BIELSKO-BIAŁA

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
mmisia
Posty: 580
Rejestracja: 20 sie 2005 00:00

Post autor: mmisia »

dzięki :D
sorki, kurcze zagapiłam się :oops:
pozdrawiam serdecznie :lol:
Awatar użytkownika
dzidzia1
Posty: 42
Rejestracja: 30 maja 2006 00:00

Post autor: dzidzia1 »

Witajcie bielszczanki

Chodzę i szukam różnych danych zwiazanch z Bielskiem (lub okolice Bielska) ale nie za bardzo mi to idzie.
Mam kilka pytanek i jeśli ktoś mógłby mi na nie odpowiedzieć to byłabym wdzięczna?

Czy zna ktoś dr Urszule Nycz-Olearczyk a jeśli tak to jaką ma o niej opinię bo chiałabym się wtępnie zacząć przygotowywać do inseminacji?
A jeśli ona nie jest najlepsza to kogo polecacie?
I jeszcze jedno pytanko jakie labolatorium medyczne polecacie bo o Frydzie słyszałam wiele niepochlebnych opinii?

Pozdrowionka
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

dzidzia1
I jeszcze jedno pytanko jakie labolatorium medyczne polecacie bo o Frydzie słyszałam wiele niepochlebnych opinii
Co do opini... są różne ale tylko tam mam B-HCG w 4 godz...
Co do lekarki pierwsze słyszę i robi IUI :?: :? ciekawe... a gdzie przyjmuje :?
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
dzidzia1
Posty: 42
Rejestracja: 30 maja 2006 00:00

Post autor: dzidzia1 »

Może sie żle wyraziłam ta Pani doktor nie robi inseminacji, tylko przygotowuje do niej, a robia ją w Karkowie w macierzyństwie.
( ma chyba tam jakies układy - tak zrozumiałam)
Awatar użytkownika
Babetta
Posty: 832
Rejestracja: 02 wrz 2003 00:00

Post autor: Babetta »

Dzidzia,
jeśli myślisz o IUI to najbliżej, profesjonalnie i wszystko w jednym miejscu - Provita w Katowicach.
Poczytaj "provitowe pogaduchy", popytaj dziewczyn
i życzę powodzenia :D
Awatar użytkownika
calineczka79
Posty: 1450
Rejestracja: 10 sie 2006 00:00

Post autor: calineczka79 »

Witam! weszłam na to forum przez przypadek, gdyż szukałam wiadmomości o g..piej chlamydii, którą niestety mam...tzn w krwi mam, z wymazu wynik ujemny...poroniłam w czerwcu po 1,5 roku staranek no i teraz zastanawiam się nad jakimś dobrym lekrzem...przerabiałam już Stoleckiego, byłam u małeckiej-Holerek...zastanawaiam się na d Bargielem...ale przeczytałam o nim tutaj dużo niepochlebnych info...i sama już nie weim co mam robić...aaa i mzoe jeszcze sie przedstawię...od 27 lat bielszczanka:-)od 9 miesięcy prawie szcześliwa żona ukochanego małżona ...do pełni szczęścia potrzebny chyba malutki cud...Pozdrawiam Dorota
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

calineczka79 co do lekarzy... niestety w B-B dobrych nie ma...
Mówimy tu o lekarzach o niepłodności i tych od utrzymania ciąży zagrożonej.
Co do specjalistów, polecam Provite Katowice i tam Dr. Kiecke :D
W czwartek 7.11 w B-B KARCZMA WRZOSOWA godzina 17.00 spotkanie bocianowiczek - czekamy na ciebie :D
Dorotko spotkamy się i pogadamy, jakieś rady i wspólna kawa :D
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
calineczka79
Posty: 1450
Rejestracja: 10 sie 2006 00:00

Post autor: calineczka79 »

o fajnie, że spotkanko, no ale 7.11 to chyba wtorek :wink:
A odnosnie lekarzy wydaje mi się, że nie wyczerpałam wszystkich możliwości w BB, ale będę miała na uwadzę Provitę- mogłabym prosić o kontakt do dr. Kiecke?
Pozdrawiam!!!
Ps. To napiszcie czy to czwartek 9.11 czy faktycznie 07.11 wtorek :D
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

calineczka79 ups... 9.11 sorki :wink:
Co do kontaktu tu sa namiary musisz się zarejesterować telefonicznie po 12.00 http://www.klinikanieplodnosci.pl/ :D do doktorka...
Do czwartku :D
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
calineczka79
Posty: 1450
Rejestracja: 10 sie 2006 00:00

Post autor: calineczka79 »

dziękuję ilonko :D znalazłam w googole...a co do spotkania, nie weim czy ja na to spotkanie mogę przyjść, bo w sumie w ogóle Was nie znam no a widzę z postów wcześniejszych że zwartą grupę tworzycie :oops: A ja tutaj jestem cąłkiem nowa :oops:
Pozdrawiam Doti
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

calineczka79 nie... nie jesteś sama nowa :D bedzie Joasia którą znam z bociana i GG i też ją zaprosiłam :D
Wątek Bielsko-Baiała spotkania tam wszystko jest :lol:
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
Burleska
Posty: 20
Rejestracja: 10 lut 2007 01:00

Post autor: Burleska »

...
Ostatnio zmieniony 12 mar 2010 01:00 przez Burleska, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Micha111
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2007 01:00

Post autor: Micha111 »

Cześć! Jestem z Łodzi a na forum bociana zaglądam od niedawna.Postanowiłam napisać bo leczyliśmy się z mężem u dr.Giesner-najpierw pod Szyndzielnią a póżniej na placu Wolności.Drugiego lutego br. miałam transfer (ICSI) i od 17-tego lutego kiedy przyszliśmy na test fruwamy (dwie śliczne perełki).Wcześniej zaliczyłam kilka konsultacji w Novum ale podejście lekarza mnie załamało, więc polecam Bielsko.
anonymouse027
Posty: 1222
Rejestracja: 28 kwie 2009 00:14

Post autor: anonymouse027 »

Micha111- gratulacje!
Trochę jednak to dziwne, że Twój pierwszy post na Bocianie ,,reklamuje" panią dr. A dlaczego nie leczyliście się Łodzi? Bielsko-Biała to żaden sławny ośrodek leczenia niepłodności, skąd się o nim dowiedziałaś?
Awatar użytkownika
Skarabeusz-ka
Posty: 205
Rejestracja: 20 sty 2007 01:00

Post autor: Skarabeusz-ka »

<b>Micha111</b> Witaj na bocianie no i WIEEELKIE GRATULACJE !!! :)

<b>alilka</b> Nie widzę w tym żadnej reklamy. Micha11 po prostu podzieliła się opinią z innymi. Z tego co czytałam to dużo więcej jest postów bardziej zachwalających inne kliniki i jakoś nikt z tego nie robi szumu że takowe są.
To że środek nie jest "sławny" to wcale nie znaczy że jest zły...

Micha111 dodała swoją opinię w dziale klinik i tam między innymi zaznaczyła że miała do czynienia wcześniej z dwoma innymi klinikami. Tak więc myślę że nie ma się co dziwić że wybrała np. tą z Bielska.
Widać to był jej najlepszy i najtrafniejszy wybór, z czego można się tylko cieszyć :lol:

Wielkie buziaczki dla Was obu :*

P.S. Takie i inne opinie pomogą innym wybrać klinikę w której będą się chcieli leczyć i starać o maleństwo :)
06.11.2007 - przyszli na świat moi chłopcy :)
[url=http://skarabeusz-ka.fotosik.pl/albumy/203816.html]Zdjęcia[/url]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”