kosmetyki, opalanie, zabiegi, włosy, paznokcie (...) w ciąży

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Marti1
Posty: 927
Rejestracja: 24 wrz 2003 00:00

Post autor: Marti1 »

opalanie niekoniecznie bo mogą powstać trwałe przebarwienia skóry a upał na dzidzię nie powinien mieć wpływu jeżeli koleżanka będzie duuuużo pić :D
Aniołek (12tc) -08.2003
Synuś, 19.05.2006
Awatar użytkownika
Karcia
Posty: 893
Rejestracja: 15 cze 2006 00:00

Post autor: Karcia »

Witam was kochane :D

Jestem w 4tym tyg ciązy i chcialabym zacząc stosowac kosmetyki przeciw rozstepom, nie mam pojecia (mieszkalam za granica ponad 10 lat) jakie kosmetyki w polsce są najskuteczniejsze , moze wy juz doswiadczone polecicie mi cos? niekoniecznie musi to byc z górnej pólki...
dziekuje z góry za odp i pozdrawiam
Karcia 39
2 laparo-usuniete jajowody
1sze IVF-Maj 06,nie mielismy szczescia.(Londyn)
2gie ICSI-Wrzesien (INVICTA) udalo nam sie!!!
Marcel i Amelia sa juz z nami ur 15/05/07
karrera
Posty: 2021
Rejestracja: 18 lis 2004 01:00

Post autor: karrera »

Witam!

Ale tu cisza :wink: Ja już jestem rozdwojona, mój syn ma miesiąc i 2 dni. CHciałam napisac, że po porodzie cellulit faktycznie się zmniejsza, a raczej jest taki jak przed ciążą (jesli ktoś w ogóle go ma).
Maciuś ur. 23.09.2006r.
Zuzia ur. 11.12.2008r.
Awatar użytkownika
Reniusia24
Posty: 852
Rejestracja: 24 maja 2005 00:00

Post autor: Reniusia24 »

karrera kochana jaka dobra wiadomosc podalas, własnie rano ogladalam swoje nogi i tylek i sie zalamalam ze taka pomarszczona jestem . Zastanawialam sie czy to normalne i zejdzie . Wiec sie w takim razie nie przejmuje :)
1.02.2007r. o godzinie 17.10 przyszla na swiat moja mala slicznotka Viktoria Julia :D
http://reniusia24.fotosik.pl/

13 sierpnia II krechy!!!!!!!!
17 tc będzie dziewczynka:)
38 tc rośnij zdrowo Majeczko
24.04.2012 Majeczka Pola godz....?
Awatar użytkownika
niespodzianka
Posty: 2103
Rejestracja: 23 sty 2004 01:00

Post autor: niespodzianka »

karcia ja używam tego : (na razie jestem zadowolona i sporo pozytywnych opinii o tych kosmetykach słyszałam). Kupisz je w prawie kazdej aptece. Ja kupiłam w Alfa Centrum ale na pewno są też w Klifie.
http://www.e-mama.pl/index.php?d=produkt&id=1254
http://www.e-mama.pl/index.php?d=produkt&id=268
Awatar użytkownika
jomale
Posty: 4695
Rejestracja: 13 lut 2005 01:00

Post autor: jomale »

Ja dostałam rady od masażystki jak wmasowac w brzuch krem p/rozstępom. Zaczynamy od miejsca gdzie jest wątroba i lecimy w lewą strone takim ślmakiem do środka pępka a potem z powrotem :)
Awatar użytkownika
Tigirli
Posty: 671
Rejestracja: 28 lip 2006 00:00

Post autor: Tigirli »

Dziewczyny a powiedzcie mi jak to jest z solarium... Bo ja na samym poczatku ciazy, jak jeszcze nie wiedzialam, ze jestem w ciazy to pomaszerowala sobie na 6-8 seansow po 15 minut i przysmazylam sie troszke na slonku, mam nadzieje, ze to nie zaszkodzi... No i mam caaala buzie i plecy i ramiona i dekolt w pryszczach w tej ciazy i to takich paskudnych i bolacych i tak sie zastanawialam, ze moze bym tak poszla do kosmetyczki cos z tym zrobic, ale czy moge?? No i zastanawialam sie nad uzyciem opalacza na twarz, bo w okresie dojrzewania, na pryszczaki tylko wysuszenie sloncem i opalaniem mi pomagalo... A one sa takie paskudne i bolace :cry: Chyba ze ktoras z Was ma jakis tajny dobry sposob, bezpieczny dla dzidzi??
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość »

A czy któraś wie czy zabieg przekłuwania kaszaków (prosaków) na twarzy jest bezpieczny w ciąży?
Awatar użytkownika
ke-si
Posty: 8
Rejestracja: 13 kwie 2008 00:00

Post autor: ke-si »

Witam! pewnie ten temat już sie przewinął, ale ja mam ogromny dylemat. Właśnie odebrałam wyniki beta HCG, z których wynika, ze jestemw ciąży (ok. 4 tydzień). Na jutro jestem umówiona na uzupełnienie paznokci żelowych, które niszę już od ajkiegoś czasu. Mam dylemat - czy to jest bezpieczne dla płodu, czy raczej muszę sobie odpuścić? Błagam, odpiszcie mi!!!!
Awatar użytkownika
Gaja_7
Posty: 3
Rejestracja: 20 kwie 2009 00:00

Post autor: Gaja_7 »

Paznokcie żelowe sa ok - ja mam i też się [ytałam u kosmetyczki- te lampy mają bardzo małe natężenie a żele sa nietoksyczne :)
Cukierczek
Posty: 2673
Rejestracja: 25 paź 2006 00:00

Post autor: Cukierczek »

a ja mam dylemat odnosnie zmycia paznokci - mam taki zwyczajny zmywacz- ??
start od V.06;I,II-08- 2 IUI;IVF 04.08:

12 dpt beta 28,71;15 dpt beta 279,03;21 dpt beta 166 - dlaczego :(;22 dpt beta 241 ??

23 beta 130 :(; II ivf- 7 beta. Mrozaczek II.09 :( histeroskopia,kariotypy oki juz po laparo :))31.03.2010 coreczka :)

Plan:
Awatar użytkownika
calineczkaaaa
Posty: 226
Rejestracja: 28 lut 2009 01:00

Post autor: calineczkaaaa »

udzielę się co do opalania,można bo sama to robiłam,oczywiście piłam dużo i jak było już bardzo gorąco to zimny ręcznik położyłam na brzuch,maluszkowi się podobało bo brykał jak zawsze z rana szaleje :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”