INTERMEDIKA w Poznaniu

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Darma
Posty: 70
Rejestracja: 11 lut 2003 01:00

Post autor: Darma »

Hej, wszystkim!! :D
Moja opinia będzie również pozytywna. Doktor Sanocka zajmuje się już nami jakiś czas i jesteśmy z mężem zachwyceni jej podejściem do naszych spraw. To jeden z najcieplejszych, najmilszych i upartych w swoich działaniach z lekarzy, jakich znamy. Wierzymy, że dzięki jej doświadczeniu uda nam się wreszcie osiągnąć wymarzony cel.
Sama Intermedica również sprawia dobre wrażenie. Nie ma tu naciągania na kasę, jak piszą niektórzy. Ludzie!!! Sprawdźcie na własnej skórze, a potem oceniajcie. To ośrodek niezwykle przyjazny pacjentowi. Wszystkich, których tam poznałam byli dla mnie niezwykle mili. Lekarze udzielają rzeczowych porad, nie obiecują złotych gór, ale budzą ogromne zaufanie. Sam Profesor Kurpisz to postać zdecydowanie godna podziwu. Nie ma tu nic z szarlatanerii. Jest wiedza, nauka i szacunek wobec pacjenta. Poleciłabym zespół kliniki każdemu, co niniejszym czynię. Pozdrawiam!!! :D
...wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz...

Darma:)

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;20002;42/st/20050802/dt/6/k/274e/preg.png
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Witaj Darmo :!:
Jeśli możesz,napisz czy podchodzisz do in vitro w Intermedice :?:
Mało odzywa się osób u których ten zabieg się tam udał,a to byłby jakiś wymiernik.Wiem że nie każdy ma dostęp do internetu a osoby już szczęśliwe nie biegną do kaejki internetowej obwieścić całemu światu o swoim szczęściu ale może jednak.....czekam na was... :!: :!: :!:
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
Mynia
Posty: 2505
Rejestracja: 09 wrz 2002 00:00

Post autor: Mynia »

Czesc :)
Wiem, ze bede niepopularna w swojej opinii, ale ja sobie chwalilam dr Zaka i jego podejscie do pacjenta. Dr Zak "nie owijal niczego w bawelne" i nie "obiecywal zlotych gor". Dla mnie to byla mila odmiana po wczesniejszych przejsciach. Dzieki dr. Zakowi moj synek ma teraz 7 miesiecy, ale moja opinie wyrobilam sobie jeszcze przed zajsciem w ciaze i nie zmienilo jej nawet pierwsze nieudane podejscie.
Pozdrawiam
Mynia
Mynia
Awatar użytkownika
joljolka
Posty: 501
Rejestracja: 01 lis 2003 01:00

Post autor: joljolka »

ja osobiscie tez musze pochwalic sie sukcesem dr Żaka ktory doprowadzil do ciazy po 3 miesiacach leczenia, nie tylko u mnie ale u 3 innych osob ktorym go polecilam
a tak na marginesie to nie swiadczy zbyt dobrze o osobach ktore najpierw super wspolpracowaly z kolega a po jego odejsciu rabia mu....
ale to pozostawiam bez komentarza
z maleńką fasolką :loving:
pamiętam o Was moje Aniołki :cry2:
[color=red][b]Suwaczki zostały usunięte przez administratora jako niezgodne z regulaminem forum[/b][/color]
Awatar użytkownika
agata07
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2004 01:00

Do Zespołu Kliniki Leczenia Niepłodności INTERMEDICA

Post autor: agata07 »

Wasz anons przyjęłam z zażenowaniem i zdziwieniem.
Jeżeli, tak jak informujecie, dr Żak został zwolniony z Intermediki, to oznacza jedynie, że wasza klinikę opuścił ostatni fachowiec, który potrafił zrobić cokolwiek w kwestii niepłodności. Pozostał drugi albo trzeci garnitur lekarzy bez wiedzy, doświadczenia i osiągnięć, który próbuje tuszować własne niedostatki podpierając się listą obcych nazwisk poprzedzonych niezliczonymi tytułami. To nie tytuły, a zawłaszcza cudze, leczą ludzi, drodzy Państwo, ale kompetentny zespół ludzi z krwi i kości, którego u was brak. Ale kto by się tam liczył z dobrem pacjentek, przecież eksperymentowanie nic was nie kosztuje.
Poza tym, pranie własnych brudów na forum publicznym uważam za wysoce niestosowne.
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Do agaty07
Hej Agatko ale musieli ci zależć za skórę w tej Intermedice :!:
Ciekawa jestem czym najbardziej :?: Miałaś może in vitro :?:
Czekam na wieści.......
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
Niesiak
Posty: 39
Rejestracja: 24 cze 2003 00:00

Post autor: Niesiak »

A ja sie ciesze ze tego debila juz tam nie ma. Moze teraz zaczna leczyc a nie liczyc pieniadze. I bardzo dobrze, ze taka klinika zmienila podejscie bo zapewne wielu pacjentow odchodzilo (skoro wszystko byloby dobrze to nikt by nie odchodzil).
Zycze powodzenia zarowno pracownikom jak i pacjentom.

A moze ktos wie gdzie pracuje teraz ten patalach? Mam z nim do pogadania, i bede wdzieczny za informacje...
Awatar użytkownika
blacky
Posty: 317
Rejestracja: 06 sie 2003 00:00

Post autor: blacky »

ja wiem :roll:

prywatny gabinet w blokach TBS-u(kolorowe domki) koło castoramy.. chyba ulica Murawa

ale please, nie zabijaj :?


blacky
Blacky i Marcin
Antos(ia)
Posty: 1201
Rejestracja: 10 gru 2003 01:00

Post autor: Antos(ia) »

ja rowniez na temat dr sanockiej moge wyrazic sie w samych superlatywach. jeszcze nie tak dawno czekajac za wizyta wyszly od niej przede mna 3 kobiety w ciazy (pod rzad). mam tez kilka kolezanek ktore dzieki pani dr sa teraz w ciazy. nie rozumiem skad ten jad agatko i jak osoby ktorych nie znasz mozesz nazywac
Pozostał drugi albo trzeci garnitur lekarzy bez wiedzy, doświadczenia i osiągnięć, który próbuje tuszować własne niedostatki podpierając się listą obcych nazwisk poprzedzonych niezliczonymi tytułami.
a nam mowisz o tym ze o dr zaku nie mowimy w superlatywach. no wiec ja tez powiem ze co do dr zaka mam zastrzezenia te same co wiekszosc nas a jednak nie pisze ze jest lekarzem do bani. nikt tu brudow nie pierze po prostu stwierdzono fakt o ktorym mowil i wiedzial kazdy a nazywal sie on "dr zak z intermediki" :twisted: a to chyba dobrze iz intermedica probuje odzyskac dobre imie prawda?
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Hej Malenstwo :!:
Zgadzam się ztobą bo czasami jeden lekarz rzutuje na opinię o całej klinice a tak przecierz nie musi być.Zobaczymy,dwie bocianowiczki wybierają się do Intermedici więc może podzielą się z nami wrażeniami/niekoniecznie po pierwszej wizycie/ :?:
Życzę wszystkim duuużo dobrego :flowers: :flowers:
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
anonymouse026
Posty: 933
Rejestracja: 04 mar 2002 01:00

Post autor: anonymouse026 »

Tami pisze:Hej Malenstwo :!: .Zobaczymy,dwie bocianowiczki wybierają się do Intermedici więc może podzielą się z nami wrażeniami/niekoniecznie po pierwszej wizycie/ :?:
Chyba jestem jedną z nich. Moja stymulacja w Intermedice rozpoczęta. Dostałam pierwszy zastrzyk diphereline. Profesor Kurpisz ma dla nas odrębne przygotowanie do in-vitra ze względu na immunologię męża. Mąż ma oddać ok 200 ml krwi. Mam nadzieję, że te dodatkowe badania nasienia, pobrana krew na p/ciała i ta krew do oddania, pomogą zwiększyć nam szanse uzyskania tak bardzo oczekiwanego dzieciątka :D
Antos(ia)
Posty: 1201
Rejestracja: 10 gru 2003 01:00

Post autor: Antos(ia) »

Zycze zatem powodzenia :D
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Hej waga :!:
to już jesteś trzecia o której wiem.Myślę że zajrzysz czasem do nas.Trzymam baaardzo mocno obie kciuki :bigok: :bigok: :bigok:
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
INTERMEDICA
Posty: 36
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Do Pani Agaty

Post autor: INTERMEDICA »

Szanowna Pani Agato,

to Pani PIERWSZY (!) post na tym forum - jak zauwazyłem z daty Pani rejestracji na Naszym Bocianie inauguruje Pani swoje uczestnictwo. Pytanie tylko czemu tak agresywnie i z zarzutami bez jednego argumentu. Jakie to doświadczenia dają Pani prawo szkalować dobre imię naszych lekarzy i biologów, dlaczego używa Pani słów obraźliwych i wręcz przepełnionych zawiścią. Każdy ma prawo do swobodnego wypowiadania swoich opinii, ale na tym forum uczestnicy piszą o swoich dobrych i złych doswiadczeniach. Pani szkaluje nasz ośrodek bez podania przyczyny.
Czyzby pod pseudonimem agata kryła się osoba, która ma swój prywatny interes w takim postępowaniu ?
Pozostawiam to ocenie Bocianowiczów

Życzenia spełnienia WSZYSTKICH marzeń dla wszystkich Pań !

Pozdrowienia
Lukasz Sroka
Intermedica
Antos(ia)
Posty: 1201
Rejestracja: 10 gru 2003 01:00

Post autor: Antos(ia) »

Widze ze nie tylko ja tak pomyslalm :roll:
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”