Dr. A. Kapliński/Warszawa - proszę o opinie!!!

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
schnuki
Posty: 135
Rejestracja: 20 kwie 2003 00:00

pełno zdjęć

Post autor: schnuki »

pamiętam jeszcze gdy przyjmował na Żoliborzu to w gabinecie miał pełno fotek maleństw czy podobny wystrój ma jego nowy gabinet ,miałam problemy z odbiorem dokumentacji a gdy mi ją oddano nie było wszystkich badań np badania nasienia mojego męża :?
Awatar użytkownika
pollla
Posty: 84
Rejestracja: 09 paź 2004 00:00

Post autor: pollla »

powiem szczerze - dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że będziemy mieć problem z zaciążeniem jeszcze zanim pomyśleliśmy o dziecku. I za to jestem mu wdzięczna. I pokreślę, że jedynie za to.

Pierwsza wizyta zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Nikt nigdy nie zbadał mnie tak kompleksowo i nie poświęcił tyle czasu. Ale później...
Moim zdaniem niepotrzebnme badania (hormony robione trochę chaotycznie; starsznie duzo USG - płatnych oddzielnie), niepotrzebne wizyty nawet codziennie. Brak kompletnego odpisu badań po rezygnacji z leczenia. Pan doktor wiecznie w biegu i wizyty nawet z kilku godzinnym opóźnieniem.

Może i jest specjalistą, ale w pierwszej kolejności jest biznesmenem. Kasa, kasa i kasa. Ceny dużo wyższe niż w innych gabinetach.

Gdybym o niepłodności wiedziała tyle co wiem dzisiaj nie dałabym się naciągnąć. No i zaproponowany sposób leczenia - przy pojedyńczych plemnikach proponował nam inseminację - czyli metodę bez szans powodzenia.

Wiele osób go chwali, ale mnie zraził przez wpędzanie w niepotrzebne koszty.
Awatar użytkownika
schnuki
Posty: 135
Rejestracja: 20 kwie 2003 00:00

tak tak

Post autor: schnuki »

a mnie sie wydawało ,że to ja jestem przewrażliwiona ,a jednak mój nos mnie nie mylił i na czas zrezygnawałam z nabijania kieszeni Pana Doktora
to cieszy ,ale co z tego do tej pory nie trafiłam na kogos kto by mi pomógł. :cry:
Awatar użytkownika
paga
Posty: 6
Rejestracja: 29 lis 2004 01:00

dr Kapliński - Warszawa

Post autor: paga »

Znam dr Kaplińskiego nie tylko jako lekarza, ale również prywatnie. Nie chcę wdawać się w szczegóły. Być może komuś pomógł, ale najważniejsze dla niego są pieniądze. W mojej bardzo bliskiej rodzinie jest osoba, która zna go od urodzenia, więc ja poszłam do niego po znajomości. Faszerował mnie różnymi prochami, oczywiście za każdym razem badania hormonalne i usg, wyciągając pieniądze jak od każdego... Wiem, że wiele kobiet płaciło mu bajońskie sumy, a nic im nie pomógł. Nie wiem jeszcze za wiele na temat bezpłodności, bo dopiero zaczynam się leczyć, ale ostrzegam Was tylko - uważajcie na niego. Ja zrezygnowałam, bo uważam że te wszystkie badania na nic się zdały...
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Grubcia
Posty: 3466
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

Post autor: Grubcia »

Podciagam wątek. Moze ktos jeszcze skusi sie na opisanie wrazeń z leczenia u dr Kaplińskiego?!
Awatar użytkownika
zosia17
Posty: 97
Rejestracja: 27 cze 2004 00:00

Post autor: zosia17 »

Nie chcę bruździć, ale nie słyszałam wiele dobrego o tym panu. Moja koleżanka poroniła u niego 5 ciąży, była przestymulowana itp. No i kasa, kasa, kasa.
Mój mąż jest lekarzem i ciągle, ciągle siedzi i się uczy. Nawet nie ma czasu, żeby pomyśleć o kasie. A co dopiero, żeby ją robić. Ja z daleka omijam takich, którzy są nastawieni na wyciąganie kasy, wyglądają jak laleczki i jeżdżą najlepszymi autami. Na pewno nie maja czasu na dokształcanie, bo tłuką kasę i kiedyś w końcu musza ją wydawać...
Znam b. fajnego lekarza- dra Maciejewskiego z Karowej z Warszawy. Wizyta u niego kosztuje wprawdzie 150 zł, ale jak się wcześniej zadzwoni, powie o co chodzi, to umie po ludzku odesłać do innego gina, spec. w swojej wąskiej działce. M. jest super ginem i położnikiem, onkologiem, ale po kilku cyklach kiedy nie ma ciąży odsyła do novum, bo mówi, że nie będzie wyciągał kasy. I to jest klasa. Marzę, aby mógł kiedyś prowadził moją ciążę.
A do Kaplińskiego nigdy nie pójdę.
Awatar użytkownika
mola
Posty: 161
Rejestracja: 16 maja 2004 00:00

Post autor: mola »

dla mnie po wielu przejsciach i doświadczeniach z różnymi lekarzami uważam że ten lekarz to strata czasu i dużo kasy!!!!!!
Na szczescie kazdy ma wybór al ja osobiscie odradzam!
Tak jak dziewczyny uważam że to jest niezły menager finansowy ale nie lekarz!
znam osobiscie dziewczyny bardzo zadowolone z jego usług tylko szkoda że bez efektów
MOLA i kochany Synio pod serduszkiem
Awatar użytkownika
Grubcia
Posty: 3466
Rejestracja: 15 kwie 2004 00:00

Post autor: Grubcia »

zosia, mola - dzieki i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Kachnaa
Posty: 3
Rejestracja: 09 sty 2005 01:00

Post autor: Kachnaa »

Ja niestety też zbyt wiele dobrego na tamat tego lekarza nie moge powiedzieć. Fakt, pierwsza wizyta robi wrażenie. Ja udalam się do niego już w ciąży (po pierwszej zakończonej niepowodzeniem z powodu wad genetycznych). Jeżdziliśmy do niego przez 4 m-ce. Zostawiliśmy kupę kasy. Co każda wizyta USG. Aż wreszcie nasz portfel był tak pusty, że zdecydowaliśmy że ciążę poprowadzi tutejszy lekarz. I wcale tego nie żałuję. Nie rozumiem jak można tak kasę wyciągać...
Awatar użytkownika
ew
Posty: 145
Rejestracja: 17 cze 2004 00:00

Post autor: ew »

hej

pyska dołańczam sie do Twych słów

ja leczyłam sie pare lat :!: nie liczy sie z Twoimi pieniędzmi , :(
z twoim czasem :!:
naciąga :!: :!:
szkoda tylko moich zmarnowanych lat i dobrego smochodu
uwierzcie mi
poczytajcie sobie wypowiedzi ,
zastanówcie sie
kiedyś był dobrym , teraz tylko kasa -to jest moje zdanie
pozdrawiam Was
Awatar użytkownika
Monia1976
Posty: 55
Rejestracja: 21 kwie 2004 00:00

Post autor: Monia1976 »

......
Ostatnio zmieniony 18 lut 2005 23:29 przez Monia1976, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sabi
Posty: 416
Rejestracja: 22 lis 2003 01:00

m

Post autor: sabi »

moje całe oczarowanie doktorem Kaplińskim już minęło, w sierpniu byłam u niego ostatni raz, zrezygnowałam bo nie wyrabiałam z kasą, a i doktor zabiegany, długie nawet 2 godz oczekiwanie w poczekalni...
ja i tak dostawałam skierowania i wszystkie hormony robiłam w innym miejscu gdzie nie musiałam za to płacić a miesieczne wizyty i lekartswa do stymulacji kosztowały mnie bez badań bardzo dużo...
dziewczyny szukajcie innego lekarza, szkoda czasu, nerwów i pieniędzy
starania od sierpnia 2002, po 3 IUI, dostinex + glucophageXR + euthyrox, decyzja o IVF, 13.10 transfer 2 zarodków, synek, 19.10 transfer 2 zarodków, drugi synek :), 2012 niespodzianka - ciąża naturalna
Awatar użytkownika
a008
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2005 01:00

kaplinski

Post autor: a008 »

ja tez na poczczątku byłam nim zachwycona...szczegółowo tłumaczył, zawsze miły i czarujący..i przy tym ogromne sumy do zapłaty. Przepisuje leki bez robienia badań, wystarczy że powiesz gdzie Cię boli, a już pisze receptę, wszystko na podstawie domniemywan.
Ostrzegam, zły lekarz i zły człowiek.
Awatar użytkownika
schnuki
Posty: 135
Rejestracja: 20 kwie 2003 00:00

szkoda było tego czsu

Post autor: schnuki »

winię Go jeszcze za to , na długo odebrał mi chęć ,,do starania się,,.Po długim czasie walczę na nowo. Mam dobrego lekarza, nie chcę mówić więcej , nie chcę zapeszać . :oops:
Awatar użytkownika
evik
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2004 01:00

Post autor: evik »

cześć.
Ja po dłuższej przerwie i pozbawieniu nadzeji (przez p. dr.) , skończyłam kurs adopcyjny, a jednak zdecydowałam się dalej zawalczyć (pomimo negatywnej opinii w.w. dr.) trafiłam do NOVUM i po invitro jestem w 11 tygodniu ciąży dwojaczej. Narazie badania są OK. Życzę tobie abyś też mogła zaznać tego uczucia co ja. Będę trzymać kciuki :bigok: :D
evik.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”