KRAKÓW i okolice

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
moni271
Posty: 271
Rejestracja: 13 sty 2005 01:00

Post autor: moni271 »

Dopiero wczoraj (pośrednio przez twój post) dowiedziałam się że Pani doktor znowu przyjmuje-o jakieś dwa miesiące za późno...ponieważ trafiłam już do doc.Klimka, a bardzo chciałam do niej... :(
Moja znajoma pomimo kilku poronień, dzięki tej Pani urodziła dwójkę dzieci. Zawsze ją bardzo chwaliła.
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

moni271,
mam nadzieję, że źle zrozumiałam i nie trafiłaś do Klimka z własnej woli...
Libra
Awatar użytkownika
moni271
Posty: 271
Rejestracja: 13 sty 2005 01:00

Post autor: moni271 »

Libra, doc Klimek to syn profesora Klimka. Nie słyszałam o nim właściwie nic oprócz tego że właśnie Pani Kmita poleciła go mojej znajomej. Jestem na początku leczenia, jeżeli ktoś się leczył u doc. dajcie znać jakie efekty...
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 1207
Rejestracja: 29 wrz 2002 00:00

Post autor: Marek »

Mojej zonie robil laparoskopie. Opis badania pozostawia sporo do zyczenia. Nie poszedlbym do niego drugi raz.
Ale musze przyznac ze na to nazwisko jestem potwornie uczulony - ja bym do niego nie poszedl tylko za grzechy jego ojca.
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

No właśnie - nawet drLewandowski mnie prosił, że gdyby mnie któryś Klimek chciał ciąć (cc), to żebym zwiewała jak najdalej 8) Może i komuś pomógł, ale więcej jest takich, których paraliżuje samo nazwisko.
Libra
Awatar użytkownika
MAJA7
Posty: 1293
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: MAJA7 »

a ja o Klimu -swego czasu miałam bardzo dobre zdanie. Mam kol ,Która tylko jego mi polecała....Niedała sobie nic powiedziec jak jej mówiłam z jakiej opini on s łynie na Bocianie.Twierdziła ,że poł. ja w szpitalu i wykonał serje podstawowych badan i ona za to niedała złotówki -tylko jemy jakies grosze.; A potem wykonał jej laparoskopie i po roku zaszła w ciąże . Niedała na niego nic powiedziec i nawet namówiła mnie na jedą wizytę u niego ...... Dopiero tutaj dowiedziałam swię o nim prawdy.......
Awatar użytkownika
kania
Posty: 1587
Rejestracja: 06 lut 2004 01:00

Post autor: kania »

Dziewczyny mozecie mi polecic dobrego lekarza, ktory umialby zajac sie nawracajacymi zakazeniami grzybicznymi. Wiem, ze bylo juz tutaj to pytanie, ale duzo wczesniej, moze znajdzie sie osoba, ktora tez miala z tym problem i jest zadowolona z leczenia. Ja o tym powiedziecd nie moge, w przeciagu 5 tygodni wzielam 3 rozne kuracje i juz mam po prostu dosc. Ilez mozna brac globulek, lekow doustnych i to bez efektow?
W ogole to mysle o zmianie lekarza, ktory umie poswiecic czas klientce i sie nie spieszy. Zastanawiam sie nad dr Szlachcicem, co mozecie powiedziec? Chodzi mi o takie leczenie dorazne, objawowe, bo ja hormonki mam ok, chlopaczki mamy tylko malo ruchliwe i jestesmy po I IUI. Ale nawet zwykle leczenie np. stanow zapalnych widze ze wymaga specjalisty, a nie jakiegos podrzednego lekarzyny.

Dziewczyny pomozvie, plizzzzz............ :kiss:
Aniolek-22 luty 2004

Cierpliwy do czasu dozna przykrosci,
ale pozniej radosc dla niego zakwitnie.
[i][size=75]Pismo Swiete, Madrosc Syracha 1,23[/i][/size]
Awatar użytkownika
kania
Posty: 1587
Rejestracja: 06 lut 2004 01:00

Post autor: kania »

Dziewczyny, nie znacie nikogo? :roll:

A juz jakbym sie zdecydowala na dr Szlachcica to czy on ma w gabinecie aparat usg?
Aniolek-22 luty 2004

Cierpliwy do czasu dozna przykrosci,
ale pozniej radosc dla niego zakwitnie.
[i][size=75]Pismo Swiete, Madrosc Syracha 1,23[/i][/size]
Awatar użytkownika
ania77
Posty: 22
Rejestracja: 07 sty 2005 01:00

Post autor: ania77 »

witaj
ja chodze do Kostyka i póki co jestem zadowolona. Ma w gabinecie usg. polecam. przyjmuje teraz na Wieniawskiego tel. 418-81-60
pozdrawiam
Ania
Awatar użytkownika
kania
Posty: 1587
Rejestracja: 06 lut 2004 01:00

Post autor: kania »

Tylko czy Kostyk nie bedzie krzywo patrzyl na mnie, ze robie iui w nOvum :roll: , wiem, ze on tez wykonuje, wiec...
Aniolek-22 luty 2004

Cierpliwy do czasu dozna przykrosci,
ale pozniej radosc dla niego zakwitnie.
[i][size=75]Pismo Swiete, Madrosc Syracha 1,23[/i][/size]
Awatar użytkownika
allice
Posty: 54
Rejestracja: 12 wrz 2004 00:00

Post autor: allice »

Ja teraz leczę się u dr Tomasza Homa , przyjmuje na ul. Oboźnej 4 i ma w gabinecie USG, mnie zrobił USG od razu na pierwszej wizycie. Kania, napisałam Ci też priva na ten temat.
Pozdrawiam ciepło.
Awatar użytkownika
Karola83
Posty: 125
Rejestracja: 24 wrz 2004 00:00

Post autor: Karola83 »

Cześć. Jestem po rocznym leczeniu i ostatnim moim badaniem było HSG :arrow: wynik jeden jajowód nie drozny a drugi cięki i poskręcany. Lekarz zaproponował mi hydrotubacje ale się nie zgodziłam. Zdecydowałam się zrobić laparoskopie. Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie w Krakowie i kto może przeprowadzić zabieg laparoskopowego udrażniania jajowodów :?: Chciała bym to zrobić na NFZ., ale prywatnie też rozważam.
Karolina
po 5 latach walki z niepłodnością idiopatyczną syn Franek(styczeń 2009)
listopad 2010 ciąża pozamaciczna i usunięty prawy jajowód
styczeń 2011- HSG lewy drożny
2xIUI:(
10.2011. ICSI:( brak transferu- słaba odpowiedź na stymulacje)
AMH= 1,0
Miesiąc przed 2 drugim ICSI ciąża naturalna, serduszko już bije:)
Awatar użytkownika
Limka
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Post autor: Limka »

Kania, polecam Ci również Kostyka. Myslę, że nie bedzie patrzył krzywo, bo ponad rok temu sam mi polecał novum, gdy leczenie u niego nie przynosilo efektów. Nie nalezy do lekarzy, którzy siłą trzymaja pacjentki przy sobie.
Bardzo go cenię i chociaż w ciążę zaszłam w novum wróciłam do niego, on prowadził moja ciążę i uważam, że jest świetnym fachowcem. :!: :!: :!:
Nie eksperymentuje, najpierw zleca szczegółowe badania, nie leczy na chybił-trafił i jest jednym z niewielu lekarzy, którzy potrafią przyznać jeśli czegoś nie wiedzą czy nie potrafią pomóc. Większość robi kilka prób IVI lub IVF i czy jest efekt czy nie zdziera kasę z pacjentek. Kostyk jest pod tym wzkględem OK. :!:
Limka i 2 SŁONECZKA
Awatar użytkownika
kania
Posty: 1587
Rejestracja: 06 lut 2004 01:00

Post autor: kania »

Limka napisz mi prosze w jakie dni w jakich godzinach przyjmuje i jak dlugo sie czeka na pierwsza wizyte. Ile kosztuje wizyta?

Pozdrawiam.
Aniolek-22 luty 2004

Cierpliwy do czasu dozna przykrosci,
ale pozniej radosc dla niego zakwitnie.
[i][size=75]Pismo Swiete, Madrosc Syracha 1,23[/i][/size]
Awatar użytkownika
Limka
Posty: 19
Rejestracja: 06 sty 2005 01:00

Post autor: Limka »

Kania, nie wiem w jakie dni przyjmuje :?: , ale chyba codziennie - zawsze umawiasz sie telefonicznie na wizytę na określoną godzinę.
Podaję ci tel.: 601 40 29 20, zaznaczam, że trudno się do niego dodzwonić, najlepiej wieczorem. Teraz ma sekretarkę i chyba u niej nie można się umówić na wizytę. Poszukam numeru, jak znajdę to ci napiszę.
Ja dzwoniłam zawsze do niego.
Ja sobie przypominam, że jeździłam we wszystkie dni tyg. chyba tylko oprócz soboty.
Apropo nOvum - nie wiem u kogo się leczysz, ja u dr Lewandowskiego i on bardzo chwalił Kostyka, poleceł mi go do dalszego prowadzenia ciąży :!: :!:
Limka i 2 SŁONECZKA
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”