Informacja dot. forów "jak się leczyć" i "gdzie się leczyć"

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

Zablokowany
Awatar użytkownika
elwirra28
Posty: 6085
Rejestracja: 22 lis 2005 01:00

Informacja dot. forów "jak się leczyć" i "gdzie się leczyć"

Post autor: elwirra28 »

W trosce o przejrzystość i jednolitą strukturę forum, dla ułatwienia forumowiczom (zwłaszcza nowym) poruszania się po forum tak, by mogli szybko i sprawnie dotrzeć do informacji, których szukają, zamieszczam poniższe wyjaśnienie:

Podforum „jak się leczyć”

Na tym forum wymieniamy się doświadczeniami na temat diagnostyki i leczenia niepłodności: przyczyny, objawy, diagnostyka, zabiegi, leki, metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI, efekty leczenia, rokowania.

O czym nie rozmawiamy?

Nie rozmawiamy tu o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności. Nie rozmawiamy o zakresie usług i badań, jakości i warunkach leczenia, procedurach, cenach, personelu medycznym w klinikach, szpitalach, laboratoriach. Nie pytamy o nr telefonu do kliniki/lekarza, o adres, godziny przyjęć, jak długo czeka się na wizytę, ile trwa wizyta, jakie dokumenty należy przynieść na wizytę itd.

Jeżeli chcemy wspomnieć o konkretnym lekarzu, to robimy to ogólnie, tj. możemy wspomnieć jakie leczenie proponuje przy danym problemie z niepłodnością, czy jakie leki przepisuje. Ma to wyłącznie na celu zasygnalizowanie, jaka jest praktyka w leczeniu przy danych problemach z niepłodnością.

Na tym podofrum nie rozmawiamy również o ciąży, nie umawiamy się tu na spotkania, nie składajmy sobie życzeń, gratulacji itp. Do tych rozmów są oddzielne działy, podfora.

Podforum „gdzie się leczyć”

Na tym forum wymieniamy informacje i opinie o klinikach i lekarzach specjalizujących się w leczeniu niepłodności. Rozmawiamy o proponowanych usługach, metodach leczenia, jakości i warunkach leczenia, zakresie badań jakie można wykonać, procedurach, cenach, personelu medycznym w klinikach, szpitalach, laboratoriach. Tu możemy zapytać o nr telefonu do kliniki/lekarza, o adres, godziny przyjęć, jak długo czeka się na wizytę, ile trwa wizyta, jakie lekarz zleca badania, jakie dokumenty należy przynieść na wizytę itd.

O czym nie rozmawiamy?

Na tym forum nie rozmawiamy o tym jakie są rodzaje i przyczyny niepłodności, co i jak zbadać, jakie mamy wyniki badań, jak się leczyć, jakie są metody leczenia, ile trwa leczenie, jakie leki stosujemy i jak je dawkujemy, jakie są efekty leczenia i rokowania, itd.

Na tym podofrum nie rozmawiamy również o ciąży, nie umawiamy się tu na spotkania, nie składajmy sobie życzeń, gratulacji itp. Do tych rozmów są oddzielne działy, podfora.

W razie jakichkolwiek problemów można się zwrócić się do moderatorów tego forum na maila: moderatorzy@nasz-bocian.pl lub na priv.
Starania od 2005 r./PCOS, insulinooporność, hiperprolaktynemia czynnościowa/Leczenie SIOFOR 500, Spironol 100.
29.11.2008 r. - Aniołek 6tc [*]
29.09.2010 r. - Synek :love:

Zablokowany

Wróć do „Jak się leczyć?”