NOVUM II

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
jupiter
Posty: 79
Rejestracja: 24 mar 2005 01:00

Post autor: jupiter »

Yena ja nie znałam żadnego lekarza zostałam zapisana do dr Goławskiej i też jestem zadowolona!
Adde byłoby super gdybyśmy razem "szły" :D
Pozdrawiam :!:
anneta
Posty: 2213
Rejestracja: 27 gru 2004 01:00

Post autor: anneta »

hej jupiter a ja w poniedziałek idę pierwszy raz do Novum i właśnie do dr Goławskiej
widzę że tez wielkopolanka :D
1 IVF/ICSI nieudane Vital Medica

2 ICSI Novum transfer 24.10

mama bliźniaków
Awatar użytkownika
rawka
Posty: 236
Rejestracja: 23 wrz 2004 00:00

Post autor: rawka »

Dziewczynki, a ja do dr Goławskiej jadę za chwilkę ;) Ostatnio bywam u niej często w ramach zastępstwa, bo się towarzystwo urlopuje, a ona jest i jeszcze jest tak miła, że drugi raz przyjmuje mnie dodatkowo, po godzinach swoich przyjęć (ciężko jest z terminami teraz). Także dobra dusza z p. dr Goławskiej :)
2 ICSI w Novum - 16.02.2006
<A href="http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/ca9cf/preg.png">Janka</A>
Awatar użytkownika
Asia_01
Posty: 27
Rejestracja: 01 cze 2004 00:00

Post autor: Asia_01 »

cześć dziewczynki !!!!!!!!!!!!!!

Vaneska byłam na zastępstwie u doktor Goławskiej. Uważam, że jest OK, miła , konkretna i poswieciła mi troszke czasu, pogadałyśmy o moich problemach, przejrzała naszą kartę i wypowiedziała sie jak ona widzi nasze dalsze kroki ku ciązy. Byłam mile zaskoczona, bo bałam się, że nie będzie chciała ze mną porozmawiać, ponieważ leczę się u innego lekarza , a do niej wpadłam jedynie na zastępstwo. Na szczęście propozycja planu pani dr. Goławskiej nie różni się niczym od planów pani dr.Halamy :D to mnie cieszy.
Wrażenie jak najbardziej pozytywne, ale mimo wszystko zostaje u pani dr Halamy
Pozdrawiam Wszystkie
Awatar użytkownika
yena
Posty: 1185
Rejestracja: 12 lip 2004 00:00

Post autor: yena »

i ja się do dr G wybieram

zapisalam sie na I wizytę

ale dopiero we wrzesniu....

ale jak ICSI to w najlepsym osrodku

podrawiam i czekam na relacje z wizyt
Awatar użytkownika
ivett_
Posty: 1184
Rejestracja: 18 paź 2004 00:00

Post autor: ivett_ »

yena masz całkowitą rację !!! Gratuluję wyboru. I ciągle się zastanawiam, czemu ja tak nie myślałam 2 miesiące temu.... :roll: Może dziś moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej...

Trzymaj się kochana! Życzę Ci powodzenia (i myślę, że z racji zamieszkania dane mi będzie poznać efekty tego ICSI :wink: )
14.12.09 - B-132,8
17.12.09 - B-403,6
Kruszynki już Was kochamy!
Dwa maleńkie serduszka pod moim sercem....
Rodzice i siostrzyczka :)
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Witam cały wąteczek
Dziewczyny własnie od jutra zaczynam stymulację do mojego 6 IUI i niestety ostatniego... mam nadzieję ze udanego...
Leczę się u Dr Zamory ale jest na urlopie a ja z tym moim podejściem do IUI podchodzę już od 2 miesiecy ale miałam problem z 72 mm cystą...
A teraz kiedy jest OK to się lekarz urlopuje... dzwoniłam do Novum i rozmawiałam z Dr Starosławską i zaleciła mi inne stosowanie leków!?!
Dr Z mi zalecił 3,4,6,8dc na Monopurze a Dr S 3,5,7,9 na Monoprze i od 3 -7 dc 1/4 CLO mam problem co zastosować?
I tak mam zrobić IUI na pękniętym pęchęrzykach więc czy to ma znaczenie w jaki dc wziąść leki?
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
jupiter
Posty: 79
Rejestracja: 24 mar 2005 01:00

Post autor: jupiter »

[/b]Anneta Napisz jakie wrażenia po wizycie?
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
amazonka
Posty: 301
Rejestracja: 14 lip 2005 00:00

Post autor: amazonka »

Witam Was wszystkie,
ja udaję się, w najbliższy czwartek tzn. jutro, do dr Halamy. Okaże się czy będzie inseminacja w tym cyklu.
Trzymajcie kciuki za moje pęcherzyki bo jestem na clo i mam nadzieję że zadziała.
A tak poza tym to czuję się fatalnie. Połączenie clo z bromergonem, metformaxem i encortonem to mieszanka wybuchowa. Niech nikt nie wchodzi mi dzisiaj w drogę bo wybuchnę :bash:
Pozdrowionka i :bigok: :bigok: :bigok: za wszystkie.
Awatar użytkownika
yena
Posty: 1185
Rejestracja: 12 lip 2004 00:00

Post autor: yena »

A ja jestem ciekawa, jak szybko od pierwszej wizyty rozpocznę stymulację?
Bo ja to chyba zdrowa jestem

I czy uprą się na operację zylaków powrózka u mężusia? 8)
No i jak to będzie....
trochę sie niepokoję..chciałabym jak najszybciej...

Pozdrawiam całe towarzystwo
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

amazonka
Czy dr Halama nie jest czasem na urlopie? Bo jak dzwoniłam do Novum to mówili że jest na urlopie ona i dr Z.
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
amazonka
Posty: 301
Rejestracja: 14 lip 2005 00:00

Post autor: amazonka »

Mnie tam zapisali jutro do dr Halamy. Widocznie mam jakieś przywileje :lol: :lol: :lol: . Nic nie mówli że jest na urlopie więc idę a jak jej nie będzie to raban zrobię :firing: .
Pozdrowionko
Awatar użytkownika
ilonka
Posty: 4366
Rejestracja: 02 lis 2004 01:00

Post autor: ilonka »

Amazonko
Sorki właśnie dzwoniłam teraz do Novum i jednak jest Dr H i ja też będę u niej miała IUI w pon lub wtorek.
Narazie modle się żeby nie wychodować cysty!
[url=http://images50.fotosik.pl/125/a306678e7281bea1med.jpg][b]Julia 6.11.2008r [/b][/url]
Awatar użytkownika
amazonka
Posty: 301
Rejestracja: 14 lip 2005 00:00

Post autor: amazonka »

Ja teraz zastanawiam się czy podchodzić do IUI. Chyba muszę dokładniej zbadać hormonki tarczycy. Zastanawiam się... :?:
Awatar użytkownika
aga890
Posty: 107
Rejestracja: 23 maja 2005 00:00

Post autor: aga890 »

Cześć,
Dołączam do wąteczku :-) ja również się leczę u dr. Starosławskiej i mam w sumie mieszane uczucia. Jest OK ale czasami mam wrażenie że kręcimy się w kółko. Na wizycie przypominam co proponowała zeszłym razem pomimo że zapisuje w karcie co i jak robimy. Doszłam do takiego etapu, że pytam absolutnie o wszystko bo jak człowiek nei zapyta to później wychodzi i właściwie nic nie wie. Byławm teraz u dr G. i mile byłam zaskoczona bo dość ze bardzo miła to jeszcze podpowiedziała zmianę Clo na inny lek bo Clo ponoć obniża troche przyrastanie endo, co u mnei ma ogromne znaczenie. Warto czasami pójść do kogos innego :-) porozmawiam o tym z dr S i zobaczymy co ona na to.

A.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”