Mysłowice

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
protus
Posty: 2983
Rejestracja: 31 sty 2003 01:00

Post autor: protus »

pszczolka_maja!
Napisz priva do fana. Ona wiele Ci wyjaśni.
Pozdro
fana
Posty: 6226
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Post autor: fana »

chetnie ci napisze o nich..lepiej uciekaj ....z novomedici
7 stymulacji.9 transferów.- nie udało się. Decyzja o zakończeniu leczenia. ALE ZA TO JESTEM BABCIĄ Aleksandra od 18 05 2014 :)
Awatar użytkownika
nini
Posty: 1511
Rejestracja: 10 wrz 2003 00:00

Post autor: nini »

Pszczolka_maja zanim się zdecydujesz na Mysłowice to radzę poszukać info na Boćku odnośnie innych klinik, lekarzy na Śląsku.
O Mysłowicach to już nawet szkoda czasu na pisanie :(
nini

I IUI nieudana
II IUI nieudana
IMSI nieudane
Awatar użytkownika
maleszczescie
Posty: 22
Rejestracja: 20 wrz 2005 00:00

Post autor: maleszczescie »

Hej dziewczyny! Nie mam wielu doswiadczeń z Novomedici, robiłam tam
tylko kilka badań. Ale chodzę do doktora W.-z drugiej strony kliniki ma gabinet :lol: , oczywiście prywatnie. Jeśli chodzi o mnie to raczej nie moge napisać nic złego o samej klinice.Wiem jedno -może szczęście może przypadek, ale jestem przykładem na to, że mimo poronień nawykowych urodziłam zdrowe dziecko, będąc podo opieką tego lekarza. Ale wiadomo,że jest zadowolony ten , któremu sie udało. Trzymajcie się i powodzenia.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
piksa
Posty: 38
Rejestracja: 20 lip 2005 00:00

Post autor: piksa »

Czy ktoś potrzebuje Menogon??Piszcie na prv!
Awatar użytkownika
wronka
Posty: 168
Rejestracja: 20 lis 2005 01:00

Post autor: wronka »

Dziewczyny

uciekajcie jak najdalej od NOVOMEDICI. Ja jestem po I IUI- nieudanej, bo bez kontroli cyklu. Nie wiem czy moje pęcherzyki wogóle pękają, bo nikomu się nie chciało tego sprawdzić.Nie miałam robionego HSG,(a moz e mam niedrożne jajowody?), Cudotwórca Miciński patrząc na mnie stwierdził, że na pewno z moimi jajowodami wszystko ok.Taki zdolny, wystarczyło, że tylko spojrzał i już wszystko wiedział. Naprawdę szkoda o tej pseudo klinice pisać. Nigdy tam nie pojadę.
Awatar użytkownika
osur
Posty: 128
Rejestracja: 09 gru 2002 01:00

Post autor: osur »

:clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: :clap1: nic dodac nic ujac.
fana
Posty: 6226
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Post autor: fana »

Na temat mysłowic mozna pisac mnóstwo....
tylko źle....
niestety wiem o tym sama
7 stymulacji.9 transferów.- nie udało się. Decyzja o zakończeniu leczenia. ALE ZA TO JESTEM BABCIĄ Aleksandra od 18 05 2014 :)
Awatar użytkownika
electra
Posty: 969
Rejestracja: 27 cze 2004 00:00

Post autor: electra »

dziewczyny... dajcie sobie spokój z novomediką.... szkoda kasy i nerwów... uciekajcie jak najszybciej... ja tam miałam 3 isci i nic...a na koniec usłyszałam, że niestety nie każdy może mieć dzieci :twisted:
5 ISCI- dziękuję NOVUM - to dwóch chłopaków - mają już 2 miesiące
Awatar użytkownika
nini
Posty: 1511
Rejestracja: 10 wrz 2003 00:00

Post autor: nini »

Dziewczyny weszłam sobie ostatnio na "oceny pracy klinik". Przy Novomedice jest wpis "dziewczyny": Pumetki. Ale do czego dążę :wink: Otóż Pumetka określiła ogólnie pracę kliniki Novomedica jako doskonałą 8O . Wysłałam do tej dziewczyny wiadomość na priva z zapytaniem o klinikę N. Niestety nie otrzymałam odpowiedzi. Mało tego, na forum nie ma ani jednego posta Pumetki. Troszkę to wszystko dziwne, że komuś by się chciało ocenić pracę kliniki, wypełniać ankietę a nie ma go w ogóle na forum :? Wygląda na to, że Novomedica sama sobie oceny wystawia :? Jeśli prawdą jest to co mi się nasuwa, to... no jest to żałosne :cry:
nini

I IUI nieudana
II IUI nieudana
IMSI nieudane
fana
Posty: 6226
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Post autor: fana »

nini ..nie dziwi mnie autoreklama tej kliniki pseudo
7 stymulacji.9 transferów.- nie udało się. Decyzja o zakończeniu leczenia. ALE ZA TO JESTEM BABCIĄ Aleksandra od 18 05 2014 :)
Awatar użytkownika
wronka
Posty: 168
Rejestracja: 20 lis 2005 01:00

Post autor: wronka »

Novomedicado wszystkiego jest zdolna
Awatar użytkownika
Boo
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2006 00:00

Mysłowice

Post autor: Boo »

ufff, jestem tu po raz pierwszy i bardzo się cieszę, że te wszystkie wieści o mysłowicach czytam dopiero teraz, bo potraficie tak człowieka wystraszyć, że normalnie szok. Tymczasem ja się właśnie tam leczyłam, jestem w 7 tygodniu ciąży i od razu po pierwszej inseminacji. Mam duży problem, bo grozi mi poronienie i to mi teraz spędza sen z powiek. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i wkrótce nasz skarbek będzie z nami. Przestańcie już straszyć ludzi. Bo ja - gdybym to przeczytała przed zabiegiem - chyba bym nie pojechała. A jestem dowodem na to, że warto było jechać.
Awatar użytkownika
pszczolka_maja
Posty: 271
Rejestracja: 06 sie 2005 00:00

Post autor: pszczolka_maja »

Boo widzę ze twoja wizyta na boćku jesteś po raz pierwszy nawet twoje dwa posty są takie same hmmm komentować nie będę .a co do straszenia to cala prawdę piszemy !!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Zyga
Posty: 117
Rejestracja: 02 mar 2005 01:00

Post autor: Zyga »

a co na temat dr blecharza?????prosdze niech ktos napisze!!!jakie ceny czy dobrze leczy.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”