prof. Bablok ze Starynkiewicza

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Drzewko
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2004 01:00

Post autor: Drzewko »

beemka1 to nie tak!!! Faktycznie chodziło mi o Waszą sytuację, ale do Ciebie nie pije. Raczej to określenie należało by się tej ... na recjepcji. Bo moim zdaniem o takich rzeczach powinno się informować, a ona jak mi się zdaje całkiem świadomie wprowadziła Was w błąd. Napisałem swojego posta dlatego, że jak ktoś jeszcze będzie się tam wybierał, to żeby uważal z kim i o czym tam na recepcji rozmawia. A to, że dr. Bablok przyjmuje również nieodpłatnie to też wiem. Jak doktor F. zaciągnął mnie na biopsję to leżałem (aż trzy dni bez sensu) z panem, który leczył się u dr. Babloka, tyle że ten pan był z Otwocka, a twierdził, że na wizyty do Warszawy przyjeżdżać nie musiał, więc nie wiem gdzie na te wizyty do dr. B się zgłaszał, ale mówił, że ma je za darmo. No i jeszcze raz przepraszam. Nie miałem na celu kogokolwiek w jakikolwiek sposób obrażać.
Gorąco pozdrawiam
Drzewko
Awatar użytkownika
Behemot
Posty: 1
Rejestracja: 25 sie 2004 00:00

Post autor: Behemot »

Wracając nieco do tematu wątku - prof. Babloka. Byłem u niego z wizytą dopiero pierwszy raz, więc nie wiem na ile moja ocena będzie miarodajna, ale ...każdy głos w sprawie może komuś pomóc. Otóż: do prof. Babloka poszedłem prywatnie, będąc uprzednio u trzech innych andrologów (w Poznaniu i Warszawie) - w tym także do sławnego na tym forum dr Wolskiego. Do Babloka poszedłem dlatego, że każdy z jego trzech poprzedników mówił co innego i proponował inne leczenie. Prof. Bablok zebrał wszystkie wyniki w jedną całość (generalnie: kryptozoospermia - wszystkie wyniki badań były co do tego zgodne), stwierdził u mnie żylaki powrózka nasiennego (plus dla dr Wolskiego, który jako jedyny z poprzedzającej trójki "wykrył" żylaki), zaproponował leczenie w takiej kolejności: operacja (75% szans na poprawę) i w zależności od jej skutku ew. dalsze leczenie farmakologiczne. In vitro w ostateczności (i tym mnie przekonał, Wolski mówił jedynie o szansach na in vitro po operacji, no ale Novum musi pewnie z czegoś żyć...). Skierował mnie na operację do prof. Czaplickiego, u którego byłem wczoraj umówić się na zabieg - duży plus dla takiego rozwiązania, że operację sponsorować będzie NFZ (u Wolskiego w Novum to jakieś 3-5kzł). A dziś dostałem informację, że ...do szpitala mam się stawić jutro. Dalsze leczenie / kontrola wyników już u prof. Babloka. Póki co jestem zadowolony - zobaczymy co będzie później. Jak na razie obu specjalistów: prof. Babloka i prof. Czaplickiego mogę tylko pochwalić.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”