Ból gardła w ciąży - DUOMOX czy ktoś brał?

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
LaCiguena
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2009 01:00

Post autor: LaCiguena »

Dziekuje Wam bardzo Kakun, beznick i Netka. Chcialam przeczekac i jeszcze zobaczyc co to sie rozwinie, ale macie racje. Konsekwencje choroby pewnie sa gorsze dla dziecka, szczegolnie, ze moj lekarz wie ze jestem w ciazy i mi go polecil. No to bede sie leczyc. Dziekuj jeszcze raz, buziaczki
Awatar użytkownika
anathea
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2009 01:00

Post autor: anathea »

Hej dziewczyny-ja jestem w 15 tyg. ciąży i od 3 tyg. leczyłam przeziębienie. Dostałam syrupat,engystol, orophar w spray'u i homeogene 9. Przeszło tyle o ile:( TYdzień w miarę ok, a teraz jest gorzej:( Doszedł katar, ból gardła i ból w jednym miejscu na szyi. Martwię się tym, bo właśnie chciałam zaszczepić się na sezonową grypę, a tu znowu infekcja:( A lekarz przyjmie mnie dopiero w poniedziałek:(Zastanawiam się nad zamówieniem wizyty domowej
Awatar użytkownika
LaCiguena
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2009 01:00

Post autor: LaCiguena »

anathea pisze:Hej dziewczyny-ja jestem w 15 tyg. ciąży i od 3 tyg. leczyłam przeziębienie. Dostałam syrupat,engystol, orophar w spray'u i homeogene 9. Przeszło tyle o ile:( TYdzień w miarę ok, a teraz jest gorzej:( Doszedł katar, ból gardła i ból w jednym miejscu na szyi. Martwię się tym, bo właśnie chciałam zaszczepić się na sezonową grypę, a tu znowu infekcja:( A lekarz przyjmie mnie dopiero w poniedziałek:(Zastanawiam się nad zamówieniem wizyty domowej
Zamow wizyte lepiej. Lepiej tak niz czekac co sie z tego rozwinie. Moze antybiotyk okaze sie konieczny, po co katowac siebie i dziecko..
Awatar użytkownika
anathea
Posty: 2
Rejestracja: 26 lis 2009 01:00

Post autor: anathea »

Byłam u lekarza i okazało się, że jednak potrzebny był silniejszy lek. Dostałam Bipraox-bezpieczny dla dziecka bo nie przedostaje się do krwi- i rzeczywiście pomaga:)
Jak się wyleczę to rozważam szczepionkę na sezonowa grypę, od II trymestru podobno lepiej wziąć.
Awatar użytkownika
LaCiguena
Posty: 4
Rejestracja: 01 lis 2009 01:00

Post autor: LaCiguena »

anathea pisze:Byłam u lekarza i okazało się, że jednak potrzebny był silniejszy lek. Dostałam Bipraox-bezpieczny dla dziecka bo nie przedostaje się do krwi- i rzeczywiście pomaga:)
Jak się wyleczę to rozważam szczepionkę na sezonowa grypę, od II trymestru podobno lepiej wziąć.
Tak, zaszczepić się warto. Co do Bioparoxu tu mnie nigdy nie dawał efektów, a mam wrażenie że jeszcze pogarszał rzeczywisty stan gardła. Ale jeśli u CIebie działa, to tylko życzyć zdrowia...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”