Mysłowice

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Fifi
Posty: 619
Rejestracja: 20 sie 2003 00:00

Post autor: Fifi »

Może jest ktoś "nowy"? I chciałby coś dodać?

Fifi


Awatar użytkownika
Babetta
Posty: 832
Rejestracja: 02 wrz 2003 00:00

Post autor: Babetta »

Fifi,

czy Ty myślisz nadal o Novomedice? 8O Chyba żartujesz :wink:

Całuski
Babetta
Awatar użytkownika
kasiull
Posty: 285
Rejestracja: 30 mar 2003 01:00

Post autor: kasiull »

a ja własnie jestem w ciaży po II inseminacji w Novomedice, a ciaże prowadzę u B;aszcyka , uwazając ze jest niezlym fachura ....wiec babeta nie badz tak mozno krytyczna, wszędzie moze sie nie udac ........
pozdrawiam kasiull
kasiull i Jagoda:-) (ur 26.06.2004)
Awatar użytkownika
Babetta
Posty: 832
Rejestracja: 02 wrz 2003 00:00

Post autor: Babetta »

kasiull,

tu nie chodzi o to czy się udało czy też nie. W innych klinikach też mi się nie udało, a jednak je chwalę.
Mam na myśli to co zrobił mi jeden z lekarzy - na oko diagnoza, na oko euthyrox, na oko IVF. Gdy sama sprawdziłam w laboratorium to okazało się ,że totalnie przedawkował lek i próba nie miała żadnych szans! już nie mówiąc o moim zdrowiu.
Mam jeszcze sporo innych przykrych doświadczeń dotyczących "fachowości" tych panów, np. sposób prowadzenia stymulacji - gdy opowiedziałam w innej klinice to aż za głowę lekarz się złapał /mimo,że obowiązuje solidarność zawodowa/.
I niestety nie tylko ja mam złe doświadczenia z tej kliniki.

Dobrze,że Ty miałaś więcej szczęścia
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewamewa99
Posty: 126
Rejestracja: 20 lis 2002 01:00

Post autor: ewamewa99 »

Mistrz B....czyk nie pozpoznał u mnie na USg ciąży pozamacicznej, a 2 dni później na dużo gorszym sprzęcie była widoczna (gdzie indziej). Na kontrolę miałam udać się za 3 miesiące, mimo 4 testów ciążowych pozytywnych i "pustej " macicy. Eutyrox też wpieprzałam w końskich dawkach - mimo badań hormonów tarczycy (wyniki oczywiście ok). :firing:
EWA i Bliźniaki Robercik i Marysia (CZERWIEC 2003)
Awatar użytkownika
kasiull
Posty: 285
Rejestracja: 30 mar 2003 01:00

Post autor: kasiull »

dziewczyny o kazdej klinice i o kazdym lekarzu mozna znalezc rozbierzne opinie, ja wyrazam swoją .....
stymulacje mialam widocznie dobrze dobrana skoro te pęcherzyki urosly( same z siebie niestyety nie rosna ) a blaszczyk to pierwszy lekarz ktory mnie wyslal na badania i leczenie gdy powiedzialam ze mam problemy z zajsciem w ciaże ( inni mnie zbywali) wiec ja jestem mu wdzięczna i tak pozostanie..
kasiull i Jagoda:-) (ur 26.06.2004)
Awatar użytkownika
ELA7
Posty: 101
Rejestracja: 22 sty 2004 01:00

Post autor: ELA7 »

czesc dziewczyny !!!!
Pare slow ode mnie na temat znanej takze mnie kliniki
/niestety!!!/ --trzymajcie sie od niej z daleka -- szkoda
zdrowia ,czasu i pieniedzy............
Mam b. przykre doswiadczenia --robilam icsi -- tez bez
badan zadnych , z euthyroxem a jakze !
Kazdej dziewczynie szukajacej 'SWOJEJ 'kliniki odradzam !!!!!!
Fifi --- juz do Ciebie o tym pisalam w inn. watku --
dobrze jest uczyc sie na bledach innych !
Nie powtarzaj tych samych .

Babetta -- widze ,ze mialas podobne do mnie przejscia w "N"
i tez walczysz dalej o swoje szczescie -- super-- nigdy nie
dopuszczaj zwatpienia do siebie. Wierze , ze trudy wszelkie
w koncu zostana nam wynagrodzone i juz wkrotce
zaswieca dla nas "sloneczka" ---- nasze wyczekane !!!!

pozdrawiam Elka.
Awatar użytkownika
Babetta
Posty: 832
Rejestracja: 02 wrz 2003 00:00

Post autor: Babetta »

Oj tak tak Elu!
Żeby tylko inne dziewczyny zechciały nas posłuchać!!!!

Musimy być silne i wytrwałe!!!

Pozdrawiam cieplutko :)
Awatar użytkownika
GIVEN
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

opinia o NOVOMEDICA z Mysłowic

Post autor: GIVEN »

Byłam tam miesiąc temu z mężem. Była to nasza pierwsza klinika i pojechaliśmy z wielkimi nadziejami i włąściwie z głębokim przeświadczeniem o tym , że jak zapłacę to mogę liczyć na wiedzę, a przede wszystkim pomoc profesjonalistów. Niestety, rozczarowaniom nie było końca. Na pierwszej wizycie dr skreślił mojego męża na podstawie badań nasienia i powiedział, że możemy mieć tylko IN-VITRO z banku nasienia. Zaznaczam, że ja jestem zdrowa, a mąż ma wahania w ilości i jakości nasienia - od 2mln do 23 mln. W następnych dwóch dniach okazało siĘ, że mąż miał stany zapalne, które powodowały takie wyniki. Na wizycie lekarz (?) nawet nie zapytał o brane przez niego leki, skupił się tylko na wątku psychologicznym - jak przekonać nas do zapłodnienia IN-VITRO z banku nasienia!!! Nasza opinia o tej klinice to: jest to klinika ZAPŁADNIANIA a nie leczenia niepłodności!
Awatar użytkownika
Pookio
Posty: 102
Rejestracja: 19 sie 2003 00:00

Post autor: Pookio »

Mam dokładnie takie same wrazenie... :(
Po prostu razem :)
Awatar użytkownika
ciocia
Posty: 827
Rejestracja: 23 sie 2004 00:00

Post autor: ciocia »

Ja dołaczam się niestety do tych negatywnych opinii
W Mysłowicach spędziłam prawie 3 lata a wcześniej u profKlimka w Krakowie,jak teraz pomysle że straciłam tyle cennego czasu to chce mnie trafić :evil: O Krakowie nawet szkoda pisać - najlepiej powinni zawiesić transparent na pl.Szczepańskim"strefa zagrozona-omijać dużym łukiem"Potem przeniosłam się do Novomediki i na początku byłam zachwycona atmosferą,miła obsługa,nawet niezbyt naciąganie na kasę,no ale z perspektywy czasu wiem ze wiele pominieto,brak skierowania na podstawowe hormony takie jak progesteron/a'propo mam kiepski/PRL,a na dodatek po wyniku z FSH 11,4 doktor stwerdzil ze mam marne szanse ale w miedzyczasie przeszlam 4 inseminacje z watpliwa stymulacja a gdy zrobilam drugi raz FSH i wyszlo 8,3 pan doktor bardzo sie zdziwił ze FSH sie zmniejszylo bo wg.niego takie zjawisko raczej nie ma miejsca co jest oczywiscie wierutna bzdura.Zabrakloby tutaj miejsca gdybym chciala opisac wszystkie niedociagniecia :!: A gdy stwierdzilam ze na invitro mnie na razie nie stac doktor rozlozyl rece.teraz startuje w Novum,nie naciagaja od razu na invitro chociaz lecze sie juz 9 lat,zaczeli od gruntownych badan hormonalnych a nie od leczenia na podstawie wywiadu!Byc moze Novomedicka pomogła dziewczyną w niezbyt skomplikowanych przypadkach,ale tam gdzie na nieplodnosc sklada sie wiecej czynnikow- nie daja rady.A oczywiscie tez zazywalam Eutyrox po ktorym mialam cholerne dusznosci a przeciez wyniki mialam ok!Gdyby nie bocian to nawet bym nie wiedziala,ze kazda pacjentka brala ten glupi lek bez wzgledu na wyniki!
Ja stracilam duzo czasu na leczeniu w przypadkowych klinikach,mam nadzieje ze wiele z Was pojdzie po rozum do glowy i skorzysta od razu z fachowej pomocy,wiem ze przeraza odleglosc i ceny,ale jak przeliczy sie stracony czas i wydane pieniadze przez te wszystkie lata to uzbieraloby sie na porzadna diagnostyke i na przejazdy bez marnowania tak przeciez cennego czasu.Ja sie nie poddaje i bede walczyc dalej ale zal mi bardzo ze nie moglam wczesniej skorzystac z porad bociana,napewno uniknelabym wielu rozczarowan no i pieniedzy.Przepraszam ze sie tak rozpisalam,ale trudno strescic tak dlugie leczenie jak moje.Zycze wszystkim wlasciwego wyboru :)
fana
Posty: 6226
Rejestracja: 16 kwie 2004 00:00

Post autor: fana »

dołączam się do negatywnych opinii
też tam starciłam czas i nerwy..
klinika beznadziejna
uciekajcie stamtąd póki czas...
jak ktoś jest ciekaw dlaczego tak mysle prosze o wiadomośc na priv to wyjasnie ... na forum nie chce pisac bo to niecenzuralne słownictwo będzie..
a eutyrox mnie o mało nie zabił... invimed najpierw mnie leczył z zapaści
7 stymulacji.9 transferów.- nie udało się. Decyzja o zakończeniu leczenia. ALE ZA TO JESTEM BABCIĄ Aleksandra od 18 05 2014 :)
Awatar użytkownika
yogurta
Posty: 7
Rejestracja: 26 wrz 2004 00:00

Post autor: yogurta »

- Ciociu-widzę,ze idziemy łeb w łeb.Ja tez stracilam 2 lata u Klimka,potem 4lata w novomedice,teraz jestem w Novum i nadzieja we mnie odżyla-mam wrazenie,ze ktoś sie mną wreszciesensownie zająl.Zaczynam walke od nowa.Do wszystkich,ktorzy maja jeszcze si8ly,czas i pieniadze-uciekajcie z Krakowa i myslowic :!: :!: :!:

Libra dziekuje-dzieki Tobie dojrzalam do decyzji! :flowers:
Awatar użytkownika
doka
Posty: 213
Rejestracja: 20 maja 2002 00:00

Post autor: doka »

Ja jestem zadowolona z Kliniki. Leczeyłam się tam w sumie ok. 2 lat. Miałam różne wątpliwości ale zaufałam im. Równiez brałam euthyrox ale mi widocznie był potrzebmy bo czułam się po nim znacznie lepiej. Po pierwszej inseminacji przeprowadzonej moim zdaniem bardzo fachowo jestem w ciąży. Więc jestem bardzo wdzięczna całemu zespołowi z Novomedica a szczególnie dr. Micińskiemu. To on mnie prowadził przez dwa lata.
Bozena26
Posty: 128
Rejestracja: 05 mar 2004 01:00

ja jestem zadowolona

Post autor: Bozena26 »

Byłam w piątek w klinice w Mysłowicach pierwszy raz i jestem zachwycona. Podejscie lekarza do pacjenta jest bardzo dobre . Miałam ze soba wyniki badań, stwierdził że są dobre, zlecił mi nastepne badania bardziej skomplikowane. To nie jest prawda co wypisujecie złego o tej klinice.Mam nadzieję że dzięki dr Błaszczyk uda mi się mieć upragnione dziecko. Czytałam wasze opinie na temat tej kliniki zanim tam poszłam, nie zniechęciły mnie pomimo tego iż były w wiekszości negatywne. Warto samemu spróbować na własnej skórze. Polecam ta klinikę. Owszem jest droga, ale czy nieskuteczne leczenie u taniego lekarza nie jest drogie? Ja to przechodziłam i mysle że lepiej zapłacić więcej aby efekt był.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”