poradźcie immunologa z Wa-wy

Archiwum forum "Gdzie się leczyć?"

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
nanuni
Posty: 224
Rejestracja: 29 maja 2003 00:00

poradźcie immunologa z Wa-wy

Post autor: nanuni »

Kochani Bocianowicze.

Chciałabym pójść na konsultację do immunologa w Warszawie. Poradźcie mi do kogo warto pójść.
Leczę się od roku w Łodzi i bez efektów . Może w Novum jest jakiś dobry lekarz.?
Awatar użytkownika
charlotte
Posty: 63
Rejestracja: 07 sty 2003 01:00

Post autor: charlotte »

W Novum nie ma nikogo, kto by się tym zajmował. Wysyłają albo do Łodzi albo do W-wy do Dr Dubrawskiego. Sprawdź w archiwum, w jednym z postów podawałam namiary na niego. Sama zrobiłam tam kompletną diagnostykę immunologiczną. (W łodzi też byłam i też już miałam dość)
Awatar użytkownika
nanuni
Posty: 224
Rejestracja: 29 maja 2003 00:00

Post autor: nanuni »

Dzięki Charlotte za informację, będę szukała.
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Charlotte,

Napisz proszę, jakie wrażenie zrobił na Tobie dr Dubrawski. Byłam u niego wczoraj i mam mieszane uczucia :? . Wydał mi się trochę nawiedzony i na pierwszej wizycie bardzo chciał, żeby coś mi wszyło na tle immunologicznym. Trochę się boję, żeby nie "podrasowywał wyników", w znaczeniu, że nawet jak coś będzie błahego to i tak on to będzie chciał leczyć. Może się mylę :roll: .

Jaki wyszedł Ci wynik?

Pozdrawiam,

Connie
Awatar użytkownika
charlotte
Posty: 63
Rejestracja: 07 sty 2003 01:00

Post autor: charlotte »

Connie, moje wyniki wyszły OK.
I tak na prawdę, to dr nie próbował mnie przekonać, żebym została jego pacjentką na stałe, bo przysłał mnie do niego jego kolega. Takie zachowanie ja osobiście szanuję.
Nie miałam takiego wrażenia, że na siłę będzie mnie leczyć.
Fakt faktem, że przypadkom problematycznym (takim ja ja) podaje się w ciąży clexane czy accard, na zasadzie takiej, że może pomoże. Nie wiem co dr tobie proponował. Na takiej zasadzie, także na zapas, zaproponowni mi (ale inny lekarz) przepłukanie macicy przed ciążą i histeroskopię, żeby zobaczyć czy nie odnowiły się zrosty.

Znam innych lekarzy, którz ewidentnie naciągają pacjentki i nie są lojalni wobec swoich kolegów lekarzy.

Myślę, że diagnostykę warto zrobić w W-wie (jeśli jesteś z W-w, a potem zobaczysz).
Awatar użytkownika
connie
Posty: 1466
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: connie »

Charlotte,

Dzięki za odpowiedź :cmok: . Ja też byłam u dr Dubrawskiego bo dr Lewandowski stwierdził, że do mojej kolekcji badań tylko immunologii brakuje. Rozmawiałam też z dr Zamorą o dr D, i tak jak Ty potwierdził, że on faktycznie nie "doktoryzuje się" na wynikach.

Mnie tylko trochę wystraszyło, że gdy po wysłuchaniu prelekcji doktora o konieczności zrobienia oceny fenotypu, odpowiedzi limfocytów na alloantygeny i zbadania autoagresji, wyraziłam cichą nadzieję, że może tego nie mam, on stwierdził, że dobrze byłoby gdyby jednak coś wyszło, bo inaczej trzeba szukać dalej :wink: . Ja mam wyskoie FSH i produkuję słabe komórki i mam nadzijeję, że to jest mój jedyny powód. :?

Cieszę się, że masz dobry wynik, bo ta immunologia to jest moim zdaniem chyba najgorsza rzecz!

Jeszcze raz dzięki za odzew,

Pozdrawiam,

Connie
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Gdzie się leczyć?”