PORÓD w Poznaniu: Polna czy Raszei?

Archiwum forum "Jestem w ciąży"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Nemi
Posty: 412
Rejestracja: 09 paź 2002 00:00

Post autor: Nemi »

Pytanie troche z innej bajki, ale nie miałam pojecia gdzie je umiescic, a wy jesteście takie aktywne :D Zresztą czytam wasze opowieści z zainteresowaniem, bo moja koleżanka zastanawia się nad wyborem miedzy św. Rodziną a Polną.
Gdzie można w Poznaniu kupić bieliznę ciążową, ale na ostatnie miesiace ciąży.
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

dziewczyny, a czy możecie tak pod kątem technicznym opisać jak to wszystko wyglądało przy cesarce. Tzn. jakie znieczulenie, ile trwał zabieg, kiedy dostałyście dziecko, czy dziecko może być z nami cały czas, ile leżałyście w szpitalu itd.
Przepraszam, że tyle mam pytań, ale już powoli zaczynam panikować.....

a czy możecie mi podać nazwiska lekarzy prowadzących ( ewent. odbierających poród - może dzięki temu zorientowałabym się, czy moja lekarka jest z PG2 czy z PG3 ) - jeśli to będzie kłopot na forum to proszę o priva. PLIIIIIISSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!
:wink: :wink: :wink:
Ostatnio zmieniony 07 mar 2004 17:32 przez Monika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
blacky
Posty: 317
Rejestracja: 06 sie 2003 00:00

Post autor: blacky »

dołaczam sie do pytan Moniko!

dziewczyny - przekonajcie nas gdzie najlepiej rodzic :)

Moniko! a kiedy rodzisz, jesli wolno spytac? jak daleko ciaza?

ja jestem w 14 tyg., terminporodu 10 wrzesień..

blacky
Blacky i Marcin
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

będę rodzić napewno na Polnej a termin mam na 28.06. i wiem, że juz od 14.06 idę na oddział ( będę miała cesarkę, na którą będziemy już cierpliwie czekać w szpitalu )
Awatar użytkownika
joljolka
Posty: 501
Rejestracja: 01 lis 2003 01:00

Post autor: joljolka »

znieczulenie do c. ces zalezy od pacjentki, , anestezjolodzy sklaniaja sie raczej do znieczulenia zewnatrzoponowego (tzn ze jestes przytomna przez caly czas ) o ile jest mozliwosc wykonania tego znieczulenia, przy kazdym c.ces jest lekarz pediatra, i jesli nie ma zastrzezen do stanu zdrowia dziecka, to dzidzius zostaje z mama na sali, a jesli musi isc na obserwacje to jest przyjmowane na oddzial noworodkowy i wtedy zalezy najczesciej wraca do mamy po kilku godzinach, dziecko jest z mama przez caly czas, do domu wychodzi sie najczesciej po ok. 5 dniach
zabieg trwa zwykle ok 1 godziny,
pozdrawiam :lol:
z maleńką fasolką :loving:
pamiętam o Was moje Aniołki :cry2:
[color=red][b]Suwaczki zostały usunięte przez administratora jako niezgodne z regulaminem forum[/b][/color]
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

a powiedzcie proszę, czy to prawda, że po tym znieczuleniu zewnątrzoponowym trzeba leżeć kilkanaście godzin? To jak wtedy zajmować się dzieciątkiem?
Awatar użytkownika
Iwona26
Posty: 197
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Post autor: Iwona26 »

Ja rodziłam koniec sierpnia 2003 roku. Leżałam na PG IV. Miałam swojego opłaconego lekarza, który wziął 1200 zł za 12 godzin bycia na każde moje wezwanie, bo tyle trwał mój poród. Jestem bardzo zadowolona zarówno z lekarza, jak i ze szpitala. Położne na oddziale były też na każde wezwanie, bardzo miłe dziewczyny. Jedyne co mogę im zarzucić, to to, że nie pomogły mi w przystawieniu do piersi, i moja córka 3 pierwsze dni życia była na butelce. Ale może gdybym się uparła i poprosiła, to może by i pomogły, mi było chyba łatwiej poprosić o butelkę. Poza tym miałam jednoosobową salę z łazienką, bez żadnych dopłat. Jeżeli rodzić to tylko na Polnej. Miałam też ZZO, za które zapłaciłam 300 zł.
Awatar użytkownika
Monika
Posty: 1045
Rejestracja: 05 kwie 2002 00:00

Post autor: Monika »

"wrzucam" ten temat na początek, bo może jeszcze ktoś się odezwie i podzieli swoimi opiniami i przeżyciami związanymi z Polną.
wdzięczna losowi za Bociana...
Awatar użytkownika
Anais75
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2008 00:00

Post autor: Anais75 »

Ja też czekam na "wrażenia" z Polnej. Dziewczyny które tam rodziły ostatnio, podzielcie się swoją opinią, please :)
Awatar użytkownika
Kajtek_84
Posty: 3924
Rejestracja: 04 kwie 2008 00:00

Post autor: Kajtek_84 »

Ja też proszę o opinie... :)
Córcia:)
Awatar użytkownika
Motylek8
Posty: 603
Rejestracja: 26 cze 2008 00:00

Post autor: Motylek8 »

Może jakieś aktualne relacje z Polnej - podzielcie się dziewczyny [-o<
IVF 2008 :-(
2009 Naturalny CUD-serduszko puka :-)
11.2009 ukochany synek
http://suwaczki.maluchy.pl/li-39901.png
Awatar użytkownika
monkami
Posty: 42
Rejestracja: 08 gru 2009 01:00

Post autor: monkami »

Czy ten wątek jeszcze istnieje???....pewnie cos sie zmieniło na polnej od tamtych czasów???....hallooooo/........tez mnie ciekawi jak tam jest ...i czy jezeli ma sie z tamtad lekarza to czy zawsze bywa przy porodzie??
Awatar użytkownika
Pepe28
Posty: 4030
Rejestracja: 06 gru 2006 01:00

Post autor: Pepe28 »

Rodziłam na Polnej w 2007. Nie mam żadnych negatywnych uwag do personelu - fachowy, pomocny, kompetentny. Po porodzie byłam w 3-osobowej sali (ja po sn, 2 dziewczyny po cc). Dzieciaki miałyśmy ze sobą, wszystko było ok, pomagałyśmy sobie wzajemnie.
Teraz też mam nadzieję, że pójdzie podobnie [-o<
Awatar użytkownika
monkami
Posty: 42
Rejestracja: 08 gru 2009 01:00

Post autor: monkami »

Pepe28...a masz lekarza prowadzacego z polnej??
Awatar użytkownika
Pepe28
Posty: 4030
Rejestracja: 06 gru 2006 01:00

Post autor: Pepe28 »

Tak, miałam i mam stamtąd lekarza, ale tak się poprzednio ułożyło, że nie mógł być ze mną (wyjechał) przy porodzie i nie miałam tam nikogo umówionego. Przyjechałam i przyjęli mnie. Zajmowali się mną b. porządnie.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Jestem w ciąży”