Endokrynolog w W-wie

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Demos
Posty: 920
Rejestracja: 28 kwie 2005 00:00

Post autor: Demos »

Cześć dziewczyny!
Czy może któraś z Was leczyła się u endokrynologa w szpitalu bielańskim? Proszę o opinię również na temat tamtejszego odziału leczenia niepłodności.
Nie mogę się zdecydować Karowa czy Bielański - oczywiście interesują mnie usługi w ramach NFZ ( już mam skierowanie) :roll:
Proszę pomóżcie :help:
Astenoteratozoospermia + Hashimoto i jakoś się udało naturalnie :) ... zajęło nam to 5 lat...
http://demos.bloog.pl/
[url=http://picasaweb.google.com/Synunio]Eryk[/url]
Awatar użytkownika
JaHela
Posty: 11
Rejestracja: 17 paź 2005 00:00

Post autor: JaHela »

Witajcie,
moge powiedzieć coś niecoś o Karowej bo byłam ich pacjentką. Diagnostykę przeprowadzają w ciągu dwóch pobytów w szpitalu tj pierwszy pobyt 6-7 dc i drugi ok. 22 d.c. Po ok. dwóch tygodniach są wyniki. Podsumowanie wyników wręcza osobiście ordynator oddziału zwołując ok 20 pacjentek na jedną godzinę, w ten sposób czekając pod gabinetem "najwyższego" straciłam kilka godzinek.
Wydawany opis nie zawiera szczegółowych informacji tylko ogólny opis po łacinie (tak było przynajmniej w moim przypadku). Po diagnostyce można skorzystać z leczenia ale nie polecam, raz że terminy sa odległe a dwa, że np mnie lekarz przyjmował praktycznie w biegu, wypisał recepte i tyle. Zero dalszej informacji.
Aby usłyszeć co nieco o stanie moich hormonów zapisałam się prywatnie do dr , która pracuje na Karowej. Dzięki tej wizycie wyciągnelam od nich moje wyniki bo jak się dowiedzialam telefonicznie aby uzyskać własne wyniki bezposrednio od szpitala nalezy napisać podanie 8O do zarządzającego oddziałem dr R, a on łaskawie je ewentualnie rozpatruje ...Mimo tej chorej organizacji pracy oddziału polecam ta placówkę. POd warunkiem, że zapewnicie sobie dostęp do wyników badań. Wiem, że osoby skierowane bezpośrednio przez lekarzy tam pracujących szybciej dostaja sie na oddział do zdiagnozowania ale to oczywiste. Warto do nich isc bo badania sa darmowe dla osob ubezpieczonych, oddzial odnowiony i nowoczesny. Leczyc sie tam pod katem bezplodnosci nie polecam, ja dostalam recepte na Duphaston i mialam sie pojawic gdy zajde w ciaze...nikt mi tez nie powiedzial ze mam PCO.
Uff ale naskrobalam, sorki ze chaotycznie ale pisze z pracy pa
Awatar użytkownika
amazonka
Posty: 301
Rejestracja: 14 lip 2005 00:00

Post autor: amazonka »

Witam,
Czy słyszała któraś z Was o dr Jastrzębskiej? Przyjmowała kiedyś na ul. Popiełuszki w Warszawie ale nie mogę do niej znaleźć żadnych namiarów. Prawdopodobnie jest dobra i chciałabym do niej pójść z moją tarczycą.
Dziękuję ża wszelkie informacje
8)
Awatar użytkownika
czarna11111
Posty: 5
Rejestracja: 29 lis 2005 01:00

Post autor: czarna11111 »

Proszę Was Kochane wypowiedzcie się jeszcze na temat dr.dubrawskiego dopiero rozpoczynam u niego leczenie i chciałabym wiedziec czy nie jest zwykłym naciagaczem bardzo zalezy mi na tym by wyleczył mi PCO moze którejs z Was naprawde pomógł i zna sie na rzeczy prodsze odpiszcie!!!!!!!!Dodaje ze mam 19 lat i powoli juz zaczynam myśleć o Baby
Awatar użytkownika
GOSIA74
Posty: 44
Rejestracja: 09 paź 2005 00:00

Post autor: GOSIA74 »

Witam Cię CZARNA11111 :D Ja nie dawno zaczęłam się leczyć u dr Dubrawskiego. Na mnie on wywarł dobre wrażenie, ale to może tylko pozory. Ja też mam PCO i staramy się z mężem od 5 lat o dzidzię. Doktor zrobił mi listę badań jakie powinnam jeszcze zrobić na sumę 1800zł. Troche się załamałam bo to dla mnie kupe kasy. Ogólnie dziewczyny z boćka nie mają dobrego zdania na jego temat. Podobno powtarza te same badania, żeby wyciągnąć kase. Jeszcze jedno co mi się nie podoba to, że nie oddają wyników badań. Musisz sama zdecydować czy warto u niego się leczyć :?: Życzę powodzenia, trzymam kciuki i napisz co zdecydowałaś :D
9milimetrow
Posty: 7870
Rejestracja: 30 gru 2004 01:00

Post autor: 9milimetrow »

Witam ja dostalam skierowanie od swojego endokrynologa na szaseriow do gino-endo.Jeszcze nie mialam wizyty ale moze ktoras cos slyszala lub tam juz byla?
3x IUI
3x ICSI= żadnego transferu
Awatar użytkownika
barbarka4
Posty: 8
Rejestracja: 09 lut 2006 01:00

Post autor: barbarka4 »

mi mowili ze jest tam jeden z najlepszych lekarzy
Awatar użytkownika
barbarka4
Posty: 8
Rejestracja: 09 lut 2006 01:00

Post autor: barbarka4 »

jest jeszcze prof.debski ale bardzo drogi i bierze 300 za wizyte. przyjmuje na szlenkierow.klitka i potworne kolejki.
Awatar użytkownika
wiolcia5
Posty: 102
Rejestracja: 11 sie 2005 00:00

Post autor: wiolcia5 »

Może ktoś słyszał o endokrynolog E.Paplińskiej? Jakie opinie ? Przyjmuje na Wrocławskiej, a mam właśnie tam najbliżej do endokrynologa, czy warto iśc?
Awatar użytkownika
gro
Posty: 4929
Rejestracja: 30 sty 2007 01:00

Post autor: gro »

wiolcia5 niestety nie znam choc mieszkam tam :)

Mogę Wam polecic bardzo dobrą endokrynolog specjalizującą się w chorobach tarczycy.
Dr Małgorzata Gietka. Przyjmuje na Starej Pradze ul. Kępna 2. Prywatny gabinet. Bierze ze wizytę tylko 100 PLN (co jak na dotychczasowe moje leczenie to najmniej jak płaciłam). Została mi ona polecona przez dotychczasową gin-endo jako właśnie specjalista od chorób tarczycy.
Przyjmuje też w szpitalu Bielańskim, gdzie jest adiunktem.
Jakby coś to piszcie na priv, podam do niej telefon.
Aha dr nie naciąga na powtarzanie w nieskończonośc badań. Wszystko tłumaczy i rozpisuje. Bardzo sympatyczna i pozytywna osoba.
27.04.2009 Zosia mój CUD
05.03.2011 9tc Jan [*] i Cecylia [*]
http://www.borelioza.org/
Awatar użytkownika
fusia76
Posty: 3396
Rejestracja: 12 lut 2008 01:00

Post autor: fusia76 »

Mam uraz do Smolarczyka, bo poroniłam u niego na oddziale i nie poświęcił mi ani minuty, był niemiły... może za kasę jest inny, mam nadzieję.... :-(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”