kto leczy się u dr.Kretowicza opinie

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
izabcia74
Posty: 7
Rejestracja: 27 gru 2005 01:00

Post autor: izabcia74 »

A z tego co wiem to Kretowicz ma bardzo duzo pacjentek.Z ciekawosci zadzwonilam zeby sie :zapisac: i mialam termin na 21 .No to pacjentki ma .O czywiscie nie mialam zamiaru isc na wizyte tylko chcialam sie przekonac czy do niego jeszcze ktos chodzi.Niestety tak!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Kura
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2006 01:00

Jestem załamana tym Kretowiczem

Post autor: Kura »

Po tych wszystkich raewelacjach na temtat Kretowicza, jestem załamana sama byłam u niego na USG na Finlandzkiej, bo po prostu nie mogłam pójść do Garwolińskiego w danym dniu kiedy on przyjmuje, gen. po Usg byłam b. zadowolona, byłam na nim z Mężem, choc faktycznie podejście Kretowicza do pacjentki jest b. specyficzne, niektórym może to b. przszkadzać, jego dowcip powiedzmy jest b. bezpośredni bez ogródek, mnie to nie przeszkadza mam tylko nadzieje że nie ma to niz wspólnego z jego umiejętnościami jeśli chopdzi o odczytywanie USG. Moja lekarka , którą już znam 7 lat poleciła mi albo jego albo Garwolińksiego, w końcu komuś trzeba ufać
Awatar użytkownika
malga
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2006 01:00

dr Kretowicz...

Post autor: malga »

Witam wszystkich, jestem przerażona większością Waszych wypowiedzi, zwłaszcza, że mój lekarz właśnie skierował mnie na dalsze prowadzenie ciąży oraz poród u dr Kretowicza w szpitalu Bielańskim. Nie mam pojęcia, czy jest to ojciec czy syn, a podobno jest ich dwóch. Poważnie zastanawiam się czy nie poszukać innego lekarza, biorąc pod uwagę Wasze doświadczenia z tym konowałem :?
Osobiście prowadziłam dotychczas ciążę u dr Zamory, oschły, ale kompetentny. To on polecił mi dr Kretowicza jako dobrego specjalistę. Zupelnie nie wiem, co mam robić...
Awatar użytkownika
malga
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2006 01:00

dr Kretowicz...

Post autor: malga »

Witam wszystkich, jestem przerażona większością Waszych wypowiedzi, zwłaszcza, że mój lekarz właśnie skierował mnie na dalsze prowadzenie ciąży oraz poród u dr Kretowicza w szpitalu Bielańskim. Nie mam pojęcia, czy jest to ojciec czy syn, a podobno jest ich dwóch. Poważnie zastanawiam się czy nie poszukać innego lekarza, biorąc pod uwagę Wasze doświadczenia z tym konowałem :?
Osobiście prowadziłam dotychczas ciążę u dr Zamory, oschły, ale kompetentny. To on polecił mi dr Kretowicza jako dobrego specjalistę. Zupelnie nie wiem, co mam robić...
Awatar użytkownika
jakobinka
Posty: 368
Rejestracja: 15 kwie 2005 00:00

Post autor: jakobinka »

Była u dr. Kretowicza w novum na usg przygotowujacym do ivf.
Było ok.
Zwykłe usg zrobione raz dwa trzy.
Nic szczególnego i godnego uwagi nie zauważyłam z opisanych tutaj zachowań.
Byłam sama bez męża.

hym hym... no nie wiem może to nie ten sam lekarz...
Pozdrawiam cieplutko Jakobinka z Dominiką
Belka
Posty: 2029
Rejestracja: 14 lis 2005 01:00

Post autor: Belka »

treść postu usunięta na
prośbę użytkownika
Ostatnio zmieniony 05 sty 2008 18:38 przez Belka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
malga
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2006 01:00

no i zrezygnowałam z Kretowicza :-)

Post autor: malga »

Witam ponownie i dziękuję za wszystkie wiadomości. Postanowiłam zrezygnować z Kretowicza, zwłaszcza, że przypomniałam sobie, że ponad pół roku temu trafiłam do niego na usg podczas monitorowania jajeczkowania. Faktycznie jest obleśnym, starszym facetem z czerwono-rumianą twarzą, w niezwykle obcisłym fartuchu. Wasze opisy mi go przypomniały. Wstępnie zdecydowałam się na prywatną klinikę IATROS na Targówku i na Panią Doktor Anetę Tramsz-Sujkę. Opinie w sieci są pozytywne, przynajmniej jeżeli chodzi o samą klinikę, nie mam żadnych informacji o tej lekarce...może coś wiecie??? Pozdrawiam cieplo - Małga i Mikołaj (jeszcze w brzuszku).
Awatar użytkownika
barbarka4
Posty: 8
Rejestracja: 09 lut 2006 01:00

Post autor: barbarka4 »

Grodzisk Mazowiecki-wizyta.Pan doktor malo zainteresowany leczeniem a bardziej moja osoba i moja sytuacja finansowa w pewnym momencie pyta sie czym jezdza buraki podwarszawskie????????Zaniemowilam.Co za brakt taktu i wychowania!!!Co za okreslenie w stosunku do pacjenta!!!Malo tego ,dyskusja nie w temacie i za 100 zl.Odpowiedzialam mu pytaniem na pytanie a czym jezdza buraki warszawskie?/?To bylo jakies 2 miesiace temu.To byl koniec rozmowy bo juz sie nie odzywal.Widze ze u tego pana ponad kompetencje lekarska przewaza wscibstwo i brak wychowania.To prawda ,uwagi kasliwe i malo wspolne z leczeniem.Pracuje tak dlugo bo ponad 10 lat w Grodzisku ,ma z tego niezla fuche a pacjenci to dla niego wsiowe buraki.To jest bardzo przykre.Nie potrafie zrozumiec jego obludy i juz wiecej do niego nie pojde.Moj facet jest tego samego zdania.
Awatar użytkownika
neti87
Posty: 432
Rejestracja: 18 mar 2004 01:00

Post autor: neti87 »

Chciałam tylko napisać, że cieszę, sie w takim razie, że ja przez Kretowicza zostałam potraktowana jak człowiek. Na badaniu u niego byłam tylko raz i byłam z mężem.

9milimetrow, rzeczywiście jest tu moja wypowiedź o Kretowiczu, ale co innego mogłam napisac skoro było na tej wizycie wszystko OK. Tez mi go polecono jako świetnego fachowca od usg.

malga, a ja z kolei byłam zachwycona doktorem Zamorą. Prowadził moją ciążę do końca, a najpierw mnie leczył. Uważam, że ma świetne poczucie humoru. Widzisz, zupełnie inaczej go odbieramy.
Awatar użytkownika
malga
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2006 01:00

Post autor: malga »

Neti87 ja byłam bardzo zadowolona z doktora Zamory i nie mam mu nic do zarzucenia. Nie przypominam sobie, żebym pisala cos niepochlebnego na jego temat. Pewnie chodzi Ci o sformułowanie oschły, ale kompetentny :wink: To nie miało zabrzmieć jak krytyka :)
Zgadzam się, że jest to świetny lekarz i żałuję, że nie chciał mnie prowadzić do rozwiązania, ale z tego co mi powiedział, to nie bardzo są szanse, żeby u niego rodzić. bo jest dosyć zajęty. Pozdrawiam.m
Awatar użytkownika
olg
Posty: 26
Rejestracja: 08 gru 2005 01:00

Post autor: olg »

Kurcze ,dziewczyny mnie Zamorka też zasugerował Kretowicza na usg w 12 tyg.ciąży , aby sprawdzić czy dzidzia zdrowo się rozwija ,ale po tym co przeczytałam o nim to napewno zrezygnuje.Tylko czemu Z. go poleca niby ,bo powiedział ;cyt,on dokładnie Pani opisze.
I teraz wymyśliłam sobie , że opisze to nie znaczy ,że jest dobrym specjalistą,Zresztą od początku wybierałam sie na to badanie do Garwolińskiego lub do Roszkowskiego , o nich się mówi ,że specjaliści od genetyki , a ten Kretowicz to niewiadomo od czego?W dodatku zachowuje się tak jak nie powinien , odpada na bank.
Cieszę się że weszłam na ten wątek to mi wiele rozjaśniło.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
malga
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2006 01:00

Post autor: malga »

Jeżeli chodzi o usg w 12 tygodniu oraz kolejne, to bardzo polecam dr Turowskiego. Pracuje w tym samym miejscu co Roszkowski (piętro wyżej)i na tym samym jakościowo sprzęcie, a jest o połowę tańszy (Turowski 150 zł / Roszkowski 300zł). Sama byłam u Roszkowskiego w 12 tygodniu (z polecenia dr Zamory) i uważam, że to świetny specjalista, ale Turowski też jest bardzo kompetentny, więc po co przepłacać. Pozdrawiam.malga
Awatar użytkownika
war_kos
Posty: 4
Rejestracja: 22 kwie 2006 00:00

Post autor: war_kos »

Witam
Przeglądając fora o ciążach trafiłem na link do forum poświęconego partactwu, niekompetencji, obleśności, chamstwu, zboczeniu itd., dr Kretowicza.
Może i ja dorzucę tu coś od siebie, bo o Kretowiczu mogę się wypowiedzieć nie tylko na podstawie żony i swoich doświadczeń, ale też kilku znanych nam par, które miały z tym „partaczem” do czynienia.
Pierwszy raz o Kretowiczu usłyszałem ok. rok temu, gdy okazało się, że żona przyjaciela ma jakieś problemy z ciąża. Szukali dobrego warszawskiego specjalisty i kilka osób poleciło im właśnie Kretowicza. Przez następne 5-6 miesięcy non-stop słyszeliśmy zachwyty nad nim: a że kompetentny, że potrafi uspokoić, że dowcipny, że wart każdych pieniędzy itd., itp. Co wizyta to nowe superlatywy. Na początku roku w Szpitalu Bielańskim urodziła im się zdrowa, śliczna córa. Gdy okazało się, że żona jest w ciąży, i gdy zaczęły się niepokojące objawy (plamienia), które nie ustępowały po wizycie u gina z Centrum Damiana natychmiast skontaktowaliśmy się z Kretowiczem. Jak to wyglądało w naszym przypadku?
Ano jak wszystkie tu piszecie pierwsza wizyta była ok! Doktor rzeczowy, sprawiał wrażenie kompetentnego, a przy okazji był dowcipny (chociaż nie każdemu może to odpowiadać), USG bardzo dokładne (serducho biło jak zwariowane), recepta, zalecenia, 200 pln skasowane i do domu. Oboje uspokoiliśmy się bardzo, zwłaszcza że plamienia szybko ustąpiły.
Przyszła druga wizyta: równie super co pierwsza. Doktor rzeczowy, dowcipny, USG ekstra (było już widać rączki i nóżki), 200 pln skasowane, „dobranoc” i do domu.
Trzecia wizyta: super! Doktor rzeczowy, dowcipny, dokładnie opisał nam USG (widać było twarz, żołądek, kręgosłup i kości), 200 pln do kieszeni doktorka i do domu.
W końcu wizyta nr 4: jak zwykle bajka! Doktor jak zwykle rzeczowy, jak zwykle dowcipny, jak zwykle dokładnie opisał USG (będzie córa!), nagrał zdjęcia i film na kasetę VHS, jak zwykle skasował 200 pln i jak zwykle wróciliśmy do domu. Jak zwykle bardzo spokojni!
Piąta wizyta przed nami. A potem szósta i tak do końca ciąży. Chcecie wiedzieć jakie one będą? Pewnie takie jak zwykle, bo sensacji się tu nie doczekacie. Kretowicz jest super lekarzem i jesteśmy niego bardzo zadowoleni!
W międzyczasie poleciliśmy go dwóm znajomym. Wrażenia identyczne jak u nas. W międzyczasie okazało się, że chodzą do niego znajomi z pracy. Ich opinia jest taka sama.

Niestety jest tu kilka (KILKA) forumowiczek, które z uporem maniaka, co chwilę dopisują jakieś paszkwile na Kretowicza robiąc z niego lucyfera. Nie chcę tego oceniać, bo nie znam dokładnie Waszych sytuacji, ale w bardzo wiele wypisywanych tu rzeczy najzwyczajniej nie wierzę. Ani ja, ani moja żona, ani nikt, kto ze znajomych miał z Kretowiczem kontakt!
Wiem natomiast, ze w bardzo wielu nieszczęśliwych sytuacjach szuka się winnego i robi widły z igły, na którą w normalnej sytuacji w ogóle nie zwróciłoby się uwagi: „oblizywał się na mój widok” – sic!, „nie wiem po co zbadał mi piersi” (to faktycznie dramat), „podglądał mnie za parawanem” (pewnie zobaczył tam więcej niż na kozetce, na której byłaś naga?), „zrobił niepotrzebne USG” (zawsze robi USG. Zawsze)
Konkluzja jest taka, że kilka dziewczyn, którym w życiu przytrafiła się tragedia (współczuję) znalazło wspólny mianownik – Kretowicza, z którym wszystkie miały kontakt i teraz nawzajem się nakręcają mimo, że od dawna go nie widziały. Chociaż nawet nie wszystkie miały kontakt, bo jedna z Was nazwała go zboczeńcem po obejrzeniu jego zdjęcia w Internecie i przeczytaniu tego forum – bez komentarza.

JA KRETOWICZA POLECAM BARDZO I WSZYSTKIM!!! Facet jest drogi – 200 pln za wizytę to dużo. Ale spokój, który daje jest wart tych pieniędzy. Dziewczynom, które piszą „już miałam do niego iść, ale na szczęście trafiłam na to forum” powiem, ze to ze tu trafiłyście to właśnie Wasze nieszczęście. Nie ma skuteczniejszej reklamy niż „word of mouth” i nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że wiele z tych wypowiedzi to oszczerstwa życzliwej konkurencji.


PS: Kilka tygodni temu Ambasador Białorusi po udzieleniu „niewygodnego” wywiadu w TVN 24, jeszcze na antenie powiedział do Bogdana Rymanowskiego: „Masz szczęście, że jestem ambasadorem bo dostałbyś w mordę”. Przed kilkoma dniami Lepper po blamażu w programie „Teraz My” stwierdził: „Ja i tak jestem bardzo spokojny i niech się Morozowski (dziennikarz) cieszy, że nie dostał w papę za to co zrobił”

Dzisiaj czytam na tym forum opinię o Kretowiczu: „Przed moim mezem czul respekt i byl wtedy mily do przesady .Nigdy mi nie powiedzial zebym wyszla.Ale gdyby .......to na odchodne dostalby w gebe”

To cytat wypowiedzi 9milimetrów. Pytanie do autorki: sympatyzujesz z Łukaszenką, czy z Lepperem? Odpowiedź może nam bardzo dużo wyjaśnić.

pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 17 maja 2006 23:45 przez war_kos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
malga
Posty: 7
Rejestracja: 07 mar 2006 01:00

aż przykro czytać...

Post autor: malga »

Witam war_kos!
Najpierw odniosę się do Twoich nieciekawych, a wręcz żenujących porównań para politycznych sformułowaniem, że tak agresywna i prostacka wypowiedz jest właśnie w stylu polityków, których chyba nie cenisz...
Zrozum, że w przypadku prawie każego lekarza i opinii o nim krążących jest tak, że są one dosyć ambiwalentne. Jednak w przypadku niektórych lekarzy przechylają się one na którąś ze stron. W przypadku dr Kretowicza jest niestety tak, że zmierzają one w kierunku raczej pejoratywnym. Poszukaj opinii o innych lekarzach, jakich znasz, a zobaczysz, że nie są tak liczne, jak w przypadku Kretowicza. Moje doświadczenia i moich znajomych są zupełnie odwrotne do Twoich i nie są zmyślone.
Cieszę się bardzo, że Kretowicz kompetentnie opiekował się Waszym Maleństwem i mam nadzieję, że takich przypadków będzie więcej. Jednocześnie bardzo drażni mnie ton Twojej wypowiedzi pełnej ironii i chamstwa. Chyba niezbyt wnikliwie zapoznałeś się z wypowiedziami z forum skoro piszesz takie bzdury. Jestem przerażona słowami "kilka dziewczyn, którym w życiu przytrafiła się tragedia (współczuję) znalazło wspólny mianownik – Kretowicza".
Rozumiem, że na Twoje "szczęście" trafiłes na to forum, aby oczyścić zszargane imię Kretowicza, niesprawiedliwie zgnębionego.
Cóż istnieją jeszcze "tacy"mężczyźni jak Ty i nic się z tym nie da zrobić...życzę przyjemnego popołudnia przed TVN24 i dalszego poszukiwania "trafnych" metafor
Awatar użytkownika
kicia-kocia3
Posty: 3
Rejestracja: 27 gru 2005 01:00

Post autor: kicia-kocia3 »

To dla mnie dziwne.Tyle chamstwa w wypowiedzi tego faceta.Cos mi tu nie pasuje.Jest bardzo uszczypliwy tylko dla dziewczyn ktore pisza na temat dr.K wybitnie negatywnie.Naprawde to doczepil sie tylko do jednej.Wybral ja sobie czy zapamietal?A jedyne co mi do glowy przychodzi ze napisal do nas sam zainteresowany.Moze sie myle i oby ale tyle zlej energii bije od niego.Chwali i broni.Tak nie zachowuje sie zadowolony pacjent.Zadowolony pacjent bardzo chwali,nie zadowolony krytykuje a tutaj jakies nawiazanie do polityki.Po co to wszystko?Zostanmy przy tym ze to zadowolony pacjent tylko brak mu oglady i zasad forum nie doczytal.
tyle na Ciebie czekalismy a teraz mamy 2 bijace serduszka.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”