nOvum - część III

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany

Ranking lekarzy - kogo sobie polecamy

dr J. Czerkwiński
18
9%
dr M. Goławska
4
2%
dr A. Halama
9
4%
dr A. Sotowska
1
0%
dr I. Sowińska
15
7%
dr H. Starosławska
35
17%
dr E. Taszycka
38
18%
dr J. Wojewódzki
27
13%
dr M. Woźniak
12
6%
dr P. Zamora
49
24%
 
Liczba głosów: 208

Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

AsiaJJ nie znam tego lekarza przykro mi.
merra nie bój się powiedz dr St o wszystkim i spytaj co myśli o takim IUI powodzenia,.
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
Justyna80
Posty: 24
Rejestracja: 17 sty 2007 01:00

Post autor: Justyna80 »

Annette,
Bardzo się cieszę że wyniki Wam się polepszyły :D
Ja też mam nadzieję, że jak mój M pobierze hormony to będzie lepiej i jednak uda nam się IUI, Dr W. powiedział że może się uda.
Nie będziemy się spieszyć, nic na siłę, tylko czasem brak mi cierpliwości.
A o której byliście w Novum?My byliśmy o ok. 20.00.
I kiedy macie następną wizytę? My mamy 20 kwietnia, wcześniej Radek musi zrobić badania nasienia i hormonów, ciekawe jak będzie!
Pozdrowionka :flowers:
Awatar użytkownika
annette
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2006 01:00

Post autor: annette »

Justyna80
Na pewno u Was też będzie lepiej! Trzeba wierzyć :D
A fakt z tą cierpliwością ja też mam często kłopot ale chyba wszyscy odczuwamy to podobnie.Ja mam jeszcze w dodatku ciągle kłopot z bakteriami i boję się że nie zdążę tego wyleczyć, alemam jeszcze trochę czasubyliśmy parę minut po 18-tej a następnej wizyty jeszcze nie umówiliśmy ale też pewnie to bedzie w drugiej połowie kwietnia, bo na początku miesiąca dr W. wyjeżdza na jakieś sympozjum i kazali zadzwonić później.
trzymam kciuki zażołnierzyki naszych M.
pozdrowionka :flowers:

Dodane po: 8 minutach:

Wiataj AsiaJJ
Ja też byłam na pierwszej wizycie u dr Cierniak, jest konkretny i sympatyczny,mozna o wszytko zapytać, ale właściwie nie mogę o nim zbyt wiele powiedzieć bo to była tylko ta jedna wizyta.Później był na urlopie i trafiłam do dr St. i teraz chodzę tylko do niej i jestem bardzo zadowolona, ale to chyba tylko kwestia osobistych upodobań
pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
agap80
Posty: 159
Rejestracja: 03 mar 2007 01:00

Post autor: agap80 »

Dziewczynki! nie wiecie czasem, który hormon może powodowac, że pęcherzyk nie pęka? A raczej chyba którego nadmiar? Czy jesli prl jest w normie, to nie powinno chodzić jak w zegarku? Do nowum mam jechac dopiero w kwietniu, a nie chce wydzwaniac do Zamory z byle pytaniem.
Awatar użytkownika
annama
Posty: 59
Rejestracja: 17 lip 2006 00:00

Post autor: annama »

Cześc dziewczynki! Po niepowodzeniach IVF zmieniam klinikę i właśnie zarejstrowałam się na pierwszą wizytę do novum - do dr Obuchowskiej. Trochę mnie martwi, że nikt nic o niej nie wspomniał. Pomóżcie! Potrzebuję wsparcia.
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

annama nie znam lekarki, ale nie denerwuj się w nOvum jest coraz więcej lekarzy a byle kogo tam nie zatrudniają. Będzie dobrze.
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
pi-nezka
Posty: 26033
Rejestracja: 05 mar 2007 01:00

Post autor: pi-nezka »

witam wszystkich. Jestem tu na forum po raz pierwszy a jutro mam pierwsza wizyte w Novum no i oczywiście mam wiele obaw, wiec mam nadzieje, że w grupie będzie mi trochę raźniej.
annama ja równiez jestem umówiona u dr Obuchowskiej, narazie iewiele mogę powiedzieć, ale jeśli masz wizyte umówiona później, jutro postaram sie opisać moje wrażenia. Pewnie po pierwszej wizycie ciężko cos stwierdzic ale zawsze to coś.
Awatar użytkownika
annama
Posty: 59
Rejestracja: 17 lip 2006 00:00

Post autor: annama »

dzięki rasmusek
pi-nezkatrzymam kciuki za jutro i czekam na wiadomości (dobre)
merra
Posty: 2786
Rejestracja: 23 sty 2005 01:00

Post autor: merra »

dziewczyny,
nie mogę znalezc linka o dokladnych badaniach w Novum, była taka lista gdzies na którymś wątku. Może wiecie gdzie.
Awatar użytkownika
edziu
Posty: 3042
Rejestracja: 29 gru 2005 01:00

Post autor: edziu »

merra- juz ci napisałam na innym wątku ale proszę jeszcze raz - tylko patrz na pierwszą stronę zobacz tutaj
Novum - IVF/ICSI marzec 2007
8 dpt beta 56,6 i 2 krechy na teście!
no i są trojaki rozrabiaki
http://suwaczki.maluchy.pl/li-7375.png
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Post autor: sylwia30 »

Dziewczyny jeśli się powtórzę, to z góry przepraszam. Staram się śledzić wątek, ale czasem mogę coś przeoczyć, więc ... ;-)
Wklejam info ze strony kliniki:

Szansa na bezpłatny zabieg IN VITRO

Przychodnia Leczenia Niepłodności NOVUM zaprasza do wzięcia udziału w badaniu klinicznym nowych leków do stymulacji owulacji w programie zapłodnienia pozaustrojowego, organizowanym przez wiodącą firmę farmaceutyczną.

Do programu zakwalifikowane mogą być pacjentki mające wskazania do zapłodnienia pozaustrojowego, klasycznego lub metodą ICSI, w wieku 18-36 lat, szczupłe (do 60kg), niepalące, regularnie miesiączkujące, cykl od 24 do 35 dni, z prawidłową budową narządu rodnego i jajników, bez dodatkowych schorzeń endokrynologicznych i ogólnych.

Słabe parametry nasienia u partnera są dopuszczalne.

Ostateczna kwalifikacja nastąpi pomiędzy 2 a 5-tym dniem cyklu, po co najmniej jednomiesięcznej przerwie w przyjmowaniu jakichkolwiek leków hormonalnych, w tym antykoncepcyjnych. Jeśli będzie pomyślna, leki do stymulacji i sam zabieg zapłodnienia pozaustrojowego, także metodą ICSI, będą bezpłatne.

Kryterium kwalifikacji stanowią względy medyczne oraz kolejność zgłoszeń. Liczba pacjentek mogących przystąpić do programu jest, bowiem ograniczona przez organizatora badań.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny - 783 644 657 od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12 oraz 16-18 oraz w soboty w godzinach 10-12 lub mailowy - [email protected]
Awatar użytkownika
fitka
Posty: 598
Rejestracja: 05 mar 2007 01:00

Post autor: fitka »

Witajcie dziewczynki! Podczytuję Was już od jakiegoś czasu, a teraz - po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni - piszę :) Dziś zarejestrowałam się na pierwszą wizytę do "nOvum". Do dr Halamy (nic tu o niej nie piszecie, ale wydaje mi się, że w poprzednich częściach dość dobrze się o niej wypowiadałyście?). Jestem po dwóch ciążach pozamacicznych i w związku z nimi dwóch laparoskopiach. Podczas drugiej zdecydowaliśmy o wycięciu jajowodu, winowajcy obu nieszczęść. Teraz nie chcemy już ryzykować, poza tym czasu coraz mniej (mam już 35 lat) i zdecydowaliśmy się na IVF. Mamy nadzieję, że już niebawem doczekamy się dzięki temu upragnionego maleństwa :)
2 ciąże pozamaciczne 01.2006 i 01.2007
05.07 ICSI - Aniołek w 9 tc
17.12.07 - criotransfer
[url=http://picasaweb.google.pl/kacperek.michalski/]Nasz Kacperek ur. 21.08.2008![/url]
[color=#FF0000]Nasz Tomuś ur. 22 kwietnia 2011 - naturalny cud![/color]
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

sylwia30 wielkie dzięki za info - ono pojawiło się na stronce dopiero dzisiaj, jeszcze wczoraj jak szukałam tej informacji to jej nie było
link do info nOvum
fitka dr H jest dosyć oschła ale raczej braku fachowości nie można jej zarzucić.będzie dobrze - musi być dobrze.
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
magraf
Posty: 3824
Rejestracja: 27 mar 2006 00:00

Post autor: magraf »

Cześć dziewczątka.

Powiedzcie mi moje skarby kochane kiedy zaczęłyście przyjmować antyki. Od wczoraj mam przybrudzony śluz, brzuch pobolewa ale @ to jeszcze niet. Czy pierwszą tabletkę powinnam łyknąć przy konkretnym krwawieniu. I od której godziny liczy się pierwszy dzień cyklu. Jeżeli zacznę na dobre krwawić po godzinie 19.00-tej to tabletka dopiero na drugi dzień z rana czy jeszcze tego samego wieczora?

Dodane po: 2 minutach:

A z tym bezpłatnym in vitro to niezły chwyt. Ja jednak nie chciałabym chyba być królikiem doświadczalnym jakiegoś koncernu farmaceutycznego. Czy lekarze umieją powiedzieć jakie skutki mogą wystąpić w przyszłości po przyjęciu tych leków?
8 listopada 2008 r. nasz cud pojawił się na świecie:)
Zuzkowe ząbki
Wiek Zuzanki
Awatar użytkownika
sylwia30
Członek Stowarzyszenia
Posty: 16021
Rejestracja: 15 lip 2004 00:00

Post autor: sylwia30 »

magraf ostatnio ktoś zadawał takie pytanko ekspertowi (odnośnie tego, jak liczyć dni cyklu). Odpowiedział, że jeśli @ pojawi się wieczorem to pierwszym dniem jest kolejny dzień i wtedy należy wystartować z lekami.

Co do bezpłatnego IVF - oczywiście nikt nie zagwarantuje 100% bezpieczeństwa, jeśli chodzi o leki. Tak naprawdę jednak nie znamy też odległych skutków stosowania powszechnie uznanej stymulacji (brak jest konkretnych badań na ten temat). Mimo wszystko, dla części osób, których w żaden sposób nie stać na IVF, a jest to dla nich jedyna szansa - zapala się jakieś światełko ;-)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”