NOVUM część IV

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Ranking lekarzy-kogo sobie polecamy

Janusz Czerkwiński
11
4%
Lidia Obuchowska
22
9%
Iwona Sowińska
9
4%
Hanna Starosławska
36
14%
Jacek Szulc
26
10%
Ewa Taszycka
36
14%
Piotr Zamora
36
14%
Piotr Zamora
36
14%
Anna Zygler
20
8%
Anna Zygler
20
8%
 
Liczba głosów: 252

Awatar użytkownika
klodi
Posty: 770
Rejestracja: 03 gru 2007 01:00

Post autor: klodi »

hej dziewczyny. ja tez na szczęście wpisuje się na pierwsza stronę :D jest super

Dodane po: 7 minutach:

dziewczyny ja za was wszystkie trzymam kciuki. wasze sukcesy sa dla mnie nadzieja gdyz ja swoje zmagania z novum zaczynam dopiero w kwietniu. jak wam sie wszystkim sie uda to bede pewna ze i mi :D niepoddawajcie sie i oby do przodu.

aha. cały czas walcze o to by zaczać leczenie u dr zamory ale tak mnie zniechęciłyscie ze rezygnuje. podejście tez jest bardzo ważne.

Dodane po: 2 minutach:

sabcia79 odezwij sie jak poszło?? jak wrażenia?
Awatar użytkownika
sabcia79
Posty: 204
Rejestracja: 29 lis 2007 01:00

Post autor: sabcia79 »

klodi pisze:sabcia79 odezwij sie jak poszło?? jak wrażenia?
Witam! nie miałam czasu zaglądnąć do was, ale już jestem. Więc tak, pierwsza wizyta wywarła na nas pozytywne wrażenie i dodała sił na przyszłość. Dr Szulc to bardzo miły, ciepły i rzeczowy lekarz, wszystko wytłumaczył spokojnie i odpowedzioał na wszystkie nurtujące nas pytania. dostaliśmy listę badań i zwynikami też chcemy zgłosić sie do niego.











klodi
dziękuję za odpowiedz na priva i słowa otuchy. Buźka.

Dodane po: 12 minutach:

dziewczyny czy któraś z Was robiła badania cytogenetyczne w Rzeszowie? Nie musi byc na NFZ, chodzi mi wogóle o jaki kolwiek ośrodek, który robi takie badania w miare szybko. Bo w Novum koszt za osobę to 350 zł a musimy robic oboje. Moze w Rzeszowie jest trochę taniej. Doradźcie proszę. Jestem z Sanoka, to do Rzeszowa bliżej niż do Warszawy. Czy lepiej wydać te 700 zł i zrobic w Novum.
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 345
Rejestracja: 13 lut 2007 01:00

Post autor: sroka »

sabcia79 ja robiłam cytogenetykę w Novum,dlatego nie podpowiem gdzie w Rzeszowie. Ja tez przeniosłam się do dr Sz.ciesze się,że zrobił na Tobie pozytywne wrażenie. No to zaczynasz,powodzenia :wink:
Awatar użytkownika
sabcia79
Posty: 204
Rejestracja: 29 lis 2007 01:00

Post autor: sabcia79 »

marita25a gratulacje otwarcia nowego wątku i wielkie dzięki, bo dla nas nowicjuszek, to wielka skarbnica wiedzy. Z pozdrowieniami sabcia79. :D
Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

O Marita udało Cie się :D gratuluje =D> i mam nadzieje ,ze wątek będzie dla nas szczęśliwy
i nie załapałam się pierwszą stronkę :( ale dobra i druga byleby była szczęśliwa :wink:
Marita ładny wstęp o Aniołach =D>
Dziękuję Wam za kciuki zobaczymy co czas przyniesie ,juz się pakuję bo rano wylot i zobaczymy się na bocianku w czwartek .Pa pa za Was trzymam kciuki :bigok: .Wziełam ze sobą 3 sikańce(testy ) :wink:
po latach starań nieoczekiwanie zdarzył się NATURALNY CUD
BETA 761 (33 dzień cyklu)
BETA 12393 (39 dzień cyklu )
Awatar użytkownika
sabcia79
Posty: 204
Rejestracja: 29 lis 2007 01:00

Post autor: sabcia79 »

sroka dzieki za odpowiedź jak. Pewnie jak nie znajdę nic w Rzeszowie to pojadę do novum. A wiesz może czy trzeba czekac w Novum długo na zrobienie takich badań i po jakim czasie są wyniki?
Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

Marita a może warto byłoby na początku zrobic taki powrót do przeszlości do poprzednich watków a gdybys juz w ogóle się nudziła :wink: może warto by wpisać nas na pierwszej stronce kto co gdzie i kiedy :oops: Co myślisz ?Pozdrawiam
po latach starań nieoczekiwanie zdarzył się NATURALNY CUD
BETA 761 (33 dzień cyklu)
BETA 12393 (39 dzień cyklu )
Awatar użytkownika
marita25a
Posty: 2532
Rejestracja: 12 sty 2007 01:00

Post autor: marita25a »

sabcia79Ja robiłam w Rzeszowie badania cytogenet. odpowiem Ci na priva bo tu nie możemy
Niestety musze zmienic pierszwą stronę bo zajmuje za dużo miejsca i bociek ledwie zipie dlatego też proszę WSZYSTKICH o ograniczenie wszelkich ikon itp musimy dbać o dostęp do Boćka dla naszego współnego dobra
3 transfery na nie
Awatar użytkownika
wiolmar1
Posty: 12
Rejestracja: 01 gru 2007 01:00

Post autor: wiolmar1 »

marita25aswietnie,az mi sie lezka w oku zakrecila.Dziewczyny mam pytanka,wiec jak mozecie...Nie jestem zbyt dobrze poinformowana:co to znaczy ciaza biochemiczna,czy szczepienie na zoltaczke jest niezbedne,bo jeli tak to znaczy ze musialabym zaprzestac staran droga naturalna :cry: (zawsze jest szansa ze moze sie udac przed ICSI :roll: ).Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.
Awatar użytkownika
suminka
Posty: 2667
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: suminka »

marita25a sliczny wąteczek mam nadzieję ze przyniesie Ci upragnione szczęście :cmok:
Córcia
Awatar użytkownika
BiankaK
Posty: 629
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: BiankaK »

Gonia/Betty/Samanta: Dzieki za informacje o Salve. Rzeczywiście Novum w porównaniu do Salve to ogromna różnica i bardzo dobrze się stało, że zmieniłyście klinikę i że Novum przyniosło Wam oczekiwane rozwiązanie problemów.

Niestety w Novum program dawstwa opiera się wyłącznie na dobrym sercu dawczyń a nie każda kobieta jest na to przygotowana. Przechodząc ciężką terapię stymulacji, ledwie żywa pytana jest przez lekarza czy zechce oddać komórkę, czy ktoś myśli w takiej chwili o dawstwie, niekoniecznie. Stąd w Novum kolejka oczekujących na komórke od dawczyni sięga ok. 40 osób. Ilość osób zainteresowanych komórką dawczyni wzrasta, bo wcześniejsza, nieodracalna menopazua dotyka coraz więcej kobiet nawet 20-letnich. Salve oferuje koordynacje biorczyni z dawczynią. Przecież wiele par nie może pozwolić sobie na in vitro ze wzgledów finansowych, program Salve koordynuje i pozwala podzielić te koszty między biorczynią i dawczynią. Stąd moje zainteresowanie Salve.
Na szczęście większości z Was ten problem nie dotyczy i nie będę zanudzać. Wierze mocno, że w Novum doczekacie się swoich wytęskonionych maluszków. Oby Novum każdej przyniosło upragnione "rozwiązanie".
Awatar użytkownika
klodi
Posty: 770
Rejestracja: 03 gru 2007 01:00

Post autor: klodi »

dziewczyny czy możecie mi odpowiedziec co to jest ciąża biochemiczna, czym jest powodowana i co jest jej konsekwencją?
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 345
Rejestracja: 13 lut 2007 01:00

Post autor: sroka »

sabcia79ja długo nie czekałam,umówiłam się wtedy gdy miałam wizyte i za 3 tyg.były winiki (mozna dowiedzieć sie telefonicznie) Pozdrawiam i powodzenia
wilomar1 szczepienie na żółtaczke w N jest obowiązkowe.
BiankaK nie wiedziaqłam,że to taki problem,moze warto pogadać z dr L.żeby zrobić taki program też w Novum.Wiele osób nie stać na in vitro,a tak miały by szanse obie strony
samanta78
Posty: 16598
Rejestracja: 08 wrz 2003 00:00

Post autor: samanta78 »

BiankaK mi na razie jeszcze żadna klinika nie przyniosła upragnionego szczęścia ;)
A z tym czekaniem na kd to nie jest aż tak źle w nOvum bo ja w mojej klinice nie doczekałam się w ogóle a minął już 8 miesiąc, podobnie jest w innych klinikach, tam dziewczyny czekają miesiącami a nawet latami 8O
"Najlepszym" rozwiązaniem dla klinik jest przyprowadzenie swojej dawczyni :roll:
Klodi ciąża biochemiczna występuje wtedy jeśli HCG w krwi wychodzi dodatnia a potem spada i nie widać było jeszcze pęcherzyka ciążowego na usg. Przeważnie przyczyną jest nieprawidłowa implantacja (u mnie do niej doszło ale zarodek się nie rozwijał)
po 6 latach walki doczekaliśmy się i mamy nasz mały WIELKI CUD - Synek ur. 11/2008
Awatar użytkownika
klodi
Posty: 770
Rejestracja: 03 gru 2007 01:00

Post autor: klodi »

samanta78 dzięki za odpowiedz i przykro mi z tego powodu :(
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”