kto leczy się u dr.Kretowicza opinie

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
pysia77
Posty: 61
Rejestracja: 13 lip 2004 00:00

kto leczy się u dr.Kretowicza opinie

Post autor: pysia77 »

prosze o opinie natemat lekarza dr.Kretowicza przyjmuje w Grodzisku i w szpitalu na Czerniakowskiej231 gabinet Finlandzka
Awatar użytkownika
dorota
Posty: 157
Rejestracja: 01 mar 2002 01:00

Post autor: dorota »

On chyba robi tez USG w nOvum, ale pacjentek tam nie prowadzi.

Dorota
Awatar użytkownika
orchidea
Posty: 164
Rejestracja: 23 cze 2004 00:00

Post autor: orchidea »

Jeśli pytasz o młodego Kretowicza ( bo podobno jest też ojciec)Piotrusia Kretowicza. Jeśli to on, to szczerze nie polecam!!!Leczyłam się u niego kilka lat i oprócz uroku osobistego nie było nic ciekawego.Mało tego usg na którym widać było jak na dłoni PCO, opisał jako bardzo dobry wynik. Dowiedziałam się o tym kilka lat później od innego lekarza. Na zajście w ciążę polecił mi....zmianę klimatu. Mam do nigo wiele żalu i nikomu go już nie polecam. Moje koleżanki też mają taką samą opinię o nim. Te które się u niego leczyły. Polecam Niemoczyńskiego z Invimedu.
Awatar użytkownika
neti87
Posty: 432
Rejestracja: 18 mar 2004 01:00

Post autor: neti87 »

Dr Kretowicz ten z Finlandziej to obok dra Garwolińskiego i dra Roszkowskiego bardzo wybitny specjalista w dziedzinie usg. Dr Kretowicz jest bardzo chwalony za swój profesjonalizm i dobry kontakt z pacjentkami.
Awatar użytkownika
maadziula
Posty: 163
Rejestracja: 13 gru 2004 01:00

Post autor: maadziula »

Mi Dr. Kretowicz otworzył oczy na problem, mam PCOS i wiem o tym dzieki niemu....choć nie leczę się u niego.
Awatar użytkownika
Maz
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2005 01:00

Post autor: Maz »

Witam,
Moja zona LECZYLA sie u Kretowicza (facet ok. 40-50, jest tez lekarzem na Czerniakowskiej).
No i juz sie nie leczy.
Moze i zna sie na rzeczy, ale jego podejscie do pacjentow (w tym wypadku pacjentek) jest ponizej normy. Szczegolnie w tym zawodzie.
Facet robi sobie zarty z powaznych spraw: zona po poronieniu nie dostawala miesiaczki przez 2 miesiace, na co "dr." Kretowicz mowi z usmiechem: "Widocznie jest pani w ciazy". Byly jeszcze ze dwa fajne txt'ty.
Pan doktor nie zarobi na nas wiecej ani grosza.
Cos mi sie wydaje, ze wiekszosc z tych doktorkow zadziera nosa zdecydowanie za wysoko. Traktuja ludzi - pacjentow tylko i wylacznie jako zrodlo dochodow. O jakimkolwiek "podejsciu do pacjenta" nie moze byc mowy.
Wiec jak nie musicie - to znajdzcie kogos, komu naprawde ZALEZY aby pacjent byl zadowolony.
Pozdrawiam
Maz
Awatar użytkownika
maadziula
Posty: 163
Rejestracja: 13 gru 2004 01:00

Post autor: maadziula »

DLATEGO NIE LECZE SIE U NIEGO....BO JEST DROGIM LEKARZEM I MALO KONKRETNYM.
Awatar użytkownika
neti87
Posty: 432
Rejestracja: 18 mar 2004 01:00

Post autor: neti87 »

Byłam właśnie na usg u dra Kretowicza. Po Waszych wypowiedziach mam wrażenie, że mamy do czynienia z rożnymi lekarzami. Ja byłam zadowolona bardzo. Lekarz dokładnie mi opowiedział co słychać u mojej dzidzi w brzuszku, wszystko pokazywał i na każde pytanie odpowiedział. Zrobił też bardzo rzetelny opis mojego usg.
Awatar użytkownika
orchidea
Posty: 164
Rejestracja: 23 cze 2004 00:00

Post autor: orchidea »

Może Kretowicz wreszcie potrafi stawiać dobre diagnozy, bo ja mam w domu usg z jego opisem. Jest tam napisane, że wszystko jest w porządku a widać wyraźnie PCO. Uświadomił mi to inny lekarz. Jego podejście do pacjentek też dawało wiele do życzenia. Lubię komplementy ale nie od ginekologa.
Awatar użytkownika
malam
Posty: 20
Rejestracja: 03 sty 2005 01:00

Post autor: malam »

nie polecam bylam u niego dwa razy za pierwszą wizyta miły i sympatyczny. przy drugeij dowiedziałam sieze w zasadzie to jestem głupia krową tylko w trochę bardziej cenzuralnych słowach i zostałam wyproszona z gabinetu. poczułam się jakby mnie ktoś spoliczkował. Potem trafiłam na innego lekarza który na wszystkie moje pytania odpowiedział deliaktnie i z wyczuciem, i jak sie okazało dr. Kretowicz racji nie miał. Kretowicz chciał moje PCO leczyć przez 2-3 lata diana podczas gdy ten lek jest wycofywany na zachodzie z leczenia ze względu na skutki uboczne. obecnie omijam tegozlekarza szerokim łukiem nie dość, że bardzo wyłudza peiniądze to jest wulgarny i niemiły dla pacjentek (no chyba że przychodzą z mężem to wtedy jest całkiem inny)

mała
Awatar użytkownika
aura
Posty: 305
Rejestracja: 24 lut 2005 01:00

Post autor: aura »

Cześć ! A ja jutro mam u "zboczka' usg genetyczne w Novum. Niestety dr Garwoliński na urlopie / ten drugi lekarz też / więc pozostał mi Kretowicz.Przeraziło mnie to, co napisałyście o nim, ale widzę, że są też pochlebne informacje, zwłaszcza jeżeli chodzi o usg. Na szczęście jadę jutro z mężem / będzie robił za ochroniarza :hihi: / więc mam nadzieję, że będzie o.k. Pozdrawiam :happy:
Paweł - ur. 14.02.2006r.

**************
nOvum IVF/ICSI
Awatar użytkownika
naga
Posty: 176
Rejestracja: 23 lip 2003 00:00

Post autor: naga »

Prowadzi mnie lekarz z Wołomina. Dał skierowanie na USG jajników i polecił stanowczo dr. Kretowicza jako specjalistę w wykrywaniu policystycznych jajników. Był bardzo miły - byłam z mężem!
Teraz mam się do niego umówić na HSG i nie wiem co robić. Bo jeśli on ma tak niepochlebną opinię to może zasugerować mojemu gin. kogoś innego?
Pozdrawiam,
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
orchidea
Posty: 164
Rejestracja: 23 cze 2004 00:00

Post autor: orchidea »

Wiesz chyba musisz sama podjąć decyzję. Może dla Ciebie Piotruś okaże sie świetnym lekarzem?Natomiast to co pisze 9milimetrów jest podejrzewam najszczersza prawdą i z tego co widze to słodki Pan doktor niewiele sie zmienił przez kilka ostatnich lat. Ja w swoim opisie starałam sie byc delikatna ale może niepotrzebnie? Faktycznie Kretowicz podrywał mnie na maksa, komplementy, czarowanie, umawianie sie na randkę. Dla mnie był bardzo miły ...tylko co z tego?, Na moim PCO się nie poznał.!!! Opowiadał bzdury i zaglądał mi w dekolt. Ale może się podszkolił???
Awatar użytkownika
marychna
Posty: 285
Rejestracja: 09 kwie 2003 00:00

Post autor: marychna »

A ten doktor z Wołomina to nie przypadkiem dr O...wski??
marychna i
Novum'owa (2 ICSI) córeczka Mia ur 11.03.2005 w 35 t.c.
Criotransfer 23.11.05, 09.03.06, 04.05.06, 29.05.06 i nic
i naturalna córeczka Malou ur. 16.08.08 w 33 tc
Awatar użytkownika
naga
Posty: 176
Rejestracja: 23 lip 2003 00:00

Post autor: naga »

Nie, wzasadzie to pani ginekolog a nie pan - ale do niej akurat nie mam zastrzeżeń (jeszcze!) :wink:
Pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”