NOVUM II

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
amazonka
Posty: 301
Rejestracja: 14 lip 2005 00:00

Post autor: amazonka »

Dziewczęta, czy znacie jakiegoś dobrego endokrynologa w Warszawie?
Niepokoją mnie moje hormonki tarczycowe a jak wiecie w nOvum nie mają endo..
Byłabym wdzięczna za podpowiedź... :)
Awatar użytkownika
Asia_01
Posty: 27
Rejestracja: 01 cze 2004 00:00

Post autor: Asia_01 »

Amazonko ja znam naprawdę dobrego doktora endokrynologa, pomógł dwóm moim koleżankom, prowadził je również w ciąży,pracuje na Karowej - podaję Ci namiar :
dr Roman Smolarczyk
ul. Braci Załuskich 11
Warszawa 01-773
tel: 614 26 48

a tu masz adres stronki internetowej
http://www.rsmolarczyk.com/www2/
Awatar użytkownika
amazonka
Posty: 301
Rejestracja: 14 lip 2005 00:00

Post autor: amazonka »

Asia_01, bardzo dziękuję za pomoc. Na pewno skorzystam.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
DANAJB
Posty: 360
Rejestracja: 17 wrz 2004 00:00

Post autor: DANAJB »

Straszna tu posucha.
Widać, że w NOVUM przerwa urlopowa.
Ale tylko do 22.08. bo wtedy zaczynają rozmrażać a ja jadę po moje mrożonki.
Pozdrawiam Novumowiczki.
Awatar użytkownika
docia78
Posty: 501
Rejestracja: 09 lut 2005 01:00

Post autor: docia78 »

Dziewczyny! W którym dniu cyklu miałyście przeprowadzoną inseminację po stymulacji CLO 1 tabl. dziennie i po podaniu zastrzyku z Pregnylu? Liczę na odzew z Waszej strony mimo okrutnej ciszy na wąteczku.
Awatar użytkownika
mizia
Posty: 61
Rejestracja: 12 maja 2005 00:00

Post autor: mizia »

Ja ins. miałam zawsze na drugi dzień po zastrzyku z Pregnylu.
Wakacyjne pozdrowienia :D
Awatar użytkownika
akak
Posty: 1702
Rejestracja: 20 mar 2004 01:00

Post autor: akak »

Dziewczyny czy w Novum po INF lub ICSI tez wam zalecono brać 2x1 progynowe az do testu ciążowego?
Awatar użytkownika
ika101
Posty: 262
Rejestracja: 29 sie 2004 00:00

Post autor: ika101 »

akakmi też zalecali proganovę 2*1 dziennie aż do testu czyli 14 dniapo transferze
Awatar użytkownika
ollenka
Posty: 45
Rejestracja: 27 kwie 2005 00:00

Post autor: ollenka »

Chciałam bardzo podziękować wszystkim lekarzom w N. a w szczególności dr.Wojewódzkiemu, dr.Lewanowskiemu, dr.Kozioł,dr.Taszyckiej, którym zaufałam i którzy tak się mną zaopiekowali, że po 4 latach bezskutecznej walki o dzidziusia u róznych lekarzy w przeróżnych gabinetach i raptem po 2 miesiącach leczenia w N. mam w brzuszku od 17 dni moją kruszynkę po ICSI.
Spełniają oni marzenia tysiąca ludzi i dziękuję im z całego serca.


Ola
Awatar użytkownika
akak
Posty: 1702
Rejestracja: 20 mar 2004 01:00

Post autor: akak »

ollenka GRATULUJĘ mną się opiekował przed ICSI ten sam co u Ciebie "skład" lekarzy :wink: - oby z podobnym skutkiem
Awatar użytkownika
docia78
Posty: 501
Rejestracja: 09 lut 2005 01:00

Post autor: docia78 »

Ollenka ogromniaste gratulacje!
Dziewczyny,Mizia inseminacje miałyście przeprowadzoną na pękniętych pęcherzykach?Po ilu godzinach od podania Pregnylu? Ja do NoVum jadę ponad 400 km i obawiam się czy zdążę. Jeżeli pęcherzyk nie pęknie to czeka się z zabiegiem do momentu pęknięcia? Ewentualnie jak długo? Jestem przerażona, że coś może nie być w porządku ze względu na odległość, którą musimy z mężulkiem pokonać. Pozdrawiam Was serdecznie. Błagam udzielcie mi jakichkolwiek informacji :roll:
Awatar użytkownika
kicioszka
Posty: 594
Rejestracja: 12 sie 2004 00:00

Post autor: kicioszka »

docia78 ja miałam III IUI- Pierwszą na pękniętych pęcherzykach, drugą na niepeknietych (pekły 24 godz. później), a trzecią miałam na akurat pekającym pęcherzyku, tzn. jak przyjechałam do novum ( a mam tez spory kawałek bo ok, 250 km) to był jeszcze niepekniety, więc dr Z kazał mi przyjśc za kilka godz. Akurat chodziłam sobie z mężulkiem po sklepach jak poczułam mocno!!! pękający pecherzyk, więc biegusiem do kliniki i szybko IUI.
Niestety moje pęcherzyki lubią pękać rożnie po pregnylu :? (od 19 do 40 godz.), wieć miałam ogromny problem zeby trafić celnie w odpowiedni moment :roll:
Ciąże biochemiczne:
Aniołek (5 V 2003r.)
Aniołek (20 X 2005r.)

Od listopada 2006r. czekamy na adoptusia...
Awatar użytkownika
kingadom
Posty: 1473
Rejestracja: 20 kwie 2004 00:00

Post autor: kingadom »

ollenka GRATULUJĘ :clap1:
Kinia[img][img]http://members.lycos.co.uk/sv34o5x9/emots/bonus/6/swistak.gif[/img]
I i II icsi w Novum nieudane
http://zpo.ath.cx/zp/i.php?il=1412 Jesteśmy bardzo szczęśliwi http://zpo.ath.cx/zp/i.php?il=100829
Ita
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2784
Rejestracja: 13 maja 2003 00:00

Post autor: Ita »

Ollenka to gratulujemy i zapraszamy na Mamy dzieci jest tam nas wiecej po IVF nie tylko z Nowum :D

Ita
IVF/ISCI Novum :

Łucja Zofia

Lusia
Awatar użytkownika
Asia_01
Posty: 27
Rejestracja: 01 cze 2004 00:00

Post autor: Asia_01 »

ollenka moje gratulacje :) :) :) :) :)
U mnie koleżanki kolejna klęska .... dzisiaj jak w zegarku zawitała @ :cry: :cry: :cry: i dalej nic.
W piątek ide do mojej doktor i prawdopodobnie będziemy przygotowywać się do inseminacji, chciałabym żeby się udało skoro normalną drogą nie wychodzi.
Mamy z mężem konflikt .... test Friberga wyszedł źle, wiem, że to jeszcze nie wyrok, ale to próbowanie i czekanie mnie wykańcza.
Mam dzisiaj doła że szkoda gadać
pozdrawiam Asia
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”