INTERMEDIKA w Poznaniu

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Tak się zastanawiam czy Agata się odezwie i powie nam co miała na myśli :?: :?: :?: Może poniosły ją emocje...tylko jakie................... :?:
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
agata07
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2004 01:00

Do Pana Lukasza Sroki z Intermediki

Post autor: agata07 »

Szanowny Panie.

Nie wiem czym Pan się zajmuje w Intermedice i dlaczego to Pan, a nie na przykład, któryś z lekarzy, komentuje moją wypowiedź. Skoro jednak, tak się już stało, to mimo wszystko, po raz pierwszy i ostatni odpowiem na Pana insynuacje. Zapewniam, iż zasady fukcjonowania Forum są dla mnie jasne. Na szczęście !!!, pozwalają one na zamieszczanie opinii niezależnie od tego, czy są one miłe klinice lub lekarzowi, którego dotyczą czy też nie. Forum traktuję jako miejsce do komunikowania się kobiet, desperacko szukających rady i pomocy, między sobą, a nie do zamieszczania autoreklamy przez kliniki. Jak dotąd nie zauważyłam też, aby inni lekarze bądź kliniki komentowały zamieszczone posty, pozostawiając ich ocenę nam, pacjentkom, i niech tak zostanie. W moim komentarzu nie ma ani jednego słowa obraźliwego ani przepełnionego zawiścią (bo czegóż to niby miałabym Intermedice zazdrościć) a jest jedynie, trzeźwa i wynikająca z własnych doświadczeń ocena sytuacji;
a, że prawda, często bywa bolesna i trudna do przyjęcia, to fakt. Czyżby zasada "uderz w stół a nożyce się odezwą" po raz kolejny okazała się aktualna? Poza tym, czy Pan w odpowiedzi na mój list przytoczył choć jeden, rzetelny argument dowodzący wiedzy i doświadczenia lekarzy z Intermediki ( nie, bo takich argumentów po prostu nie ma). Wolał Pan zarzucić mi załatwianie jakichś prywatnych interesów - pytam się: jakich ???. Absurd do kwadratu!!!
Chociaż rzeczywiście, jeden jak Pan to nazywa "interes" chciałam załatwić, a mianowicie: przestrzec wszystkie dziewczyny przed nierozważnym poddaniem się eksperymentom w Pana klinice.
Tyle i tylko tyle !!!
Awatar użytkownika
Iwona26
Posty: 197
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Post autor: Iwona26 »

Dawno nie było mnie na forum, ale w tym temacie muszę się wypowiedzieć. Co prawda nie leczyłam się w Intermedice, bo z problemem niepłodności borykałam się wtedy, kiedy pracował tam dr Żak, natomiast leczyłam się w VitalMedice, wtedy kiedy pracowała tam dr Sanocka. To, że trafiłam do dr Sanockiej było moim największym szczęściem. Uważam panią doktor za najlepszego lekarza i fachowca w dziedzinie niepłodności. Pisałam to już na tym forum, ale powtórzę raz jeszcze - to, że mam dziecko zawdzięczam tylko dr Sanockiej. Tak więc życzę powodzenia klinice Intermedica i na pewno znów trafię do pani doktor po drugiego dzidziusia. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Ola1232
Posty: 607
Rejestracja: 01 maja 2003 00:00

Post autor: Ola1232 »

Moim zdniem Intermedica mogła by otworzyć na bocianie forum eksperckie. Pytań jest zawsze cała masa, więc dlaczego nie..... :D
Antos(ia)
Posty: 1201
Rejestracja: 10 gru 2003 01:00

Post autor: Antos(ia) »

Agato
Poza tym, czy Pan w odpowiedzi na mój list przytoczył choć jeden, rzetelny argument dowodzący wiedzy i doświadczenia lekarzy z Intermediki ( nie, bo takich argumentów po prostu nie ma).
Jezeli potrafisz czytac to czytaj uwaznie. Lub poszukaj na forum bo te argumenty znajduja sie na tym forum. Jak dotad na temat lekarzy pracujacych w Intermedice mowimy tu w SUPERLATYWACH natomiast o doktorze Zaku nie czy to cie boli? Mam inne pytanie dlaczego z taka nienawiscia i jadem uderzasz do zespolu Intermediki?
Antos(ia)
Posty: 1201
Rejestracja: 10 gru 2003 01:00

Post autor: Antos(ia) »

Specjalnie dla ciebie Agato (niewiele sie naszukalam to 1 strona tego watku. :roll:
Szanowni Bocianowicze !

W ostatnim czasie w Klinice Leczenia Nieplodności INTERMEDICA w Poznaniu zaszly znaczne zmiany, o których chcielibyśmy Państwa poinformować.
Kierownikiem Kliniki jest Pan Profesor Maciej Kurpisz, światowej klasy specjalista z zakresu immunologii i genetyki rozrodu, pracownik naukowy Polskiej Akademii Nauk. Jego autorytet naukowy doceniany jest na całym świecie, czego dowodem są liczne wystapienia i referaty na międzynarodowych konfrencjach. Pan Profesor zajmuje się m.in. pomocą parom po licznycjh niepowodzeniach wspomaganego rozrodu(czynniki immunologiczne, genetyczne), a także tematyką komórek macierzystych.
Doktor Tomasz Zak nie pracuje w naszej Klinice od listopada ubiegłego roku. Powodem jego zwolnienia były liczne uwagi i zarzuty ze strony pacjentów, formułowane m. in. na forum "Naszego Bociana", a dotyczące sposobu traktowania pacjentów i zachowania się Pana Doktora.
Obecnie personel medyczny naszej Kliniki stanowi zespół w składzie : dr n. med. Dorota Sanocka oraz dr n. med. Przemysław Kądziołka. Oboje mają wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie diagnostyki i leczenia niepłodności, są również autorami licznych prac naukowych.
Doktor Dorota Sanocka zajmuje się zagadnieniami wspomaganego rozrodu od ponad 5 lat. Ma także doświadczenie w problematyce psychoterapii par z problemem niepłodności.
Doktor Przemysław Kądziołka przez wiele lat pracował w Klinice Rozrodczości Szpitala Klinicznego AM w Poznaniu, pod kierownictwem Pana Profesora Pisarskiego, a nastepnie Pani Profesor Skrzypczak. Ma również duże doświadczenie w zakresie diagnostyki prenatalnej.

Chcielibyśmy się także pochwalić naszym największym osiągnięciem naukowym - praca naukowa z naszej Kliniki otrzymała I nagrodę na XXVIII Kongresie Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego w Bydgoszczy we wrześniu 2003. W ostatnich dniach inna praca z naszego ośrodka została przyjęta do prezentacji plakatowej na 18 Światowym Kongresie Płodności i Niepłodności (IFFS), który odbędzie się w Montrealu w maju 2004.

Osiągane przez nas wyniki zawsze mieściły się w przedziale 35-40 % ciąż / transfer i zawsze też były jak najbardziej jawne i dostepne. W najbliższych dniach przedstawimy raport za rok 2003.
Warto może nadmienić, że Intermedica bierze czynny udział w powstawaniu Krajowego Rejestru IVF - jedynego systemu gromadzenia danych, który zapewni obiektywne porównanie wyników pomiędzy Klinikami.

Mamy nadzieję, że przykład Doktora Żaka dowodzi faktu, że słuszne i udowodnione zarzuty pod adresem naszego ośrodka nie pozostają bez konsekwencji.

Zapraszamy Państwa na naszą nową stronę internetową www.intermedica.pl. Czekamy na uwagi, komentarze oraz...odwiedziny

z poważaniem

Zespół Kliniki Leczenia Niepłodności INTERMEDICA
Radze poczytac na Bocianie o dr Sanockiej czy tez dr Kurpiszu a pozniej wydawac takie osady. (moze pomoge nigdzie nie znajdziesz nic zlego napisanego o nich) To co robisz jest poza tym smieszne. Zanim oskarzysz zdobadz dowody. Jedyne co potrafoisz powiedziec to ... no wlasnie co? Stek bzdur duzo tekstu malo tresci. Nie znizaj sie do poziomu pantofelka nie krzycz, nie wydawaj opinii nie majac dowodow w reku. Poczytaj o wynikach Intermediki etc a pozniej wydaj osad. Dziwne jesto to ze masz az 2 posty a zarejestrowalas sie w dniu ukazania sie postu :roll: nie wypowiadasz sie nigdzie indziej tylko tu. Przejdz sie do Intermediki poczytaj o ich wynikach i wtedy jezeli cos ci sie nie spodoba mow zle o tym zespole lekarzy. Nie wczesniej. Zachowanie 5 letniego dziecka w piaskownicy - oddaj to moja lopatka! Sic! I JESZCZE RAZ PRZYPOMNE CZYTAJ UWAZNIE CO SIE PISZE BO O WYNIKACH INTERMEDIKI JEST NA 1 STRONIE TEGO WATKU A NIKT NIE LUBI SIE POWTARZAC.
Antos(ia)
Posty: 1201
Rejestracja: 10 gru 2003 01:00

Post autor: Antos(ia) »

Poza tym apeluje do moderatora o zamkniecie ww watku. Dyskusja moim zdaniem nie ma dalszego sensu 1% osob w dodatku tych (tej) na nie zamiast zakonczyc dyskusje wciaz sie odzywa (w moim mniemaniu) ublizajac zespolowi Intermediki. Nie przyblizajac nam dlaczego tak a nie inaczej twierdzi. Nie widze nic zlego w tym ze Intermedica napisala tu o sobie w koncu nigdzie nie ma napisane iz nie moze tego zrobic to raz. Po 2 tak samo mozna rzec iz reklamujemy tu pismo Gala, setki lekarzy, a takze program "Rozmowy w toku" :roll:
Krzysiek
Posty: 1540
Rejestracja: 16 sty 2002 01:00

Post autor: Krzysiek »

Chciałem zwrócić niektórym osobom wypowiadającym się w tym wątku uwagę na fakt, że to, iż jesteśmy tutaj anonimowi nie upoważnia nas do określania innych osób mianem "debila" jak również do rzucania bezpodstawnych i nieuargumentowanych oskarżeń pod czyimkolwiek adresem.

Klinika INTERMEDICA może się podobać lub nie, ale wymiana poglądów na naszym forum winna toczyć się na pewnym poziomie. Używamy argumentów merytorycznych a nie emocjonalnych. Jeśli ktoś ma cokolwiek komukolwiek do zarzucenia - powinien to w jakiś sposób uzasadnić - szczególnie gdy używa tak mocnych i ostrych słów jak choćby agata07.

Wątku w imię poszanowania wolności wypowiedzi jeszcze nie zamykam, ale jeśli dyskutanci nie zaczną wypijać szklanki wody przed napisaniem kolejnego agresywnego postu - niewątpliwie niebawem to uczynię.

Pamiętajmy - to forum ma nam służyć pomocą a nie być miejscem odreagowywania.
Awatar użytkownika
Darma
Posty: 70
Rejestracja: 11 lut 2003 01:00

Post autor: Darma »

Mam nadzieję, że emocje juz opadły... Uważam, że wątek ten jest potrzebny, bo wiele dziewczyn poszukuje informacji na temat Intermedici. Trudno jest się do konca wyzbyc emocji, bo przecież wyrażamy swój zachwyt, zadowolenie lub wręcz przeciwnie - niezadowolenie z opieki, którą serwuje klinika. Jedno jest moim zdaniem ważne - nie wolno pod żadnym pozorem powtarzać zasłyszanych informacji w stylu "jedna pani, drugiej pani"!!! Aby wydawać jakikolwiek sąd należy mieć konkretne podstawy. Ja czuję się upoważniona do wydania pozytywnej rekomendacji klinice i jej Zespołowi. Dziękuję im za to, co juz dla nas zrobili i co jeszcze mogą zrobić. Apeluję do wszystkich poszukujących ciągle dziewczyn: nie sugerujcie się tylko opiniami innych, sprawdźcie same. Ja jestem zadowolona z opieki lekarzy tej kliniki i wiem, że znalazłam to czego szukałam. I choć ich b. lubie i cenię - mam nadzieję, że już całkiem niedługo przestanę być ich pacjentką w tym znaczeniu, w jakim leczę się teraz :lol:
Pozdrawiam
...wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz...

Darma:)

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;20002;42/st/20050802/dt/6/k/274e/preg.png
Awatar użytkownika
agata07
Posty: 3
Rejestracja: 05 mar 2004 01:00

Post autor: agata07 »

Droga Malenstfo
Nie ważne jak często i z jak zastanawiająco wielkim zaangażowaniem będziesz cytowała znany wszystkim (mnie również, naprawdę !!!) tekst reklamowy Intermediki, pozostanie on nadal, niestety tylko tekstem reklamowym ze wszystkimi tego konsekwencjami. Jego prawdziwość niech każdy sam zweryfikuje, jeśli chce. Ja spróbowałam i mam takie doświadczenia jakie mam i nic, ich niezmieni. Więc nie cytuj mi proszę już nic więcej.
Awatar użytkownika
Tami
Posty: 88
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: Tami »

Witam wszystkich :!:
Zgadzam się z Darmą,że wątek jest potrzebny czego ja i inne osoby są przykładem.Wnioski wyciągnie każdy sam,pewnie każdy inne,ale tak obelżywe wypowiedzi muszą być poparte przykładem :!:
Z tego co wiem kila bocianowiczek zaczęło leczenie w Intermedice i pisząc takie nie uzasadnione zarzuty na pewno im nie pomagamy,tak nie zachowuje się porządny BOCIANOWICZ :!:
Dziewczyny,trzymajcie się obranej drogi i czekam na wieści :!: :lol: :!:
W międzyczasie trzymam kciukaski...../nie chciały mi się załadować ikonki/....p.s.Darmo,czy jesteś w trakcie in vitro?
I ICSI 2004 ciąża obumarła
II ICSI 2005 ciąża obumarła
Hashimoto,Oligospermia
Wciąż czekamy na nasz cud...
Awatar użytkownika
Darma
Posty: 70
Rejestracja: 11 lut 2003 01:00

Post autor: Darma »

Droga Tami! Niestety, albo stety :wink: NIE. Mój problem jest nieco inny, ale wierzę, że i on znajdzie rozwiązanie dzięki pomocy fachowców. :lol:
Trzeba w cos wierzyć i trzymac się tego. Jeśli jestes zainteresowana moim przypadkiem, mozemy wymienić maile na priv. Ten wątek nie rozwija tych zagadnień :) Ale chętnie się z Tobą podzielę doświadczeniami. Z gorącymi i radosnymi pozdrowieniami!
...wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy tylko czegoś pragniesz, gdy bardzo chcesz...

Darma:)

http://www.TickerFactory.com/ezt/d/1;20002;42/st/20050802/dt/6/k/274e/preg.png
INTERMEDICA
Posty: 36
Rejestracja: 11 sty 2002 01:00

Do Pani Agaty

Post autor: INTERMEDICA »

Szanowna Pani Agato,

odpowiadając na Pani pytanie informuję, że w Intermedice odpowiadadam za tzw. public relations. Odpowiedziałem na Pani post, gdyż nie było w nim żadnych konkretnych zarzutów, co do których mogliby ustosunkować się nasi lekarze. Tak się składa, że sam jestem lekarzem i choć w Intermedice nie zajmuje się leczeniem niepłodności to zawsze trzymam się zasad etyki zawodowej. Proszę więc bardzo o nieobrażanie mojej osoby i niezarzucanie mi "insynuacji". Trudno polemizować z obrazliwymi zarzutami o niemerytorycznej treści. Każdy może o innym napisać, co tylko mu przyjdzie do głowy korzystając z anonimowości, ale istnieje cos takiego jak netykieta.
W temacie "tekstu reklamowego" Intermedici - wszystko, co napisałem jest weryfikowalne - kwalifikacje i dorobek zawodowy naszych lekarzy, nasze osiągniecia naukowe, a także rezultaty medyczne.
Tyle tytułem wyjaśnienia.

z poważaniem

Łukasz Sroka
Intermedica
Antos(ia)
Posty: 1201
Rejestracja: 10 gru 2003 01:00

Post autor: Antos(ia) »

Agato...

Znam tych lekarzy z innych miejsc dr.Kurpisza z Polnej a dr Sanocka z Ars Mediki oraz PAN(to moj obecny lekarz od ponad roku, przy okazji pozdrawiam Pania dr :) ) i wiesz wierzyc mi sie nie chce by tam ta sama ekpia lekarzy pracowala nad swoimi wynikami i wizerunkiem po czym "szla" do INTERMEDIKI i robila wszytko na NIE. Swoista ambiwalencja. Jezeli masz jakies ALE to napisz o tym wprost przestrzez (badz polec) mnie przed INTERMEDIKA (po to w koncu zalozono ten watek) ale podaj jakies przyklady a nie ze z twych ust (a raczej spod twoich palcy) wychodzi jad, zlosc zupelnie nie wiadomo dlaczego zupelnbie jakby chpodzilo o jakies osobiste porachunki. Nie podajesz zadnych informacji tylko oskarzasz o nie wiadomo co. Mozesz mi to napisac na priv chcoiazby bo ja naprawde staram sie zrozumiec co przez ciebie przemawia a nie lubie obrazania innych osob publicznie bez podania przyczyny. Ja mam zastrzezenia do dr Zaka a wiedzac ze tam juz nie pracuje nie mowie "nie idzicie do INTERMEDIKI bo tam dr Zak grasuje a on mnie zle potraktowal" i nie przestrzegam osob "nie idzcie bo kiedys tam zle bylo" w koncu kazdy z nas cos kiedys zaczynal i z czasem dochodzil do wprawy prawda? Maja twoim zdaniem mierne wyniki? - ok. Tak bylo kiedys moze teraz jest lepiej? Dlaczego nie dasz szansy INTERMEDICE? Wierz mi ja tez przeszlkam przez rece konowalow ktorzy wyciagali ode mnie tylko pieniadze i tylko na tym im zalezalo, probowali mnie "leczyc" nie znajac sie na tym a ja bylam zielona w sprawach nieplodnosci wiec nie protestowalam w ten sposob starcilam rok. Ale jezeli o nich pisze czy mowie to pisze lub mowie wprost co i jak bylo i dlaczego tak mowie. I mi o to caly czas chodzi.

Rany za to co tu pisze Intermedika powinna mi chociaz 1 wizyte gratis odpalic :P :lol:
Krzysiek
Posty: 1540
Rejestracja: 16 sty 2002 01:00

Post autor: Krzysiek »

Agato

Ktoś kiedyś na tym forum napisał, że nie powinno się pisać tutaj niczego, czego nie powiedziałabyś innym twarzą w twarz w "Realu". Przemyśl to.

A póki co ponownie proszę cię o stonowanie i ukonkretyzowanie Twoich wypowiedzi. Naprawdę nie chcę blokować tego wątku ani edytować / usuwać Twoich postów.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”