nOvum - część III

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Ranking lekarzy - kogo sobie polecamy

dr J. Czerkwiński
18
9%
dr M. Goławska
4
2%
dr A. Halama
9
4%
dr A. Sotowska
1
0%
dr I. Sowińska
15
7%
dr H. Starosławska
35
17%
dr E. Taszycka
38
18%
dr J. Wojewódzki
27
13%
dr M. Woźniak
12
6%
dr P. Zamora
49
24%
 
Liczba głosów: 208

Awatar użytkownika
klodi
Posty: 770
Rejestracja: 03 gru 2007 01:00

Post autor: klodi »

dziewczyny czy któras z was potrafi mi wyjaśnic co jest powodem braku jajeczkowania skoro miesiączkuje regularnie co 30 dni i wszystko na oko jest ok ?

sabcia79 strasznie życze tobie powodzenia . napisz mi proszę co i jak było bo to wszystko dopiero przede mną. co jest waszym problemem :?: goraco trzymam kciuki . trzymajcie sie
Awatar użytkownika
magdula80
Posty: 51
Rejestracja: 21 lis 2006 01:00

dr Janusz Czerkwiński

Post autor: magdula80 »

Witam
Moze macie jakieś informacje o dr Januszu Czerkwińskim?
będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
kelii
Posty: 10
Rejestracja: 05 gru 2007 01:00

Post autor: kelii »

kama77
Dzięki za pocieszenie,juz mi lepiej po Waszych słowach, że to dobra i miła kobieta bo po dr Zamora dochodzę do siebie jeszcze to był szok jak robił mi posiewy nikomu tego nie życzę nawet wrogowi.
Czy ktoś już jest na etapie brania hormonów przygotowujących do INVITRO? (bo ja nie robię Inseminacji mam endometriozę,jestem po dwóch operacjach,dr Zamora powiedział,ze nie mam sensu i szkoda czasu i kasy) jesli tak to dużo bierze się tych leków?ja jak się wtedy człowiek czuje?i czy często trzeba jeździć do NOVUM na kontrole podczas brania leków?
Pozdrowionka... kelii
kelii
Awatar użytkownika
BiankaK
Posty: 629
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: BiankaK »

Kelii i dziewczyny, jestem z watku ktory pewnie dobrze znacie na ktorym pisza potencjalne biorczynie i dawczynie :wink: komorek. Podczytuje Was czasem i kibicuje. Podzielam Twoje zdanie, nasz dr ma chyba kryzys przepracowania. Na poczatku odpowiadal mi ten chlod bo coz wiecej mozna w mojej sytuacji chciec? Dr stara sie czasem powiedziec cos milego ale po prostu wypala sie i juz nie udaje mu sie podchodzic z sercem do pacjentek. Widac ze jest przepracowany. Moja ostatnia wizyta to tez rozczarowanie ja byłam w bardzo podniosłym nastroju, myślałam, ze chóry anielskie zagraja lub cos takiego bedzie sie dzialo podczas mojego pierwszego w zyciu transferu z KD. Nic takiego nie bylo, bylo bardzo przyziemnie. Nawet nie miałam okazji pożegnać się zdr Z. bo pospiesznie wyszedł do następnej pacjentki. Mam nadzieję, ze to mu minie. Nie mysl o tym, stalo sie trudno, pewnie wiele osób ma takie odczucia. Z pewnoscia jest dobrym lekarzem merytorycznie, wiele osób poleca go sobie, niestety nikt nie jest ideałem, każdy lekarz w N. raz ma gorszy raz lepszy dzień. Czy zdecydowałaś się na zmianę lekarza? Trzymaj się!
Awatar użytkownika
marita25a
Posty: 2532
Rejestracja: 12 sty 2007 01:00

Post autor: marita25a »

sabcia79powodzenia
srokatrochę siedzę w kczaczorach miałam zabrać się za nowy wątek ale boję się, że nie skopiuję wszystkiego tak żeby lista lekarz pojawiała sie na każdej stronie
Biankakpomóż Ty masz wprawę bo ten wątek wkrótce zostanie zablokowany. Proponuję Novum część IV
3 transfery na nie
Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

klodiwitaj ,powodów może być bardzo wiele .........Trzeba zacząć od badań hormonalnych między 1-3 dniem cyklu LH ,FHS ,11-12dc ESTRADIOL,prolaktyna potem w 21 progesteron zbadać i taczycę czyli TSH i pewnie jeszcze sporo ale to moim skromnym zdaniem jest podstawa .A najlepiej uda ć się do dobrego specjalisty.
marita25aliczę na Ciebie ,że podejmiesz się nowego zadania wątku otwierania :D może ktoś doradzi jak to sie robi ,może napisać do moderatora priva
sroczka :bigok:
BiankaKwitaj :D my sie jeszcze nie znamy :D
A teraz podziele sie moją smutna wiadomością
a ja dziewczynki ze względu na to ,że wyjeżdżam za granicę w dniach od 11 dpt do 15 dpt postanowiłam ,że zrobie 2 razy betę przed wyjadem ,zeby ewentualnie zobaczyć czy chociaż tym razem coś się ruszy w 8dpt i 10 dpt .Więc zrobiłam dzisiaj bete (tylko mnie nie młotkujecie ) niestety 8dpt (a 9 ty po tranferze) BETA HCG poniżej 2 , progesteron 25 i robiłam TSH i mam 5 a przed tranferem TSH miałam koło 1,5 mimo iż zwiększyłam dawki letroxu tak mi skoczyło ,dzisiaj zwiększyłam dawkę letroxu ale już chyba nic nie pomogę ,jutro mam jeszcze odebrać wynik prolaktyny .Wiem ,ze nie powinnma tak wcześnie robić badań bety ale wyjeżdżam musiałam wiedzieć czy coś chociaż drgnęło.W sobotę powtórzę ale wynik poznam jak wróce .Brzuch mnie boli na @ tak za 1 szym razem
po latach starań nieoczekiwanie zdarzył się NATURALNY CUD
BETA 761 (33 dzień cyklu)
BETA 12393 (39 dzień cyklu )
Awatar użytkownika
artiz
Posty: 28
Rejestracja: 19 paź 2007 00:00

Post autor: artiz »

MAJKA10 trzymamy kciuki aby jednak się udało, jeszcze jest nadzieja.

Mi z żoną też się trochę nastroje pogorszyły, ale tylko trochę :roll: W 6 dniu cyklu zrobiła USG i wyszło, że ma pęcherzyki do 14 mm. To jest zdecydowanie za dużo i świadczy, że jajniki jeszcze się nie wyciszyły po stymulacji. Musimy poczekać kolejny miesiąc, a nam już tęskno do naszych mroziaczków :-)

Dziewczyny, jak chcecie, to ja mogę założyć nowy wątek, to nic trudnego. Powiedzcie tylko co mam napisać w pierwszym poście.
Awatar użytkownika
klodi
Posty: 770
Rejestracja: 03 gru 2007 01:00

Post autor: klodi »

majka10 trzymaj sie. naszczęście nie zawsze jest tak jak nam sie wydaje ze jest :) nieraz zycie sprawia nam miłe niespodzianki i oby w twoim przypadku tak było. życzę ci tego z całego serducha :)

Artiz chłopie gdzie ty sie uchowałeś :D jestem nowa na tym wątku i nie miałam zielonego pojecia że panowie tez piszą. ale super. pogratuluj swojej żonie i zycze wam powodzenia. nie znam sie na tym ale dobrze by było gdyby ktos zapoczatkował nowy wątek a z tego co widze nie ma chetnego. więc może ty bocianowy rodzynku :D . trzymajcie sie
Awatar użytkownika
kelii
Posty: 10
Rejestracja: 05 gru 2007 01:00

Post autor: kelii »

BiankaK
Cieszę się,że ktoś też dostrzegł zachowanie dr Zamory,słyszałam że jest dobry ale nie będę cierpiała bo dr sie wypala zawodowo,przepisałam się do dr Zygler ,czytała o niej dużo ciepłych słów,mam nadzieję że będzie ok :) nigdy nie lubiłam chodzić do feceta ginekologa może mam jakiś uraz,wolę kobiety.Martwię się czy ta dr Zygler jest dobra?! juz sama nie wiem,mozna zwariować :mur:
Pozdro ...
kelii
Awatar użytkownika
BiankaK
Posty: 629
Rejestracja: 21 sie 2007 00:00

Post autor: BiankaK »

Marita:: załóż nowy wątek a moderator skopiuje pierwszą strone za Ciebie, skontaktuj się z nim. Ja załozyłam wątki KD, ty załóż ten. Wiesz dlaczego? Podobno kto załozy wątek zachodzi w ciąże więc chciałabym, żebyś też mogła liczyć na coś konkretnego :wink:

Założenie wątku jest proste wystarczy załozyć nowy temat no i kilka słów mądrości ku pokrzepieniu naszych serc od siebie no i napisać do moderatora o skopiowanie ankiety... Mamy jeszcze kilka stron do 150-ej. W razie czego zrobie to lub artis ale żeby nie było pretensji jak zajdę w ciążę i będa trojaczki :lol: bo założyłam już trzy wątki!!!

kelii osobiście żałuję, że Z. nie jest kobietą, byłby ładna kobietą, ale już nie będę zmieniać, wytrzymam jakoś.
Majka10. Czyli, że była ciąża biochemiczna skor poniżej 2?
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 345
Rejestracja: 13 lut 2007 01:00

Post autor: sroka »

[/b]marita25a,artiz otwórzcie nowy wąteczek,bo nas zamkną, proszę
maritkanapisz co u Ciebie,co postanowiłaś.Mam nadzieje,że sie nie poddałaś?
artiz życzę Tobie i Twojej żonie żebyście jak najszybciej pojechali po swoje mrozaczki
MAJKA10Mnie się wydaje,że za wcześnie ta betka.Wiesz,że zarodeczki wgryzają się dłużej.Powtórz koniecznie i duzo wiary życzę.Ja zaciskam mocno z całego serducha :bigok:
magdula80ja byłam u dr Cz.,ale od tego cylku się przeniosłam.To fajny człowiek,ale nam było "nie po drodze"W moim przypadku zawalił,ale sa dziewczyny,które sa z niego zadowolone.Najlepiej przekonaj sie sama,bo każdy lekarz ma swoich przeciwników i zwolenników.Życze Ci aby Twoja współpraca z dr była owocna.
Awatar użytkownika
suminka
Posty: 2667
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: suminka »

kelii wyciszacze dostajesz przed procedurą IVF aby wprowadzic organizm w sztuczną menopauze i uspokoic jajniki a nastepnie dostajesz gonatropiny i mają kopa do produkcji jajeczek :)
A wracając do ddyskusji to i tak uwazam ze Zamora ma szczesliwą ręke czego dowodem jest moja Ania :). Moze teraz jest zawalony pracą ale on zawsze był taki zimny i niegadatliwy
Córcia
Awatar użytkownika
kelii
Posty: 10
Rejestracja: 05 gru 2007 01:00

Post autor: kelii »

suminka
Bardzo się ciesze ,że Ci się udało ale moje nastawienie na to wszystko(IVF) jest negatywne przez niego,bardzo się boję przed kazdą wizytą i denerwuje.Tego dnia co mam wizyte to w pracy jestem nieobecna myślami i nie podejmuje żadnych ważnych decyzji.Czy udało Ci sie za pierwszym podejściem IVF ?
Pozdrawiam... O:)
kelii
Awatar użytkownika
marita25a
Posty: 2532
Rejestracja: 12 sty 2007 01:00

Post autor: marita25a »

BiankaKjak skontaktować się z moderatorem bo coś tam utworzyłam ale nie wiem jak skopiować ankietę
3 transfery na nie
Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

Dziękuje za słowa wsparcia .Od razu lepiej mi się zrobiło .Choc nadziei dużo nie mam -może to i dobrze bo będzie mniej bolało :!: to jednak trochę jej zostało :D .Jutro zrobię test bo pojutrze wyjeżdżam i wracam w 16 dpt .Wezmę ze sobą test sikany i jeśli coś wyjdzie to może uda mi się gdzieś dorwać kompa i do Was napisać :D
A dziś to sobie zrowo popłakałam przy moim M :cry: ale M mnie tak pocieszał ,ze będziemy próbować aż do skutku i mam się niczym nie martwić ...Tylko kasa ....na to wszystko .......
Maritka a Ty się spiesz z tym wątkiem bo ja wyjeżdżam w niedzielę a chce się znależć na pierwszej stronie :wink: w końcu :D bo srasznie przyzwyczaiłam się do tego wątku i czuję do niego ogromny sentyment :D .
sroczkaznalazłaś już hotel ?za Twoje starania :bigok:
artizdzięki za wsparcie i za Was trzymam :bigok: na pewno niedługo odbierzecie dzieciołki z zimowiska :bigok: A żonka tez się udziela na bocianku ?Pozdrawiamy żonkę
klodi :cmok:
BiankaKwiesz chciałabym mieć chociaż biochemiczną bo to byłby znak ,że coś się dzieje ale poniżej 2 to niestety nie....
Zobaczymy jutro bo idę testować :D
Trzymam za cały wątek aby był szczęśliwy dla wszystkich
po latach starań nieoczekiwanie zdarzył się NATURALNY CUD
BETA 761 (33 dzień cyklu)
BETA 12393 (39 dzień cyklu )
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”