nOvum - część III

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Ranking lekarzy - kogo sobie polecamy

dr J. Czerkwiński
18
9%
dr M. Goławska
4
2%
dr A. Halama
9
4%
dr A. Sotowska
1
0%
dr I. Sowińska
15
7%
dr H. Starosławska
35
17%
dr E. Taszycka
38
18%
dr J. Wojewódzki
27
13%
dr M. Woźniak
12
6%
dr P. Zamora
49
24%
 
Liczba głosów: 208

Awatar użytkownika
iza250
Posty: 947
Rejestracja: 20 gru 2004 01:00

Post autor: iza250 »

Już oddałam głosik na dr Zamorę. Uwielbiam go za szczerość i konkretność. Myślę że po kolejnych wizytach będę mogła powiedzieć więcej. Jak narazie jest super 8)
Kontakt rówież miałam z dr Biardą, ale myślę że z nim prędzej czy później to większość z nas będzie miała kontakt, jest fantastyczny.

rasmusku myślę że z tą ankietą to świetny pomysł, można wymieniać uwagi na temat lekarzy, napewno pomoże to wielu osobom :D, możesz mnie dopisać do pacjentek dr Zamory
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

iza250 oj tak dr Biarda to mój ulubieniec, b. dużo mi pomógł, tyle, że jest jedyby w swoim rodzaju także dlatego nie ma go w ankiecie.

Justyna80 dr Wolskiego - jest świetnym andrologiem, jedynym zresztą w nOvum, a w razie dalszego leczenia (ICSI) traficie jeszcze do ginekologa a w nOvum jest ich wielu i stąd ranking.[/b]
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
suminka
Posty: 2667
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: suminka »

rasmusek a nie ma mojej dr Zygler
Córcia
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

suminka[/b nie wiem jak to się stałobo jestem pewna, że ją wpisywałam :(
a teraz nie mogę wyedytować ankiety - zaraz napiszę do admina i postaram się coś zaradzić - przepraszam za niedopatrzenie :oops:
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
edziu
Posty: 3042
Rejestracja: 29 gru 2005 01:00

Post autor: edziu »

Oddałam głosik :D brawo rasmusku!
Novum - IVF/ICSI marzec 2007
8 dpt beta 56,6 i 2 krechy na teście!
no i są trojaki rozrabiaki
http://suwaczki.maluchy.pl/li-7375.png
Awatar użytkownika
annette
Posty: 11
Rejestracja: 12 gru 2006 01:00

Post autor: annette »

Justyna80
My też byliśmy 3 dni temu u doktora Wolskiego i właściwie jesteśmy chyba na podobnym etapie co Wy, no może krok wcześniej bo była to już 4 wizyta. Początkowo wyniki mojego M. się nie poprawiały nawet po lekach, ale teraz kiedy zaczął brać hormony to liczba plemników skoczyła z 3 mln na prawie 6 mln.Dr W. powiedział że to duży sukces i zwiększył dawkę hormonów bo jest nadzieja że będziemy mogli podejść do IVI, trochę jesteśmy zdezorientowani bo już zdecydowaliśmy się na IVF ale w takim razie chyba poczekamy jeszcze,może rzeczywiście będzie jeszcze lepiej.Dlatego myślę że u Was też tak będzie, mojemu M. też dr W.zlecił badania genetyczne i dużo mówiło o różnych ewentualnych przeszkodach i niebezpieczeństwach jak wyniki bedą złe że wyszłam trochęprzerażona. Chyba wolałabym tego wszystkiego nie wiedzieć.Trzymaj się i będzie dobrze
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

annette lepiej wiedzieć wszystko-wierz mi nie ma co sobie mydlić oczu
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
agap80
Posty: 159
Rejestracja: 03 mar 2007 01:00

Post autor: agap80 »

Witam wszystkie dziewczyny! Czytam, czytam i wkońcu piszę. Do novum wybrałam sie dzieki waszym pogawędkom. Jestem po pierwszej wizycie u Zamory. Po wyjściu byłam zadowolona, ale musiałam zadzwonic do niego dwa razy, zeby przepisał mi leki i ... Był srednio rozmowny. nie wiem czy dobrze trafiłam. mam złe doswiadczenia z lekarzami i łatwo się zniechecam. I właśnie zniecheciłam się do Zamory. Napiszcie, czy on tak zawsze przez światłowody? :cry:
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

agap80 Zamorka tak ma, że jest malomówny ale może się jeszcze rozkręci - daj mu szansę - wiedzę ma także nie rezygnuj.
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
agap80
Posty: 159
Rejestracja: 03 mar 2007 01:00

Post autor: agap80 »

Dzieki rasmusek! Jako nowa w nowum jeszcze nie nabrałam zaufania. Zwłaszcza, że na pierwszej wizycie dr Z zlecił mi zastrzyk z pregnylu po którym zrobiła mi sie torbiel krwotoczna. fatalny początek, nieprawdaż? Mam wysoką prolaktyne i hodowlę bakterii tu i ówdzie. a co jeszcze, to wyjdzie po wszystkich badaniach, a jest ich sporo. Jestem pesymistką z natury, więc spodziewam się najgorszego.
Awatar użytkownika
rasmusek
Posty: 10940
Rejestracja: 29 kwie 2006 00:00

Post autor: rasmusek »

agap80 ja miałam masę problemów a dzięki nOvum jestem w 8 tygodniu ciąży
synek 2007 :love:
córeczka 2009 :love:
Awatar użytkownika
magraf
Posty: 3824
Rejestracja: 27 mar 2006 00:00

Post autor: magraf »

Cześć dziewuszki.
Wracam po weekendzie i co widzę? Nowe walczące z przeciwnościami w Novum - dzień dobry koleżanki. Zaciskam kciuki za Wasze starania. Niech szybko dają efekty!!!

Rasmusku
- jesteś genialna. Ankieta rewelka. :cmok:
8 listopada 2008 r. nasz cud pojawił się na świecie:)
Zuzkowe ząbki
Wiek Zuzanki
Awatar użytkownika
zobenka
Posty: 258
Rejestracja: 08 sie 2006 00:00

Post autor: zobenka »

rasmusek swietny pomysl z ankieta:)
Awatar użytkownika
AsiaJJ
Posty: 46
Rejestracja: 13 paź 2006 00:00

Post autor: AsiaJJ »

Cześć!

Zdecydowałam się na leczenie w Novum. Zapisałam się na pierwszą wizytę do dr Cierniak. Ale nic o tym lekarzu nie wiem. czy ktoś może leczył się u niego? Proszę o odpowiedź, bo mam jeszcze czas żeby zmienić lekarza.

Pozdrawiam
merra
Posty: 2786
Rejestracja: 23 sty 2005 01:00

Post autor: merra »

Cześc dziewczyny,
Ja też mam 1 wizytę w kwietniu u dr Staroslawskiej i okropnie się boję. :(
Chcaialabym spróbować najpierw IUI na cyklu stymulowanym gonadotropinami tak jak mi radzono na wątku , chociaz jestem po 6 IUI normalnych.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”