozmawiac ze swoim prowadzącym ciąże a jak nie to zadzwon do nich i zapytaj, tel 032 244 46 63 . Moja kolezanka dostala takie skierownie ale robiła usg w Katowicach
Awatar użytkownika
yena
Posty: 1185
Rejestracja: 12 lip 2004 00:00

Post autor: yena »

dzieki za info, skierowanie to ja już mam , polecał genom, juz sie umówiłam, ale zapomniałam zapytać :lol:
Awatar użytkownika
MirkaD
Posty: 84
Rejestracja: 13 mar 2006 01:00

Post autor: MirkaD »

W genomie zrobią ci bezpłatnie na skierowanie TYLKO jeśli masz skończone 35 lat lub chorobę genetyczną w rodzinie. Z tego powodu robiłam usg genetyczne w Katowicach w Provicie mimo iż mieszkam 10 min od Genomu. W Provicie nie mają aż takich obostrzeń.
Awatar użytkownika
yena
Posty: 1185
Rejestracja: 12 lip 2004 00:00

Post autor: yena »

no i jestem po
zrobili za darmo na skierowanie od gina
i mam 31 lat
i żadnych chorób gen w rodzinie
jestem "tylko" w ciązy po ICSI
Awatar użytkownika
Bata
Posty: 220
Rejestracja: 30 wrz 2005 00:00

Post autor: Bata »

Cześć Yena,
JA też jestem po ICSI i chciałabym zrobić dobre usg, powiedz proszę Genom, to gdzie jest?I nic nie płaciłaś za usg?CZy trzeba się wcześniej umawiać? I w jakim najlepiej okresie w którym tygodniu?
Dzięki za odpowiedź!! :D
JA jestem w 19tc za 2 tygodnie mam wizytę u mojego gina i zwykłe usg, zastanawiam się czy aby jest sens je robić czy nie lepiej od razu w tym okresie jechać na 2D lub 3D.
Pozdrawiam serdecznie cały wątek!
:wink: Bata
Awatar użytkownika
yena
Posty: 1185
Rejestracja: 12 lip 2004 00:00

Post autor: yena »

Genom jest w Rudzie, ale za chiny nie pamiętam adresu,chyba ul 3go Maja nr 339?
Mam za to tel 032 244 46 63
Umawiałam się jakieś 3-4 tyg wcześniej, miałam skierowanie od gina. Robiłam usg genetyczne, aktualnie bez opcji 3D, bo to było w 13tc (mialo być w 12 ale dzidziuś coś trochę mały był)
Na następne jadę w 22 tc
Za żadne nie płacę
Awatar użytkownika
Bata
Posty: 220
Rejestracja: 30 wrz 2005 00:00

Post autor: Bata »

Yena,
Wielkie dzięki!
:kiss:
Bata
Awatar użytkownika
Motylek91
Posty: 9
Rejestracja: 04 lut 2010 01:00

Re: * USG 3D na śląsku

Post autor: Motylek91 »

Katowice Femina ul. Królowej Jadwigi 8 ze skierowaniem za darmo, mają nawet własną strone internetową :wink:
Życie to surfing więc wstawaj bracie i walcz z falami ;)
_________________
Maleństwo 02.2010r 8tc [*]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”