co myślicie o takim układzie? ?:) po Echu serca

Wolne rozmowy na wszelkie tematy, związane i nie związane z tematyką innych forów bociana.

Moderator: Moderatorzy HydePark

ODPOWIEDZ
aragorn1234

co myślicie o takim układzie? ?:) po Echu serca

Post autor: aragorn1234 »

No to jeszcze tutaj rzucę :) hej... piszę bo wczoraj mieliśmy UKG... i znowu mam stres... :) bo tak .. niby wszystkie wskaźniki biometryczno-anatomiczne są w normie...przypuszczalna masa dziecka to 1813 g :fala czynności serca uwidocznigłowa, mózgowie ok,

Twarz bez rozszczepu, obraz oczu nosa i żuchwy prawidłowy...
kręgosłup ok, szyja ok klatka piersiowa i płuca ok...
serce ze szczegółami prawidłowe, powłoki brzuszne prawidłowe...układ pokarmowy prawidłowy...kończyny
UWAGI - trudne do oceny WIEK PŁODU
rozpoznanie - WAD ROZWOJOWYCH NIE REJESTROWANO
"W badaniu echo - nie stwierdzono wady serca ani zaburzeń czynnościowych w układzie krążenia... wydolny krążeniowo...dobrostan płodu biometria EFW ok 90 percentyla dysproporcja FL w stosunku do AC, HC, BPD,
I DALEJ...
profil twarzy trudny do oceny ze względu na ustawienie twarzyczki pod łożyskiem, NB w granicach normy przepływy obwodowe w normie, przepływy obwodowe w normie..
No i co myśleć??? Pytanie podstawowe: na ile takie chyba super wyniki anatomii wskazują na brak wad genetycznych...przy wspomnieniu wyników testów podwójnych i potrójnych...JEST SIĘ CZEGO BAĆ??
Zgłupiałem, przyznam szczerze...

Awatar użytkownika
Monek
Dokarmiam bociana ;)

Re: co myślicie o takim układzie? ?:) po Echu serca

Post autor: Monek »

aragorn1234, a może chcialabys zadac pytanie naszemu ekspertowi?
1.06.07. - pożegnałam mojego Aniołka
9dpt zobaczyłam dwie krechy.
26.03.09. o 13:06 urodził sie mój sliczny synek.
10dpt w chmurach zobaczyłam dwie krechy.
25.09.11. o 4:36 i 4:37 urodziły sie moje sliczne, malutkie córeczki.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hydepark”