Consillium

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
paczek
Posty: 266
Rejestracja: 04 gru 2003 01:00

Post autor: paczek »

Ja z perspektywy czasu nie polecam kliniki ,mała fachowość i lepiej nie mówić, straciłam tam tylko czas , a teraz wiem, że jeżeli bym trafiła do Novium to już bym była w ciąży i miała swoje upragnione skarby.
Awatar użytkownika
Monisia
Posty: 61
Rejestracja: 20 sty 2003 01:00

Post autor: Monisia »

Witam
JA też nie polecam tej kliniki. Przestalam sie tam leczyc ponad rok temu. Mialam tam trzy inseminacje i jak porownam jak bylam monitorowana, warunki, czestosc wizyt z Novum to niebo a ziemia. Jak powiedzialam w Novum jak wygladala moja ostatnia inseminacja w Consylium, to mysleli ze ja sobie chyba zartuje. Jednym slowem odradzam
Pozdrawiam
[img]http://lilypie.com/days/041023/0/0/0/+2[/img]
Awatar użytkownika
agnesja
Posty: 158
Rejestracja: 22 kwie 2004 00:00

Post autor: agnesja »

bardzo cenne są Wasze wypowiedzi, zapisałam się dopiero pierwszy raz na wizytę do dr.Korzyckiego na 3.06 ale chyba jednak dam sobie spokój i pewnie jak bumerang wrócę do Novum :))))) tak w zasadzie sama nie wiem co mam zrobić, leczyłam się na andrologii w Lublinie, ale chyba dla higieny psychicznej po roku trzeba zmienić lekarza.
Takie informacje wiem, ze są sprawą indywidualną, ale jak piszecie statystyki nie są najlepsze, chociaż zależy to od organizmu jak ma sie udać to i w podrzędnej klinice się uda. Większosć klinik dobrze wie jaki jest problem społeczny i powstają jak ,,grzyby po deszczu ", tylko mozemy odróżnić te najlepsze po takich właśnie postach i wymienianych doswiadczeniach . Dziękuję bardzo :)))))))))) Aga
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”