Ginekolog z Krakowa poszukiwany

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Niebieska
Posty: 1496
Rejestracja: 05 maja 2004 00:00

Post autor: Niebieska »

Pozwólcie, że sie przylącze!!!

Przeczytalam wiele wspanialnych opinii o kompetencji dr K, cieszy mnie, ze przynajmniej jednemu lekarzowi w Krakowie mozna zaufac. Ja niestety trafilam na "szanownego" dr J, na szczescie dla mnie równiez na Bociana...tam szybko wybito mi z glowy wizyty w Feminie. Wspominałyscie, ze dr K zajmuje sie leczeniem nieplodnosci, ale niektore z Was pisaly rowniez o ciezarnych spotkanych w jego poczekalni! Jestem w ciazy patologicznej (trojaczej ) za miesiac Novum przestanie sie nami opiekować, stad potrzebujemy naprawde wybitnego lekarza z Krakowa. Ciaza jest zagrozona a my pragniemy byc w jak najlepszych rekach!!! Bardzo prosze o jakies informacje, namiary itd. Mieszkamy w Nowym Targu stad do Krakowa mamy dobrych pare km, ale tutaj nie mozemy liczyc na dobrych lekarzy...jedyne co nam pozostaje to Krakow!!!!

Z gory dziekuje!!!
Pozdrowienia i trzymam kciuki aby i do Was przylecialy bociany!!!!
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

Niebieska,
trzymam kciuki za Twoje maluchy!
Do porodu jeszcze kawał czasu, ale wybór lekarza jest bardzo ważny. Ponieważ drKostyk nie pracuje w żadnym szpitalu, można rodzić w prywatnej klinice w Niepołomicach, a teraz ma być również jakaś klinika w Krakowie. Niemniej jednak, przy ciąży trojaczej, trzeba się liczyć z wcześniejszym porodem i jedynym miejscem jest neonatologia na Kopernika. Klinika nie cieszy się zbyt dobrą opinią, ale jest to jedyne miejsce na poród trojaczków.
Pozdrowionka,
Libra
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Z czystym sumieniem moge polecic p. dr. Tomaszczyka - jest to ordynator oddzialu patologii ciazy na Kopernika.
Przyjmuje rowniez (i to trzy dni w tygodniu) w przychodni na ul. Madalinskiego.
Nie mam do jego fachowosci zadnych zastrzezen. Mysle, ze dodatkowym plusem dla Was bedzie fakt, ze jego zona pracuje na oddziale neonatologii na Kopernika.
Awatar użytkownika
Niebieska
Posty: 1496
Rejestracja: 05 maja 2004 00:00

Post autor: Niebieska »

Libra, Marek Dziekuje bardzo za namiary na szpital i lekarza!!!
Tak jak już wspominalam zalezy nam na lekarzu, ktory bedzie opiekowal sie naszymi maleństwami najlepiej jak tylko mozna!!!
Libra Tobie moja droga powinnam podziekowac za kopaniaka i polecenie Novum!!! Nie wiem jak wszystko sie zakonczy, ale pierwszy raz w życiu mam nadzieje!!! Licze, ze i Tobie juz niedlugo sie powiedzie!!!

Powodzenia!!!
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

Niebieska,
cała przyjemność po mojej stronie 8) Zawsze powtarzam, że dobra klinika to podstawa, a w Novum wiedzą co robią!
Proszę o wiruski ciążowe - od dzis jestem na Gonalu. Przydałoby się pójść w twoje ślady, no może niekoniecznie aż potrójnie :D
Pozdrowionka,
Libra
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Libra, trzymam kciukasy.
Awatar użytkownika
Niebieska
Posty: 1496
Rejestracja: 05 maja 2004 00:00

Post autor: Niebieska »

Libra specjalnie dla Ciebie najlepszej jakosci wiruski :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

hm a potrojnego szczescia my rowniez sie nie spodziewalismy ( dwa zarodki). Nawet nie wiesz ile dzieciolkow przeznaczono kazdej z nas tam na gorze :D
Powodzenia!!! Trzymam :bigok:
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

Marek, Niebieska,
Na razie nie dziękuję, ale tak od początku września poproszę o wsparcie duchowe 8)
Pozdrowionka,
Libra
Awatar użytkownika
aleksandra3
Posty: 284
Rejestracja: 07 sty 2003 01:00

Post autor: aleksandra3 »

Libra!!!!!!!!!

A więc z poczatkiem września rozpoczynam mocne trzymanie kciuków!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak zresztą jak obiecałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pozdrawiam
Aleksandra
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

Aleksandro,
nie dziękuję na razie, ale wsparcie duchowe bardzo się przyda 8)
Pozdrowionka,
Libra
Awatar użytkownika
wojciech
Posty: 36
Rejestracja: 25 mar 2003 01:00

Post autor: wojciech »

Widzę, że trafiłam na grono krakowskie a więc i tu poproszę o polecenie dobrego lekarza specjalistę od ultrasonografii pracującego na dobrym sprzęcie. Jestem w 22 tygodniu ciąży i chciałabym w Krakowie przeprowadzić screening kontrolny zalecany w tym czasie. Do tego "marzy mi się" dobrej jakości zdjęcie mojego maleństwa lub nawet nagranie. Bardzo proszę o pomoc.


Wojtka
wojciech
Awatar użytkownika
Nenyah
Posty: 6
Rejestracja: 17 wrz 2004 00:00

Post autor: Nenyah »

Z wlasnego doswiadczenia polecam:
Dr Tamara Wilk
ginekolog-poloznik
http://www.katalog.krakow.pl/twilk/adres.php
Przyjmuje prywatnie (50zl) w:
- Gabinet ul. Madalinskiego 11/2, tel. 2660022
- Gabinet os. Kolorowe 18/48, tel. 6443420
- Szpital Ginekologiczno-polozniczy 'Ujastek' ul. Ujastek 3, tel 6855400, gabinet czysty, wyposazony w dobry sprzet, w recepcji mozna zalatwic recepty (bez wizyty, jesli skonczyly sie leki), cena usg wewnetrznego (pochwowego) 50zl
oraz w:
- NZOZ Gro-Medicus na ul. Szwedzkiej 27 tel. 266467 (bezplatnie, umowa NFZ) http://gromedicus.w.interia.pl/gineko.htm

A to z doswiadczenia kolezanek, ktore polecaja:
Dr Masior
(kobieta)
ginekolog, endokrynolog
Przyjmuje prywatnie (60zl) w:
- Podgórskiej Poradni Lekarskiej, Rynek Podgorski
- Gabinet ul. Starowislna 13
- Gabinet ul. Kazimierza Wielkiego 57, tel. 4234043
oraz w:
- Przychodni na ul. Galla 24 (bezplatnie, umowa z NFZ)

Dr Irena Kaim
ginekolog
Przyjmuje prywatnie (60zl) w:
- Gabinet ul. Starowislna 13

Dr Ewa Górecka
ginekolog-poloznik
Przyjmuje prywatnie (60zl) w:
- Gabinet ul. Sebastiana 22/2b, tel. 4232523
Awatar użytkownika
Agatan
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2004 00:00

Post autor: Agatan »

Nie wiem czy wątek o dr. Kostyku jest jeszcze aktualny, ale jak najbardziej go polecam. Jest konkretny- co już zostało powiedziane-,, ale dla mnie najważniejsze jest , że nie występuje z pozycji jedynego wtajemniczonego, tyko chętnie i jasno wszystko tłumaczy. Poza tym- i tu znowu się powtarzam- nigdy nie naciska, zeby jakiś zabieg robić akurat u niego. Po prostu sugeruje, a wybór pozostawia pacjentce.
Awatar użytkownika
MAJA7
Posty: 1293
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: MAJA7 »

Agatam -a grzie on ma gabinet jesli można wiedziec?
Awatar użytkownika
Agatan
Posty: 6
Rejestracja: 27 sie 2004 00:00

Post autor: Agatan »

JEszcze póki co ma gabinet na Starowiślnej. Dokładnego adresu nie pamiętam, ale podaję Ci numer telefonu: 421 04 71. Od 15 listopada przenosi się na ul. Wieniawskiego 64.
Jak już będziesz po wizycie, to daj znać jakie wrażenia :D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”