NOVUM II

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
jupiter
Posty: 79
Rejestracja: 24 mar 2005 01:00

Post autor: jupiter »

Witam! Z dnia na dzień jest nas co raz więcej ale będzie się działo w tym sierpniu i wrześniu!
A narazie trzymam :bigok: za wszystkie dziewczyny,które już działają!
Awatar użytkownika
vaneska
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2005 00:00

Post autor: vaneska »

Asia_01 Witam. Dziekuje za odpowiedz. Wlasciwie ja u dr Halamy lecze sie od 7 miesiecy i nie narzekam. Uwazam, ze nie jest typem osoby, ktora za duzo mowi i czasem mysle, ze nawet lepiej. Bo najgorzej jest jak lekarz duzo mowi, duzo obiecuje, jest sympatyczny, a nic sie nie dzieje i efektow nie ma.
Wlasciwie moje pytanie wzielo sie stad, ze przeczytalam kilka niepochlebnych opinii na tym forum na temat doktor i sie zaniepokoilam. Ale moje wrazenia sa jak Twoje, ze zawsze jak potrzebuje wszystko mi wytlumaczy i ze jest konkretna (nie czaruje). Dlatego sie zdziwilam, ze inni sa niezadowoleni. Pozdrawiam i zycze powodzenia!
Awatar użytkownika
Asia_01
Posty: 27
Rejestracja: 01 cze 2004 00:00

Post autor: Asia_01 »

Cześć Vaneska !!!!!!!!!!!!!
Cieszę się, że Twoje odczucia są podobne do moich. Ja zanim zapisałam się na pierwszą wizytę do nOvum, szperałam po forum i zbierałam wiadomości ..... faktycznie nie wszystkie opinie na temat naszej pani doktor były chwalebne, ale mimo wszystko mój wybór padł na nią :) . Zobaczymy, mam nadzieję, że moje przeczucia mnie nie zawioda i będziemy zadowolone z wyboru.
Pozdrawiam goraco i życzę powodzenia Tobie i wszystkim nam :P :P

PS. jutro jadę do nOvum na USG do pani dr. Goławskiej, bo nasza jest ten tydzień na urlopie. Ciekawa jestem jakie będzie moje wrażenie, bo raczej na forum dziwczęta wypowiadaja się bardzo pozytywnie na jej temat.
Asia
Awatar użytkownika
Adde
Posty: 150
Rejestracja: 21 sty 2004 01:00

Post autor: Adde »

Hej Dziewczynki,

Jupiter, Mizia - ja tez bede zaczynac procedure sierpien/wrzesien jak nic sie nie zawali. W przyszlym tygodniu jade w kompletem wynikow i chyba od sierpnia zaczne antyki...

Trzymam kciuki za nasze wakacje ;)

Usciski,
Adde, Zuzia&Zosia 25.04.06
Awatar użytkownika
vaneska
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2005 00:00

Post autor: vaneska »

Asia_01 Witam jeszcze raz. Jak bedziesz po wizycie u dr. G moglabys cos napisac. Jakie wrazenia itp. Pozdrawiam i zycze powodzenia!!!!!!
Awatar użytkownika
jupiter
Posty: 79
Rejestracja: 24 mar 2005 01:00

Post autor: jupiter »

Adde Witam w naszym gronie! Ja również w sierpniu zaczynam antyki pod warunkiem,że nic nie przeszkodzi :wink:
Możesz mi powidzieć u kogo się leczysz? Pozdrawiam :!:
Awatar użytkownika
Adde
Posty: 150
Rejestracja: 21 sty 2004 01:00

Post autor: Adde »

Witaj Jupiterku,

No wlasnie jak sie nic nie zawali. My mamy jeszcze przed soba bakteriologie, no ale skoro te badania maja waznosc miesiac to zrobimy za miesiac :)
Jestesmy pacjentami dr Zygler, mamy za soba pierwsza wizyte u niej i w przyszlym tygodniu bedzie druga. Poki co mam same dobre wrazenia.

Pozdrawiam,
Adde, Zuzia&Zosia 25.04.06
Awatar użytkownika
jupiter
Posty: 79
Rejestracja: 24 mar 2005 01:00

Post autor: jupiter »

Witaj Adde
Ja też jeszcze robie końcowe badania a na następną wizyte pojade już w trakcie brania antyków pod koniec sierpnia,mam 300km do Novum więc na wizyte przed antykami pójde do ginka u siebie i wszystko skonsultuje z dr G telefonicznie,właśnie to jest dobre,ze można dzwonić w razie wątpliwości i wszystko wyjaśnic!
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny! :)
Awatar użytkownika
amazonka
Posty: 301
Rejestracja: 14 lip 2005 00:00

Post autor: amazonka »

Cześć wszystkim,
ja leczę się u dr Starosławskiej i dorywczo u dr Halamy. Czasmi jak nie ma miejsc to zachaczę o dr Goławską lub dra Wojewódzkiego. Wszystkich w/w sobie cenię.
Jestem po dwóch nieudznych inseminacjach. 10 czerwca miałam HSG. Moje jajowody są prawdopodobnie drożne. Teraz będę się przygotowywała do następnej inseminacji. Trzymajcie za mnie kciuki.
Mój "plemnikodawca" cały czas powtarza że "wszystko będzie dobrze", a mnie te słowa wyprowadzają już z równowagi bo jak na razie nic nie było dobrze skoro nic nam nie wychodzi. Czasami mam takie swoje chwile zwątpienia... :cry:
Awatar użytkownika
jupiter
Posty: 79
Rejestracja: 24 mar 2005 01:00

Post autor: jupiter »

Witaj Amazonko!
Myśl pozytywnie to pomaga przetrwać trudne chwile,wiem coś o tym bo mój mąz wciąż to powtarza i ja mu wierze! Inaczej nie będziesz miała siły do walki! A póki co powodzenia :!:
Awatar użytkownika
mizia
Posty: 61
Rejestracja: 12 maja 2005 00:00

Post autor: mizia »

Witam cały wątek,
Adde - cieszę się, że jest nas tyle, w grupie raźniej.
Amazonko - ja też jestem pacjentką dr. Starosławskiej i udała nam się jedna inseminacja, więc musisz być dobrej myśli. Teraz zaczynam przygotowania do IVF.
Awatar użytkownika
rawka
Posty: 236
Rejestracja: 23 wrz 2004 00:00

Post autor: rawka »

Witajcie dziewczynki :!:
No ładnie - tydzień mi zajęło spostrzeżenie, że stary wątek został zamknięty ;) Melduję się zatem z małym poślizgiem na nowym ;)

Pozdrowienia dla wszystkich novumowiczek :wink:
2 ICSI w Novum - 16.02.2006
<A href="http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/ca9cf/preg.png">Janka</A>
anneta
Posty: 2213
Rejestracja: 27 gru 2004 01:00

Post autor: anneta »

może któras z Was ma wizytę w Novum w poniedziałek ok 15-16??
1 IVF/ICSI nieudane Vital Medica

2 ICSI Novum transfer 24.10

mama bliźniaków
Awatar użytkownika
yena
Posty: 1185
Rejestracja: 12 lip 2004 00:00

Post autor: yena »

Witajcie

Pozwólcie ze i ja się dołączę.
W chwili obecnej planujemy pierwszą wizytę w Novum :lol:
Prawdopodobnie czeka nas ICSI

I pytanie standartowe-do którego lekarza się zapisać? :roll:
I czy terminy bardzo odległe..

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adde
Posty: 150
Rejestracja: 21 sty 2004 01:00

Post autor: Adde »

Hej Kobitki

Yena - ja pierwsza wizyte mialam w czerwcu czekalam ponad miesiac, ale pierwszy zaproponowany termin byl mniej wiecej w odstepie 3 tyg. Pani zaproponowala, ze najlepiej by bylo w polowie cyklu, wiec czekalam jeszcze 2 tyg.
Znalam juz wczesniej kilku lekarzy z opowiadan na forum, ale zdecydowalam sie na ta osobe, ktora zostala zaproponowana - dr Zygler i poki co jestem zadowolona.

Amazonka - trzymam kciuki - daj sie zarazic spokojowi meza :)

Jupiter - to moze bedziemy szly 'leb w leb' :) - jak napisala Mizia w grupie razniej :)

Pozdrawiam
Adde, Zuzia&Zosia 25.04.06
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”