IVF - EmbryoGen i BlastGen podloze

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
kubraczek
Posty: 12
Rejestracja: 27 wrz 2016 15:48

IVF - EmbryoGen i BlastGen podloze

Post autor: kubraczek »

Czy ktos mial przy IVF stosowane podloze EmbryoGen i BlastGen?
Jest to jakas nowosc z hormonem wzrostu ktora proponuja w klinice zamiast standardowego podloza do hodowania i transferu, oczywiscie za dodakowa oplata. Szukalam opinii w internecie ale nie ma za wiele, glownie info marketingowe na anglojezycznych stronach. Nie wiem czy sie na to decydowac, stosuje sie to po poronieniach albo problemach z implantacja. Tego 1 nie mialam a 2 to nie wiadomo.. ale dla swietego spokoju bylam skłonna sie skusic.
Prosze o opinie jak ktos sie na to decydowal i czy byl sukces :)

I-IV 2016 - 4 IUI - nieudane

I 2017 - IVF ICSI transfer 5BB :(

IV 2017 naturalnie :) Mikołaj 26tc, przyczep bloniasty

VII 2018 - IVF nOvum, 2 transfery, beta zerowa

XII 2018 - IVF nOvum, 1 zarodek, 1 transfer 4ab; 9dpt beta 31; 11dpt beta 23, 13dp



II 2019 - IUI - nieudane; X 2019 IUI Artvimed  <3 --> VII 2020 córka :) 


kubraczek
Posty: 12
Rejestracja: 27 wrz 2016 15:48

Re: IVF - EmbryoGen i BlastGen podloze

Post autor: kubraczek »

Oto update do mojego posta, moze komus sie przyda. Zdecydowalismy sie na to podloze EmbryoGen i BlastGen. Klinika nigdzie w informacjach o hodowli nie potwierdzala ze takie podloze bylo rzeczywiscie uzyte wiec musielismy uwierzyc. Koszt 1500zl.
Co do efektow to: mialam pobrane 2 komorki niedojrzale (MI), zrobiono ICSI, jedna sie prawidlowo zaplodnila od razu druga pozniej nadgonila bo na 3 dzien hodowli byly takie:
1 3/6
2 3/12(fr5%)

Czyli oby dwie sredniej jakosci (cyfra 3), pierwsza 6-cio druga 12-sto komorkowa. Ta druga przestala sie w 3 dniu rozwijac a pierwsza ostagnela stadium 5BB w dzien transferu i zaczela wchodzic w stadium blastocysty. Tak mi powiedziano. Czyli wniosek taki ze ta 1 podciagnela swoja jakosc ze 'sredniej' do 'dobrej' ale nie moge potwierdzic czy to zasluga tego podloza.

I-IV 2016 - 4 IUI - nieudane

I 2017 - IVF ICSI transfer 5BB :(

IV 2017 naturalnie :) Mikołaj 26tc, przyczep bloniasty

VII 2018 - IVF nOvum, 2 transfery, beta zerowa

XII 2018 - IVF nOvum, 1 zarodek, 1 transfer 4ab; 9dpt beta 31; 11dpt beta 23, 13dp



II 2019 - IUI - nieudane; X 2019 IUI Artvimed  <3 --> VII 2020 córka :) 


oluska_m
Moderator Dokarmiam bociana ;)
Posty: 9348
Rejestracja: 14 wrz 2012 21:42

Re: IVF - EmbryoGen i BlastGen podloze

Post autor: oluska_m »


Zapewne jesteście już na finiszu składania zeznań podatkowych za rok 2016. Nie zapomnijcie o Bocianie i pozwólcie mu latać!
Niezmiennie liczymy na Was i Wasze wsparcie. 1% Waszych podatków pozwala nam działać na rzecz niepłodnych nieprzerwanie od 14 lat.

http://jedenprocent.nasz-bocian.pl/

2 IFV, 7 transferów

Aniołki [*] [*] [*] :cry2:

25.07.2016  :love: 
Piotruś


17.06.2019 :love: Michaś


ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”