nOvum - część III

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Ranking lekarzy - kogo sobie polecamy

dr J. Czerkwiński
18
9%
dr M. Goławska
4
2%
dr A. Halama
9
4%
dr A. Sotowska
1
0%
dr I. Sowińska
15
7%
dr H. Starosławska
35
17%
dr E. Taszycka
38
18%
dr J. Wojewódzki
27
13%
dr M. Woźniak
12
6%
dr P. Zamora
49
24%
 
Liczba głosów: 208

Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

srokaja też o tym nie mam pojęcia :( może Maritka :wink: albo liczmy na to ,że ktoś sobie o nas przypomni ...w końcu pojawiła się już 9 milimetrów :D
klodiwitaj na wątku ,wszystko zależy co chcesz zrobić in vitro ,inseminacje czy po prostu dowiedzieć się co jest przyczyną waszch niepowodzeń.Najlepiej po prostu pojechać na pierwszą wizytę a tam juz nasi kochani specjaliści powiedza konkretnie co robić .Wiem ,że do dr.T już nia ma zapisów na 1 sze wizyty -chyba ze coś się zmieniło .Powodzenia :bigok:
po latach starań nieoczekiwanie zdarzył się NATURALNY CUD
BETA 761 (33 dzień cyklu)
BETA 12393 (39 dzień cyklu )
Awatar użytkownika
arwena30
Posty: 309
Rejestracja: 14 maja 2007 00:00

Post autor: arwena30 »

Witajcie!
Jestem nowa na tym wątku więc kilka słów o mnie. Od 6 lat staram się o maleństwo i bez efektów. Tułałam się po wielu lekarzach. Ostatnio miała inseminację we Wrocławiu ale bez efektów. Zdecydowałam się na IVF w Novum. Zapisałam się właśnie na pierwszą wizytę na 11.01 do dr Starosławskiej. Novum to moja ostatnia nadzieja.
Awatar użytkownika
Atbn
Posty: 1311
Rejestracja: 21 lip 2005 00:00

Post autor: Atbn »

cześć dziewczynki!

jak tak u Was z doskoku :D

czy jeżeli u męża są bakterie Enterococcus pojedyncze a ja mam jałowy posiew to mogę przystąpić do IUI? czy m musi wytępić bakterie, powtórzyć posiew i dopiero?

czy z powodu tych bakterii mogę niezachodzić?

z góry dzięki za info i gorąco pozdrawiam!

:D też jestem pacjentką dr S., ale niestety dopiero po 1szej wizycie...
[size=75]sierpień i listopad 2006 (4/5tc)
hiperprolaktynemia, p/c ANA, p/plemnikowe
Encorton, Acard, Clexane[/size]
[url=http://www.suwaczek.pl/cache/a28ff7a3da.png]6 wrzesień 2008 Maciuś[/url] :loving:
2014 dodatkowo p/c p/tarczycowe... leki...
oczekujemy na drugiego synka :)
Awatar użytkownika
marita25a
Posty: 2532
Rejestracja: 12 sty 2007 01:00

Post autor: marita25a »

Atbnmyślę, że bakterie trzeba wyleczeć
3 transfery na nie
Awatar użytkownika
MAJKA10
Posty: 2214
Rejestracja: 11 kwie 2007 00:00

Post autor: MAJKA10 »

arwena30witaj na wątku :D
po latach starań nieoczekiwanie zdarzył się NATURALNY CUD
BETA 761 (33 dzień cyklu)
BETA 12393 (39 dzień cyklu )
Awatar użytkownika
klodi
Posty: 770
Rejestracja: 03 gru 2007 01:00

Post autor: klodi »

dziewczyny strasznie sie ciesze ze mam w koncu z kims porozmawiac :D ja miałam juz inseminacje i niestety sie nie udało :cry: jestem obecnie w Stanach i zaniechałam daalszych starań tutaj bo nie ma sensu. miałam robione badania i nawet nie znam ich wyników :!:
Naszym problemem jest to że ja nie jajeczkuje a mój mąż ma tylko 7 mln żołnierzyków. najlepsze jest to ze od kiedy pamiętam to wszyscy lekarze powtarzali mi ze jestem w pełni zdrowa i normalnie jajeczkuje ( rzekomo widzieli to na USG ) Toteż po nieudanej insemce skierowano mnie na in vitro. Ale wolimy to zrobic w Polsce bo wydaje mi sie nasi drodzy lekarze są dużo lepszymi profesjonalistami.

dzieki wielkie za odpowiedz . trzymajcie sie wszystkie

aha! jak któras z was zna jakieś naturalne i sprawdzone sposoby na polepszenie tych naszych parametrów to dajcie znac.
Awatar użytkownika
artiz
Posty: 28
Rejestracja: 19 paź 2007 00:00

Post autor: artiz »

Atbn pisze:...
czy jeżeli u męża są bakterie Enterococcus pojedyncze a ja mam jałowy posiew to mogę przystąpić do IUI? czy m musi wytępić bakterie, powtórzyć posiew i dopiero?
.
Bakterie u faceta nie przeszkadzają ale tylko do inwitro z mikromanipulacją. W innych metodach nie może być bakterii.
Awatar użytkownika
Atbn
Posty: 1311
Rejestracja: 21 lip 2005 00:00

Post autor: Atbn »

Dzięki za odpowiedzi - niestety tego się obawiałam.
Czyli jak najszybciej musimy zapisać się na wizytę i walczyć z paskudztwem :evil:

pozdrawiam gorąco!
[size=75]sierpień i listopad 2006 (4/5tc)
hiperprolaktynemia, p/c ANA, p/plemnikowe
Encorton, Acard, Clexane[/size]
[url=http://www.suwaczek.pl/cache/a28ff7a3da.png]6 wrzesień 2008 Maciuś[/url] :loving:
2014 dodatkowo p/c p/tarczycowe... leki...
oczekujemy na drugiego synka :)
Awatar użytkownika
kelii
Posty: 10
Rejestracja: 05 gru 2007 01:00

Post autor: kelii »

Zmieniałam lekarza,właśnie się zapisałam do dr.Zygler ,byłam na trzech wizytach u dr.Zamora to facet zimny i jak robi badania to mozna zwariować z bólu jest strasznie niedelikatny :cry2: Prosze niech ktoś napiszę czy ta Pani dr jest dobra bo zapisałam sie na 02.01.08 nie wiem czy dobrze robię.
kelii
Awatar użytkownika
suminka
Posty: 2667
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: suminka »

kelii dr Zygler jest bardzo miła i delikatna ja jestem z niej zadowolona :)
Córcia
Awatar użytkownika
aldona29
Posty: 138
Rejestracja: 16 lis 2007 01:00

Post autor: aldona29 »

Czesc! Mamy z mezem pierwsza wizyte w Novum u dr Obuchowskiej czy ktos u niej sie leczy? Jaka ona jest? B prosze o odpowiedz z gory dziekuje! :wink:
Awatar użytkownika
sabcia79
Posty: 204
Rejestracja: 29 lis 2007 01:00

Post autor: sabcia79 »

Cześc dziewczyny! jutro o 11ej pierwsza wizyta w Novum. Pędzę zaraz przygotować się, bo przed nami długa droga. Jesteśmy z okolic Sanoka(podkarpackie), więc musimy wyjechać już około 3ej w nocy.
Cieszę się, że zaczynamy nasze starania o bobasa, ale jednocześnie troche się boję tego wszystkiego, badań, zabiegów itd.
Trzymajcie kciuki, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
kelii
Posty: 10
Rejestracja: 05 gru 2007 01:00

Post autor: kelii »

suminka
Dzięki za odpowiedż i pocieszenie,mam nadziję,że nie będę żałowała tej zmiany.
Powiedz mi proszę co to są "wyciszacze"? bo ja jeszcze nie jestem na tym etapie skoro nie wiem co to jest.
Pozdro ,kelii 8O
kelii
Awatar użytkownika
kama77
Posty: 41
Rejestracja: 05 lut 2007 01:00

Post autor: kama77 »

kelii tak jak napisała suminka dr Zygler to młoda sympatyczna lekarka. jest bardzo delikatna i ma fajne podejście do pacjenta. ja jestem z niej zadowolona i polecam.
23.11.2007 I IUI - nieudane:(
grudzień 2007 - przerwa
styczeń 2008 - nowa nadzieja
Awatar użytkownika
sroka
Posty: 345
Rejestracja: 13 lut 2007 01:00

Post autor: sroka »

Witam nowe dziewczyny i powodzenia
9milimetrówczy możesz pomóc nam w otwarciu nowego wątku.Zostałyśmy tu same poczatkujące i zielone,ale jest to dla nas ważny wątek.Z góry wielkie dzięki,pewnie od wszystkich

Mam pytanko,udało mi się zarezerwować pokój(po ciężkich poszukiwaniach-wszystko zajete) w Hotelu Instytutu Fizyki na Lotników.Czy któras tam spała,jakie są warunki i czy jest dość blisko do N.,bo nie będe miała auta.
MAJKA10 co u Ciebie,kiedy mogę zacząć falować :)
marita25a część Słońce,co u Ciebie?postanowiliście juz coś?Martwie się
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”