Recovelle w dużej dawce

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
qlpiak
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2019 20:34

Recovelle w dużej dawce

Post autor: qlpiak »

Jesteśmy w trakcie 1 próby in vitro za granicą, ze stymulacją recovelle 24mg na dobę (nie to nie błąd tak ogromna dawka) dzisiaj było USG w 8 dniu stymulacji ...wykazało w prawym jajniku 2 pęcherzyki pożądanej wielkości 3 małej wielkości oraz w lewym jajniku 1 pęcherzyk pożądanej wielkości i 2 małej wielkości....dzisiaj i jutro mam kontynuować recovelle od 5 dnia biorę cetrotide. W środę mam wziąć ovitrelle wieczorem a w piątek rano chcą przeprowadzić punkcję i transfer 3 kwietnia...
Pytań mam mnóstwo ale aktualnie najważniejsze czy ktoś wie czy jest szansa, że do piątku te za małe pęcherzyki się zwiększą i że w ogóle będą w nich jajeczka?

O mnie 39 lat 8 lat bez zabezpieczeń ale i bez wielkich badań, od 3 lat robiliśmy różne badania, przerabiałam laparoskopię zwiadowczą, w między czasie konizacja szyjki macicy bo z nikąd CIN3 miałam dodatkowo Hashimoto i niedoczynność tarczycy
Mąż 40 lat sperma dobrej jakości jak na jego wiek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”