nOvum - część III

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Ranking lekarzy - kogo sobie polecamy

dr J. Czerkwiński
18
9%
dr M. Goławska
4
2%
dr A. Halama
9
4%
dr A. Sotowska
1
0%
dr I. Sowińska
15
7%
dr H. Starosławska
35
17%
dr E. Taszycka
38
18%
dr J. Wojewódzki
27
13%
dr M. Woźniak
12
6%
dr P. Zamora
49
24%
 
Liczba głosów: 208

Awatar użytkownika
suminka
Posty: 2667
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: suminka »

rasmusek spoko Ci idzie a dodaj może jeszcze linka do naszego wątku na Pogadajmy
Córcia
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

suminka chodzi Ci o nOvumowe Karolinki?? pewnie, że dodam :)
dr Wojewódzki jest super - co prawda miałam u niego tylko wypis i raz kontrolne usg przy przestymulowaniu ale generalnie ok.
Niestety to prawda, że do tych najbardziej ukochanych lekarzy ustawiają się takie kolejki pacjentów, że choćby pracowali po 24 godziny to nie byiby w stanie wszystkich przyjąć.
a w nOvum bardzo wiele można załatwić telefonicznie, generalnie nie utrudniają współpracy zwłaszcza jeśli jesteś z daleka i nie mieszkasz w wawie bądź w okolicy.
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
edziu
Posty: 3042
Rejestracja: 29 gru 2005 01:00

Post autor: edziu »

Kochane znalazłam was i witam w gronie fanek novumowych
Novum - IVF/ICSI marzec 2007
8 dpt beta 56,6 i 2 krechy na teście!
no i są trojaki rozrabiaki
http://suwaczki.maluchy.pl/li-7375.png
Awatar użytkownika
Anulka83
Posty: 2671
Rejestracja: 11 gru 2006 01:00

Post autor: Anulka83 »

magraf świetnie to sobie umyśliłaś...23 powiadasz, a ja w tym cyklu wyjątkowo biorę duphaston i nie wiem, kiedy dostanę @ (liczę na to, ze w ciągu tygodnia, biorę już od niedzieli)
rasmusek zgadzam się z tym, ze w N łatwo dowiedziec się czegoś przez telefon, w przeciwieństwie np. do przychodni dr P. we Wrocławiu
edziu no to mamy funclub :hihi:
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

Anulka83 jak wejdziesz na nOvumowe Karolinki to zobaczysz jakiej wielkości jest ten fanclub :hihi: my z edziu to jesteśmy już prawie na detoxie :mrgreen:
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
Anulka83
Posty: 2671
Rejestracja: 11 gru 2006 01:00

Post autor: Anulka83 »

rasmusek tak, tak, ja wiem, ze jest olbrzymi, czytam karolinki i nawet piszę czasami :D
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

Anulka83 widziałam Cię ostatnio.
Jak chcecie to możemy spróbować zrobić ranking ulubionych lekarzy ale każda musiałaby napisać kto jest jej lekarzem prowadzącym i dlaczego jest z niego zadowolona. Tylko szczerze i bez naciągania - to, że piszemy pod pseudonimami nic nie znaczy. Szczerze i prawdziwie.
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
Anulka83
Posty: 2671
Rejestracja: 11 gru 2006 01:00

Post autor: Anulka83 »

rasmusek O.K. więc zacznę pierwsza :D
Moją doktorką jest dr Starosławska, powiem krótko uwielbiam babeczkę, jest konkretna, szczera, delikatna przy badaniu, widać fachowość w każdym stwierdzeniu no i jest optymistką, właśnie dlatego 8)
zawsze czytam karolinki, ale nie nadążam odpisywać, tam tak szybko wszystko się toczy :hihi: tylko ściskam kciuki ukradkiem przy kompie
Awatar użytkownika
edziu
Posty: 3042
Rejestracja: 29 gru 2005 01:00

Post autor: edziu »

A moją ukochana lekarką jest dr Taszycka - prawie płaczę z radości po każdej wizycie. Jest bardzo kopnkretna ale też nieziemsko cierpliwa, sympatyczna, wyrozumiała, po prostu super! Dała mi więcej nadzieji niż wszyscy inni lekarze razem wzięci.
Novum - IVF/ICSI marzec 2007
8 dpt beta 56,6 i 2 krechy na teście!
no i są trojaki rozrabiaki
http://suwaczki.maluchy.pl/li-7375.png
Awatar użytkownika
magraf
Posty: 3824
Rejestracja: 27 mar 2006 00:00

Post autor: magraf »

Cześć dziewuszki.
Widzę, że robicie ranking. No to i ja się dopiszę.

Moją panią doktor jest Pani Ewa Taszycka. Wspaniała kobieta, bardzo miła, życzliwa, odpowiadająca na każde zadane pytanie no i przede wszystkim Specjalista przez duże S. Nie żałuję wyboru lekarza prowadzącego ani troszeczkę i szczerze polecam !!!! choć na chwilę obecną ciężko umówić się do niej na wizytę.
8 listopada 2008 r. nasz cud pojawił się na świecie:)
Zuzkowe ząbki
Wiek Zuzanki
Awatar użytkownika
Justyna80
Posty: 24
Rejestracja: 17 sty 2007 01:00

Post autor: Justyna80 »

Hej dziewczyny, wczoraj byliśmy w Novum u Dr Wolskiego, to dopiero druga wizyta, mój Radek ma mało plemników a do tego ruchliwość zerowa. Powtarzał w tamtym tygobniu badanie nasienia i jest bez zmian chociaż brał leki, schudł 4 kilo i unormował ciśnienie, wyniki USG i krwi ma w miare. Pan Doktor przepisał mu wczoraj hormony - testosteron i jeszcze coś, ale nie pamietam teraz.
Powiedział ze jeśli to nie pomoże to czeka nas in-vitro. (Dr W. jest bardzo konkretny, nastawiony na to że "fabryka" zwana novum wyprodukuje nam dziecko, ale to dobrze że tak jest przynajmniej wiadomo czego sie spodziewać)
Ale zanim to nastapi to zbadają Radka geny, czy ktoś może mi coś wiecej o tym napisać, błagam, jestem przerażona, bo jak ma złe geny to co wtedy??? Strasznie sie boje. R musi powtórzyć badania nasienia po 6 tyg. brania hormonów i zrobić badanie hormonów. Napiszcie mi proszę ile trwa przygotowanie do in-vitro i jaki mniej wiecej jest koszt, a może podacie mi jakiś pomocny link. Najbardziej się boję że geny będą do niczego... :( Jak dobrze że jest to forum, mogę komuś to wszystko napisać...
Następną wizyte mamy 20 kwietnia...
Awatar użytkownika
zobenka
Posty: 258
Rejestracja: 08 sie 2006 00:00

Post autor: zobenka »

hej, ja tez chetnie dolacze do rankingu:)
Moja pania dr jest dr Staroslawska - jestem z niej w 100% zadowolona, konkretna, nie owija w bawelne, dzieki czemu od razu moglismy przystapic do dzialania.
Odpowiada cierpliwie na wszytskie pytania, rowniez telefonicznie.
Nawet moj maz, ktory ciezko przekonuje sie do wszystkiego, tez jest z niej bardzo zadowolony.
Awatar użytkownika
suminka
Posty: 2667
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: suminka »

co do rankingu to moją dr jest dr Zygler jestem z niej zadowolona konkretna osoba, dużo mówi i nie trzeba wszsytkiego wyciągać co jest czasem pomocne

Justyna80 nie martw sie na zapas - przedewszystkim musisz poznać wyniki badan. Zazwyczaj robi się badanie na prawidłowość genotypu (kobieta+mężczyzna). Jeżeli liczebonośc nasienia jest <3mln to robi się też na mutację genu CFTR u faceta - gen ten odpowiada za przenoszenie niepłodności. Jest jeszcze badanie na gen mutacji AZF ale nie wiem co od niego zależy
Córcia
Awatar użytkownika
monika89
Posty: 6432
Rejestracja: 30 cze 2006 00:00

Post autor: monika89 »

Witam!!!
Ja tylko mogę powiedzieć że jestem pacjętką dr Sowinskiej i jestem z niej zadowolona Miałam trzecią wizyte gdzie na trzeciej miałam IUI
Na efekty czekam do wt( W PON BETE WE WT WYNIK) ale nie liczę na cud
ponad 8 lat starań i......
23-02-2010 IMSI- udane \:D/
24-11-2010 jest z nami Basiulka \:D/
10-08-2012 crio -udane \:D/
10-04-2013 Karolinka i Małosia
Teraz już na zawsze razem :love:
Awatar użytkownika
Anulka83
Posty: 2671
Rejestracja: 11 gru 2006 01:00

Post autor: Anulka83 »

rasmusek skoro już zaproponowałaś z tymi lekarzami...i tak ładnie się o nas troszczysz, to może zrobiłabyś taką fajową wstawkę na pierwszej stronie :D
dr Starosławska - Anulka83,zobenka - 2
dr Taszycka - edziu, magraf - 2
dr Wolski - Justyna80 - 1
dr Zygler - suminka - 1
dr Sowińska - monika89 - 1
Justyna80 przykro mi nie mam wiedzy na ten temat :oops: Powiedz jeszcze, czy w rankingu popierasz dr W. :?: :wink:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”