Olej z wiesiołka

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

Awatar użytkownika
Wafel
Posty: 7455
Rejestracja: 06 lis 2003 01:00

Post autor: Wafel »

Bardzo dobra marka. Nie bierz więcej niz na ulotce. Opearol jest silniejszy, nie można przesadzić, bo będziesz miec więcej śluzu ale rzadkiego.....
Oluś 2006 Alicja 2008 i 3 Aniołki
Awatar użytkownika
Diana77
Posty: 6
Rejestracja: 05 mar 2004 01:00

Post autor: Diana77 »

Dokupić jeszcze Magne B6? Czy narazie pobrać tylko OEPAROL?
Sylwia Mama Hani
Awatar użytkownika
ewaa
Posty: 1031
Rejestracja: 21 mar 2003 01:00

Post autor: ewaa »

Zostań przy tym wiesiołku i zobaczymy efekty. Dodatkowo na noc możesz brać dobre witaminy polecam Maternę bądź Feminatal mają cynk i inne takie płodnościowe rzeczy
www.sklep.starania.pl dzisiaj termometr owulacyjny
Awatar użytkownika
Magdalenia
Posty: 4674
Rejestracja: 13 lis 2003 01:00

Post autor: Magdalenia »

dziewczyny,
a czy ten wiesiołek to mozna brac przez cały cykl :?: :?:
Magda
Mama Kubusia ur.28.03.2005 i Michałka ur.02.10.2008
Awatar użytkownika
ewaa
Posty: 1031
Rejestracja: 21 mar 2003 01:00

Post autor: ewaa »

Bierze się go tylko do owulacji bo potem może wywołać skurcze a przy ciąży to niewskazane
www.sklep.starania.pl dzisiaj termometr owulacyjny
Awatar użytkownika
fee
Posty: 361
Rejestracja: 31 lip 2003 00:00

Post autor: fee »

moja dobra kolezanka tez pierwszy raz zaczela brac wiesiolka.... w pierwszym cyklu 3xdziennie po 2 tabletki.... i....wlasnie jest w piatym tygodniu:)!! :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

a wiec biegne do apteki...i kupuje wiesiolka... :D

tylko czy mozna brac wiesiolka rownoczesnie z zastrzykami przygotowujacymi do Inseminacji?? :roll:
Awatar użytkownika
noemi
Posty: 571
Rejestracja: 14 maja 2004 00:00

Post autor: noemi »

Witajcie kobietki mi olej z wiesiolka oeparol polecil doc.Kurzawa ze szczecina pomaga tez odtruc organizm o prochow wszelkiej masci,ktore lykalam,ja mam jeszcze pic aspiryne od 12 dc do 14 dc przy zajsciu w ciazy wspomaga implantacje a w czasie @ nie powoduje skrzepow bo rozrzedza krew.Olej z wiesiolka w medycynie naturalnej jest podawany w wielu schorzeniach np.cukrzycy gdzie pomaga utrzymac pozim cukru.
noemi - Olga Kornelia urodzona 03.04.05.gdz.0.11
Tracic siebie dla drugich,to jest wlasnie odnajdywac najprawdziwszego siebie
anonymouse027
Posty: 1222
Rejestracja: 28 kwie 2009 00:14

Ja i homeopatia-wiesiołek

Post autor: anonymouse027 »

hello. Jestem w 7 dniu cyklu, 7 cykl starań o dzidzię. O kurczę 2 siódemki, może to dobry znak? :lol: O wiesiołku czytałam dawno, od wczoraj, czyli 6 dnia cyklu biorę 1 tabletkę dziennie do ok 12 dnia cyklu. Mam nadzieję na dzidzię w tym cyklu. Robię afirmacje i na chama porzucam wrodzony, upierdliwy pesymizm. No i otaczam się pachnącymi świeczkami.
Awatar użytkownika
fee
Posty: 361
Rejestracja: 31 lip 2003 00:00

Post autor: fee »

Dziewczeta .. :D

Ja juz mialam 3x inseminacje niestety nieudane... :cry:
w tym miesiacu bede robic naturalnie ;) i biore sia za wiesiolka
niestety czytym i czytam... :roll:

czytam czytam i sie nie doczytalam... ile razy dziennie i po ile tabletek mam brac tego wiesiolka ? I od ktorego dnia cyklu? :?
Nasz najdrozszy [url=http://b1.lilypie.com/qPiEp2/.png]CUD[/url]
Awatar użytkownika
xaraa
Posty: 85
Rejestracja: 26 cze 2004 00:00

Post autor: xaraa »

wiesiołka brałam od pierwszego dnia cyklu do 11, dwa razy dziennie po dwie tabletk. Musisz pamiętać żeby nie brać go cały czas tylko do połowy cyklu, do owulacji. Dlaczego - nie wiem te informacje wyczytałam na bocianie. Dopiero zaczęłam go testować, i niestety nic jeszcze nie mogę powiedzieć o skutkach.
Awatar użytkownika
AnkaM31
Posty: 67
Rejestracja: 04 cze 2004 00:00

Post autor: AnkaM31 »

Ja biorę wiesiołek w pierwszej części cyklu 3 x 2 kapsułki dziennie i efekty zauważyłam w czwartym cyklu.
Podobno nie można brać wiesiołka w drugiej części cyklu, bo może nasilać skurcze macicy, co byłoby niewskazane.
Pozdrawiam
Ania
Awatar użytkownika
mynia24
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2009 01:00

Post autor: mynia24 »

witam olej z wiesiolka OEPAROL bierze sie od 5 dnia okresu przez 10 dni do tego najlepiej brac magnez znajoma po paru tabletkach zaszla w ciaze a starali sie hoho 5 lat :lol: ja juz zazywam i czekam na efekty,LEKARZE tylko kase ciagli nikt nic nie wiedzial,znalazla normalna pania ginekolog i prosze 3 miesiac :lol:
Zsunaj
Posty: 761
Rejestracja: 16 gru 2009 01:00

Post autor: Zsunaj »

Hej Koleżanki!
Moja żona ma brać teraz wiesiołka, Oeparol :)
3 razy dziennie po jednej kapsułce ale jak? chyba po jedzeniu aby dobrze się wchłaniał prawda?
Pozdrowienia!
Awatar użytkownika
kadellka
Posty: 342
Rejestracja: 08 lis 2009 01:00

Post autor: kadellka »

Zsunaj w trakcie jedzenia...
i powinien pomoc - chociaz wiadomo, jak to przy leczeniu ziolami bylwa - efekty sa po systematycznym przynajmniej kilku miesiecznym stosowaniu...
mialam wrogi sluz... i mozliwe, ze wlasnie oeparol nam pomogl... ?:)
pozdr!
HSG - Salve ok :)
laparoskopia - CZMP ok :)
4x IUI - Gameta :( wrogi sluz :(

4 lata staran.... i zdarzyl sie naturalny cud....

nasz synek Adas urodzil sie 16 lipca 2010 :)

drugie malenstwo w drodze... http://dziecko.haczewski.pl/suwaczek/2011/11/1/28.png
Awatar użytkownika
Joana1983
Posty: 13
Rejestracja: 07 gru 2009 01:00

Post autor: Joana1983 »

Olej z wiesiołka powoduje że śluzu w cylku miesiączkowym jest znacznie więcej niż zwykle i dużo łatwiej jest stwierdzić kiedy miało się dni płodne. Oprócz tego Hormeel, lek homeopatyczny też jest NIESAMOWITY. Mam nieregularne miesiączki (28-42 dni ) i przez ostatnie 2 cylke nie miałam jajeczkowania, co zostało potwierdzone przez lekarza. Staraliśmy się z mężem o dzidzię ponad rok. Ostatnią miesiączkę miałam 15 grudnia i wtedy zaczęłam brać obydwa specyfiki. Według moich obserwacji 2-4 stycznia miałam dni płodne.... i wtedy właśnie zaszłam w ciążę:) Jestem w 7 tygodniu ciąży :D :D :D Poczęcie to cud, a cuda zdarzają się wtedy kiedy najmniej się ich spodziewamy. Trzymam mocno kciuki :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”