Badania/wizyta

Dr Jan Karol Wolski
Specjalista Urolog FEBU, Specjalista Chirurg Dziecięcy i Urolog Dziecięcy, Androlog kliniczny PTA. Od 1995 r. w Przychodni Leczenia Niepłodności nOvum w Warszawie zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności męskiej. Pracuje również w Klinice Nowotworów Układu Moczowego w Centrum Onkologii w Warszawie, jako chirurg operujący chorych onkologicznie mężczyzn.

Moderator: Osoby zatwierdzające - niepłodność męska

ODPOWIEDZ
lucas
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2021 12:39

Badania/wizyta

Post autor: lucas »

Dzien dobry Panie doktorze,
W ubieglym roku w pazdzierniku robilem badanie nasienia. Parametry wyszly ponizej normy. Badanie powtorzylem w lutym tego roku. Parametry niestety troche sie pogorszyly (zaznaczam ze bylem przeziebiony przez ok 2 tyg na poczatku stycznia). Od lutego biore fertilman plus 2 x 2 tabletki dziennie plus 1 tabletka ascorvita 1000mg. Badanie planuje powtorzyc w polowie marca z tym ze dodatkowo robie posiew szczegolowy na bakterie i grzyby.
Czy jest szansa umowienia sie do Pana na wizyte razem z moja Zona? Chcialbym zeby pokierowal nas Pan dalej na badania. Jednoczesniej chcialbym przekazac, ze nie jestesmy z Warszawy.
Z gory dziekuje za odpowiedz
Jan Wolski
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 7187
Rejestracja: 20 sty 2011 22:28

Badania/wizyta

Post autor: Jan Wolski »

Witam,
Zapraszam Państwa uprzejmie z nowymi wynikami badań nasienia oraz hormonów.
Czy wykonał Pan USG układu moczowo-płciowego ?
Proszę zabrać wszystkie medyczne wyniki badań.
Pzdr
lucas
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2021 12:39

Badania/wizyta

Post autor: lucas »

Dziękuje Panie doktorze za odpowiedź. Miałem robione usg jąder i przy okazji układ moczowo-płciowy był badany.
Żona też ma wykonac badania hormonów?
lucas
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2021 12:39

Badania/wizyta

Post autor: lucas »

Zapomniałem dodać, że badanie nie wykazalo nieprawidłowości.
Jan Wolski
Ekspert Bociana
Ekspert Bociana
Posty: 7187
Rejestracja: 20 sty 2011 22:28

Badania/wizyta

Post autor: Jan Wolski »

Witam
Ja zajmuję się niepłodną parą od strony czynnika męskiego
Mogę wstępnie zapoznać się z wynikami badań żony, ale potem czynnikiem żeńskim zajmuje się specjalista ginekolog
Pzdr
ODPOWIEDZ

Wróć do „Niepłodność męska - pytania do eksperta”