prof. Klimek :?

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
astka
Posty: 33
Rejestracja: 15 mar 2004 01:00

Post autor: astka »

Słoneczniku,
O ile mi wiadomo zła żywotność plemników nie powinna być przyczyną poronień, a jedynie trudności w zajściu w ciążę, chybaże wystęje jakaś wada genetyczna. Z moich osobistych wieloletnich doświadczeń(nie jestem lekarzem 8) )możliwe że przyczyną poronienia może być efekt immunologiczny. Sama przechodziłam w tym celu badania w Łodzi u prof. Malinowskiego i wybierałam szczepionki przygotowane z krwi męża.
A co do kliniki to sukcesem zakończył się mój kontakt z NOVUM w Warszawie :D
Awatar użytkownika
slonecznik
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2007 01:00

Post autor: slonecznik »

tak tylko ja wiem tyle ze bez problemu zachodzilo do zaplodnienia tylko z powodu teg ze plemniki sa slabe obumieraly w pecherzu plodowym.a ciaza rozwijala sie dalej ale bez zarodka zreszta my juz zmezem wybralismy i udajemy sie do kliniki novium w warszawie i tam wszystko sie okaze narazie jestem po lyzeczkowaniu i czekam az wszystko sie wygoi
Awatar użytkownika
aneti22
Posty: 287
Rejestracja: 04 sty 2007 01:00

Post autor: aneti22 »

Slonecznik ja mysle zebyscie sprobowali w novum. co prawda w warszawie,ale poczytaj to forum. wszyscy sie tam lecza i sa bardzo zadowoleni. maja tez doskonale wyniki. powodzenia!! pozdrawiam

Weldi67 mam taka nadzieje!!! odebralismy wyniki hormonow i sa ok. wiec jest szansa!
Awatar użytkownika
weldi67
Posty: 1184
Rejestracja: 05 sty 2007 01:00

Post autor: weldi67 »

aneti22,powodzenia pozdrawiam :flowers: :flowers: :flowers:
Awatar użytkownika
slonecznik
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2007 01:00

Post autor: slonecznik »

dzieki mamy nadzieje ze nam wszystkim sie powiedzie. My z mezem czymamy kciuki za nas i za was zawsze jest nadzieja i czeba w to wierzyc Wiec trzymajcie sie cieplutko i piszcie jak tylko wam sie powiedzie .Czekamy na dobre wiesci :lol:
Awatar użytkownika
weldi67
Posty: 1184
Rejestracja: 05 sty 2007 01:00

Post autor: weldi67 »

słonecznik,musi sie udać!!!!!!!my rowniez trzymamy kciuki za was i za wszystkie starajace :kiss:
Awatar użytkownika
aneti22
Posty: 287
Rejestracja: 04 sty 2007 01:00

Post autor: aneti22 »

zapomnialam wam opowiedziec, ze bylam u klimka odebrac wyniki. to jakis koszmar!!
nie chcieli mi wydac i kazali isc na wizyte do doktora, bo to jego klinika i on tu rzadzi! wiec poszlam i tak go sobie wypozyczylam, ze... pytal czemu odbieram wyniki, wiec powiedzialam ze jest konowalem a nie lekarzem i ze tylko chcial na nas zarobic.bardzo sie zdziwil, ale jak powiedzialam o forum i gazecie wyborczej to juz nic nie mowil tylko wydal wyniki.

aha, a jesli chodzi o te wyniki to nie wiedzialam czy sie cieszyc, ze sa ok, czy plakac, poniewaz na pierwszej wizycie przepisal mezowi hormony nie czekajac na wyniki badan, Ciekawe co by bylo jakby je dalej zazywal i nie znalazlabym tego forum!!!!!!!!
Awatar użytkownika
jagoda72
Posty: 126
Rejestracja: 10 lip 2005 00:00

Post autor: jagoda72 »

To jest niesamowite !! - mozliwe chyba tylko w naszym kraju, taka afera,tyle osob pokrzwdzonych przez p.Klimka o on nadal przyjmuje pacjentki :oops: :evil: a juz mieli go aresztowac :?
Awatar użytkownika
slonecznik
Posty: 11
Rejestracja: 21 sty 2007 01:00

Post autor: slonecznik »

my juz zapisalismy sie do novium mielismy isc do klimka po winiki ale nie chcemy tego oszusta juz widziec a tym bardziej ze niemamy za duzo czasu bo przyjezdzamy do polski tylko na 2 tygodnie.i nie bedziemy tracic czasu na tego .......A bardzo dobrze ze mu powiedzialas jakie ludzie maja o nim zdanie tylko ciekawe czy to cos da .Jakby mial choc troche wstydu to moze by pomogla Nie ma co sie nim zadreczac dobrze ze znalezlismy to forum i nie zarobi na nas Wiec glowa do gory
Awatar użytkownika
noris
Posty: 292
Rejestracja: 03 paź 2005 00:00

Post autor: noris »

A czy on cały czas przyjmuje pacjentki??? 8O Myślałam , że nie???!!!! :lol:
"Wszystko zaczynam od nowa...."
Awatar użytkownika
aneti22
Posty: 287
Rejestracja: 04 sty 2007 01:00

Post autor: aneti22 »

noris przyjmuje, przyjmuje !!! to calkiem intratny interes!!! ale niedlugo mu sie skoczy
Azoospermia- pojedyncze plemniki z biopsji
18,08,07- pierwszy zastrzyk decapeptyl
3.09- wizyta u dr L.
Awatar użytkownika
Innka
Posty: 271
Rejestracja: 11 lis 2006 01:00

Post autor: Innka »

Moja siostra leczyła się u Klimka przez 10 lat, najpierw na Kopernika a potem w "Klinice". Wydała cały majątek a on przez 4 lata przygotowywał ją do laparoskopii jak do operaji rangi przeszczepu serca. Oczywiście leczył ją w szpitalu a rachunki wystawiał na Klinikę. Zmieniła lekarza. Na drugiej wyzycie miała laparoskopię a na trzeciej była w ciąży. Córeczka ma już 7 lat.
MOja siostra chciałaby zeznawać w tej sprawie. Nie orientujecie się, gdzie może to załatwić?
23 cykl starań
Hashimoto i niedoczynność tarczycy, mało plemniczków.
I IUI 21.04.2007r. [-o< beta 13dpo 135, beta 17dpo 749
II kreseczki naturalsikowe - TP 14.12.2011 rośnie siostrzyczka
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Prosze sie skontaktowac z aspirantem (mam nadzieje ze sie nie myle) Grzegorzem Sallerem z Wydzialu do Walki z Korupcja. Telefon: 012 615 60 50.
Jesli posiada jakiekolwiek rachunki bedzie cennym swiadkiem.
Awatar użytkownika
jagoda72
Posty: 126
Rejestracja: 10 lip 2005 00:00

Post autor: jagoda72 »

Tak zgadza sie ,zeznania dotyczace przestepczej dzialalnosci p.Klimka przyjmuje przy ul.Mogilskiej 109 w Krakowie ml.asp Grzegorz Saller -tylko ja mam do niego taki telefon 012-61-56-067
Awatar użytkownika
aneti22
Posty: 287
Rejestracja: 04 sty 2007 01:00

Post autor: aneti22 »

Wczoraj bylismy z m. na pierwszej wizycie w Novum. jestem bardzo zadowolona. Pan dr powiedzial, ze srodowisko lekarskie czuje sie zwolnione z wsztrzemiezliwosci w ocenie poczynan dr Klimka i wypowiedzial sie na jego temat. Masakra!!!
Azoospermia- pojedyncze plemniki z biopsji
18,08,07- pierwszy zastrzyk decapeptyl
3.09- wizyta u dr L.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”