INTERMEDIKA w Poznaniu

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Bobasek
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2004 00:00

Post autor: Bobasek »

Czy ktoś dołączył w Intrermedice do grona szczęśliwców ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
elina
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2003 00:00

Post autor: elina »

A czy ktos moze wie jakie badania sa wymagane przed invitro w Intermedice?
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Witam wszystkich! A w szczególności nowe osoby w wątku :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Hej Bobasku do grona szczęśliwców jeszcze nie dolaczylam ale mam nadzieję się tam znależć,na razie jestem w trakcie stymulacji,napięcie rośnie.... :?: :?: :?: A co u ciebie?
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Witam wszystkich po dość długiej nieobecności(co nie znaczy że tu nie zaglądałam!) :!: :D :!:
Wyciągam wątek bo chcę się podzielić z wami moim szczęściem....ostatnio pisałam ze jestem w trakcie stymulacji a dziś jestem w czwartym tygodniu ciąży po udanym ICSI w Intermedice!
Utworzyło się spore grono dziewczyn leczących się w Intermedice i choć nie wymieniamy wszystkich doświadczeń na forum dziś może warto podzielić się szczęściem aby dodać sił osobom które zaczynają ,,walkę,,
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Dziewczyny odezwijcie się :!:

Netko dołącz do nas :!: zapraszam cię gorąco,u nas napewno znajdziesz wsparcie.
Za wszystkich ,,walczących,,trzymam kciuki :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
Darma
Posty: 70
Rejestracja: 11 lut 2003 01:00

Post autor: Darma »

Tami, baaardzo się cieszę Twoim szczęściem i mocno trzymam kciuki!!!!!
Sami też właśnie rozpoczynamy "działania" , bo wreszcie dostaliśmy zielone światło! :lol: Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła się też podzielić z Wami moim szczęściem. :clap1:
:cmok: Przesyłam buziaki i uściski
...wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz...

Darma:)

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;20002;42/st/20050802/dt/6/k/274e/preg.png
Awatar użytkownika
pepsi33
Posty: 36
Rejestracja: 06 kwie 2004 00:00

Post autor: pepsi33 »

Dołączając do Tami również moge pochwalić się 5 tyg (wg wielkości zarodka) lub 7 tyg. (wg ostaniej miesiączki), w której jestem dzieki INTERMEDICE.


Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie ciążę (te przyszłe również).
Awatar użytkownika
Nike
Posty: 333
Rejestracja: 29 maja 2004 00:00

Post autor: Nike »

Witam Forumowiczki. Jestem tu nowym gościem, ale chyba zadomowię się na stałe. Od marca tego roku leczymy się u Dra Kądziołki w Intermedice. Powodem są kiepskie wyniki męża. W pierwszym badaniu 300 tys. i 0 ruchliwych. Po 6 tygodniach brania Androvitu i Clo ruszyło się 10%, co podobno jest powodem do zadowolenia, bo rokuje nadzieje na jeszcze lepszą poprawę. Podczas pierwszej wizyty Dr powiedział, że przy takich wynikach w grę wchodzi jedynie ICSI, ale przy drugiej, że jest nadzieja na inseminację. Ten cykl sobie odpuściliśmy, faszeruję męża dodatkowo Oeparolem i NONI (bierze bez mrugnięcia okiem!). W czerwcu wybieramy się do Poznania i wtedy podejmiemy decyzję. Wydaje mi się jednak, że IUI nie ma sensu, chociaż zobaczymy jeszcze jak będą wyglądały te nasze chłopaczki. Otuchy dodały mi szczególnie ostatnie posty, SERDECZNIE GRATULUJĘ. A jeszcze jedno, Intermedica zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie, personel jest bardzo miły i podchodzi do nas profesjonalnie. Jedyne co mnie zastanawia to jak Dr może rozczytać swoje notatki??? (hi, hi) Jeszcze raz pozdrawiam i przepraszam za dłuuugi post.
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

[quote="Nikeprzepraszam za dłuuugi post.[/quote]
Nike - właśnie to jest forum by pisać jak najwięcej !!!! Powodzenia.

P.S. dr Kądziołka jest miłym lekarzem i dzięki takim osobom jak on i dr Sanocka, Intermedica odbudowuje swoją pozycję. !!!! Powodzenia dla wszystkich leczących się w Intermedice :D
Awatar użytkownika
Nike
Posty: 333
Rejestracja: 29 maja 2004 00:00

Post autor: Nike »

Wago (to zresztą mój znak zodiaku), dzięki za miłe słowa. Cofnęłam się trochę na wątku i widzę, że stymulację zaczynałaś już w marcu. Na jakim etapie jest teraz Twoje leczenie? Mam nadzieję, że zmierza ku... wielkiemu brzuchowi z malutką dzidzią w środku (albo dwiema). Trzymam kciuki za to i proszę informuj nas na bieżąco o postępach. Ja również będę pisać - następna wizyta 18 czerwca (1dc). Wtedy zadecydujemy, ale chyba będzie to ICSI. Pozdrawiam. :)
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Nike, ja miałama drugiem ICSI w Intermedice u dr Sanockiej- nie udane. W tej chwili czekam na ustąpienie objawów klimakterium po dipherelinie i @ bo czekają na mnie mrozaczki 2 razy po 3. I mam nadzieję, że zobaczę wreszcie dwie krechy czego i Tobie życzę. Powodzenia !!!!!!!!!!!
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

I ja dolaczam... i gratuluje szczesliwcom!Ja czekam na @ i zaraz "zglaszam sie" do Pani dr. Czesc badan juz zrobiona(co prawda wyniki nieodebrane, ale czekaja tam na mnie cierpliwie :D )
Mam nadzieje,ze ja tez dołączę tych szczęśliwych, którym sie udało!!!
Pozdrawiam!!!
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Witam Cię serdecznie Netko :D :!: :D
To ode mnie była wiadomość na gadu.Do szczęśliwców mam nadzieję dołączysz....bo w naszym gronie nie ma innego wyjścia...hi hi hi..no pożartować trochę trzeba a ja mocno trzymam kciuki za wszystkich :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
A ja dopiero się wybieram na USG zobaczyć jak tam moje maleństwo :?:
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

A ja sie zastanawialam kto to do mnie pisze...sprawdzilam nr ale nie bylo zadnego info i myslalm ze ktos sobie "jaja" robi :D (ostatnio czesto zdazaja mi sie internetowi poszukiwacze zon, seksu bez zoobowiazan itp :) )....Teraz juz sobie dopisalam Twoj numerek wiec...moze sobie poklikamy jak obie bedziemy wolne.
Mam nadzieje,ze Twoj maluszek czuje sie dobrze (masz jakies "przeczucia" co do plci??) i pomacha Ci raczka na USG...
Pozdrowionka!!! :bigok:
Awatar użytkownika
loende
Posty: 274
Rejestracja: 27 mar 2004 01:00

Post autor: loende »

Cześć Kobietki :!: Na tym wątku jestem nowa. A jestem z Poznania :!: pewnie pora na ICSI... I pytanie: polecacie Intermedicę :?: Czy nie :?: Widzę, że pojawiły się ciąże. WIELKIE GRATULACJE :!: Znaczy, że i w Poznaniu zaczyna się dobrze dziać. Możecie polecić Intermedicę? Stoję przed wyborem i ciężko mi idzie. Pozdrawiam gorąco :!:
netka
Posty: 3615
Rejestracja: 26 paź 2003 00:00

Post autor: netka »

Ja co prawda jestem tu nowa i dopiero zaczynam leczenie w INTRMEDICE - od jutra zaczynam pierwsza w zyciu stymulacje (troche sie boje, choc w sumie chyba jeszcze to wszystko do mnie "nie dociera").
Mi podoba sie tam profesjonalne podejscie do pacjenta, z usmiechem i zyczliwoscia...i nikt mi nie usilowal tlumaczyc tam skad sie biora dzieci jak dziecku z podstawowki (z czym zdazylo mi sie spotkac wczesniej u jednego pana doktora).
I dementuje plotke,ze jest tam "wyciaganie" kasy...cennik jest w sieci wiec wiadomo ile co kosztuje (no moze nie sa najnizsze,ale znam ginow, ktorzy w prywatnych gabinetach kasuja 120 zl za zwykla wizyte,a na pewno tego poetm nie ksieguja i nie placa z tego podatkow...)
Pozdrawiam wszystkich i pewnie odezwa sie bardziej "doswiadczone" dziewczyny niz ja i cos Ci doradza...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”