KRAKÓW i okolice

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Awatar użytkownika
jadwisia
Posty: 12
Rejestracja: 18 sty 2004 01:00

w krakowie

Post autor: jadwisia »

witam
ma do was kilka pytań drogie bocianowiczki, mam nadziejęże mi poradzicie.
na hsg wyszedł mi mięśniak na macicy 13 mm który powinnam usunąć ma mi to zrobić lek. Ludwin z Krakowa czy któraś z was miała do czynienia z nim i wie coś na jego temat. Jest bardzo młody. Nie wiem czy ten zabieg jest niebezpieczny. Aha on twierdzi że to jest polip a nie mięśniak. Pracuje w "sławnej" klinice na kopernika i w scalmedzie. Mam mieć robioną inseminację i nie chcę żeby ktoś mi spaprał macicę.
a moje drugie pytanie dotyczy mężusia ma bardzo bardzo niski poziom testosteronu - czy ktoś zna dobrego lek endokrynologa z okolic Krakowa
pozdrawiam,
jadwisia


Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
czarnamamba
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2005 01:00

Re: w krakowie

Post autor: czarnamamba »

Niestety endokrynologa w krakowie nie moge Ci żadnego polecić, bo podobno wiekszość to nieuki. Natomiast jeśli chodzi o dr Ludwina, moge Ci go polecić w całej rozciągłości. Robiłam u niego zabieg histeroskopowo bo miałam przegrodę macicy. Wszystko profesjonalnie w znieczuleniu, wyszłam po 4 godzinach do domu, nic mnie nie bolało. Po 4 miesiącach zaszłam w ciążę , a teraz jestem mamusia małej Wiktorii, której przyjść na świat pomógł tez dr Ludwin, bo zrobił mi cięcie.
jedyny minus to to że musiałam leżeć 5 dni po cięciu w Klinice na Kopernika która pamięta czasy przedwojenne( szczególnie łazienki).
Ps. dr jest rzeczywiście młody i przystojny. Ale to chyba plus....
Awatar użytkownika
guga14
Posty: 196
Rejestracja: 27 gru 2003 01:00

Post autor: guga14 »

Jadwisiu-a ja nie wiem czy tak ufałabym klinice pana prof. Klimka po tym co czytam na internecie. Czy widziałaś ten wynik hsg, poproś,żeby pokazano Ci gdzie jest ten polip czy mięśniak a w razie wątpliwości zawsze możesz skonsultować się z kimś bardziej doświadczonym-np. dr Kostyk albo dr Homa, dr Sitko (też w scanmedzie). A tak wogóle to ja jakoś średnio wierzę w Kraków i jakoś boję się ( może niesłusznie) tutejszej diagnostyki i leczenia. Czasami wydaje mi sie ,że zdarzyć się mogą tutaj dziwne diagnozy,których inni potem nie potwierdzają w usg czy laparoskopii i histeroskopii, czasami zdarzają się dziwne teorie leczenia-może to zwykły przypadek,może zbieg okoliczności, a może trzeba być ostrożnym.Gdybym dzisiaj miała zaczynać to nie wiem czy nie pojechałabym od razu do dobrego ośrodka,np. w Białymstoku (np. dr Domitrz). Ale to są moje odczucia ja z reguły jestem lękliwa i niełatwowierna, jednak to co sie słyszy i czyta o leczeniu w Krakowie to aż czasami strach człowieka ogarnia. Myślę,że czasami warto zapakować wszystkie wyniki do teczki i jeszcze skonsultować swoje wątpliwości z innym lekarzem-może bardziej doświadczonym i z dobrą "opinią"na bocianie, bo w tych bocianowych opiniach jest trochę prawdy.
Awatar użytkownika
kozunia
Posty: 125
Rejestracja: 25 maja 2004 00:00

Post autor: kozunia »

ja też po raz kolejny zastanawiam sie nad zmiana lekarza ...
w lipcu poroniłam blizniacza ciaże , wleczyłam ureaplasmę ( przyczynę?)teraz jestem się u doktora Opalskiego ( pracuje na Ujastakch i na kopernika) czy ktos o nim słyszał?mam wrażenie że nie jest zorganizowany i gubi się
nie spotkałm sie poki co z żadną opinia na jego temat..
(a 30 urodziny tuż tuż)
Awatar użytkownika
docia78
Posty: 501
Rejestracja: 09 lut 2005 01:00

Post autor: docia78 »

A czy ktoś zna prof. Józefa Krzyśka z Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej przy ul.Kopernika bodajże 23? Znacie sposoby jego leczenia? Bardzo przydatne będą dla mnie wszelkie informacje.
Awatar użytkownika
kozunia
Posty: 125
Rejestracja: 25 maja 2004 00:00

Post autor: kozunia »

na temat prof.Krzyska znajdziesz duzo na bocianie i na tym watku tez
niestety nie sa to pochlebne wiesci
ja miałam z nim kontakt zanim zaczęłam konkretne leczenie położył mnie na Kopernika na kilka dni
ale nic to nie wniosło do mojego leczenia
Awatar użytkownika
ania77
Posty: 22
Rejestracja: 07 sty 2005 01:00

Re: w krakowie

Post autor: ania77 »

jadwisia pisze:witam
ma do was kilka pytań drogie bocianowiczki, mam nadziejęże mi poradzicie.
na hsg wyszedł mi mięśniak na macicy 13 mm który powinnam usunąć ma mi to zrobić lek. Ludwin z Krakowa czy któraś z was miała do czynienia z nim i wie coś na jego temat. Jest bardzo młody. Nie wiem czy ten zabieg jest niebezpieczny. Aha on twierdzi że to jest polip a nie mięśniak. Pracuje w "sławnej" klinice na kopernika i w scalmedzie. Mam mieć robioną inseminację i nie chcę żeby ktoś mi spaprał macicę.
a moje drugie pytanie dotyczy mężusia ma bardzo bardzo niski poziom testosteronu - czy ktoś zna dobrego lek endokrynologa z okolic Krakowa
pozdrawiam,
jadwisia
Pozdrawiam,
witaj
Doktor Ludwin zrobił mi histeroskopie i laparoskopie na Klinice. Chodziłam do niego do Scanmedu. To on wykrył u mnie polipa, którego potem potwierdził dr Kostyk. Jesli chodzi o polipy i histeroskopie to Ludwin to swietny wybór. Wykonuje on te zabiegi tak czesto, ze nie ma sie czego bać. Mozesz sobie dla pewnosci potwierdzic tego polipa u innego lekarza ( tylko specjalista - bo zwykły gin nic nie zobaczy no i sprzet do usg musi byca bardzo dobry)Polecam Kostyka do konsultacji i tez ma dobry sprzet. Jak masz jakies pytania to smiało :D
pozdrawiam
Ania
Awatar użytkownika
allice
Posty: 54
Rejestracja: 12 wrz 2004 00:00

badania - diagnostyka

Post autor: allice »

Dziewczyny - czy możecie mi podać nr tel. i dokładny adres do Diagnostyki na ul. Olszańskiej w Krakowie?
Dotychczas robiłam badania w labolat. przy ul Długiej ale teraz chcę zrobic w Diagnostyce bo podobno są najdokładniejsi.
I jeszcze jedno pytanko - czy Oni pracują w soboty i w ogóle w jakich godz. pracują?
dzięki z góry.
Allice
Awatar użytkownika
Libra
Posty: 1316
Rejestracja: 26 maja 2002 00:00

Post autor: Libra »

Allice,
wszystkie informacje są na stronie Diagnostyki: www.mcl.diag.pl
Libra
i 25tyg. Novumowy cud
Awatar użytkownika
kania
Posty: 1587
Rejestracja: 06 lut 2004 01:00

Post autor: kania »

Tak w temacie dr Ludwina to ja bylam jeden raz u niego zrobic USG w sobote, zeby sprawdzic czy pecherzyk pekl, rzeczywiscie bardzo mlody lekarz, ale i bardzo mily i wydaje sie kompetentny. Widac, ze zna temat nieplodnosci, nie wiem, jaki jest w leczeniu, stymulacjach itp. Jesli chodzi o temat inseminacji, owulacji to widac, ze sie zna i wie o co chodzi, chociaz bylam nie zapisana wczesniej przyjal mnie bez problemu i wcale sie nie spieszyl. Dokladnie wyjasnil mi wszystkie moje pytania.
Bylam milo zaskoczona, bo raz jak robilam USG tez takie kontrolne na Ujastek i akurat wypadlo to w niedziele, to zszedl jakis lekarz, ktory mi tylko zrobil USG nie znajac tematu, przyznal, ze sie w tych sprawach nie orientuje, ale na rany chyba lekarze ginekolodzy powinni znac temat endo, nie wiedzial czy jest okoloowulacyjne, czy juz II-fazowe. Czy moze bedzie owulacja, czy to jest juz pecherzyk przejrzaly:? .
Aniolek-22 luty 2004

Cierpliwy do czasu dozna przykrosci,
ale pozniej radosc dla niego zakwitnie.
[i][size=75]Pismo Swiete, Madrosc Syracha 1,23[/i][/size]
Awatar użytkownika
Gosiak_
Posty: 53
Rejestracja: 25 paź 2004 00:00

Krzysztof Rytlewki

Post autor: Gosiak_ »

Witam dziewczynki :) mam pytanie czy któraś z was slyszala lub leczyla się u dr Krzysztofa Rytlewskiego z Kopernika?
Awatar użytkownika
Orionka
Posty: 3
Rejestracja: 15 paź 2004 00:00

Post autor: Orionka »

Witam. długo mnie nie było na tym forum, szczęśliwie po 2,5 roku przeniosłam się na inne, chiała bym jednak podzielic się moimi doświadczeniami, dlatego nie polecam prof Krzyska z Kopernika strata czasu za bardzo zabiegany, natomiast polecam dr. Ludwina.
Moje starania przyniosły -efekty 19 tc gdy zaczęłam leczyć sie u dr. M. Szlachcica. :D
Awatar użytkownika
allice
Posty: 54
Rejestracja: 12 wrz 2004 00:00

Post autor: allice »

Libra - dzięki za adres strony do Diagnostyki!
Pozdrawiam!
Allice
Awatar użytkownika
jr
Posty: 383
Rejestracja: 21 sty 2005 01:00

...

Post autor: jr »

czesc
chcialam was zapytac czy ktos z was wiedzialby gdzie mozna w krakowie znalesc grupe terapeltyczna dla kobiet ktore poronily kilkakrotnie?
to dla innej forumowiczki z innej strony internetowej, jej kolezanka martwi sie oo nia gdyz ta druga nie moze sobie ze strata poradzic i nawet boja sie ze cos sobie zrobi :!:
dzieki za wszelka pomoc
Awatar użytkownika
Anulka_81
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2004 00:00

Post autor: Anulka_81 »

I znowu prof. Krzysiek:( niestety ja również dołączam się do negatywnych opinii. Po wizycie nic nie wynikło, i jeszcze dotałam ochrzan, bo zapytałam czy z PCO,i hiperprolaktynemią powinnam chodzić do endo czy do gin-endo?, na wyniki nawet nie spojrzał,prl miałam 73 a 25 to norma,a gość mi powiedział,żebym wszystko tak samo brała czyli brom., który nie skutkuje. Oby było jak najmniej takich gburów i humorzastych partaczy!!!szkoda nerwów...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”