ceny leków do stymulacji

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Dziewczyny, polecam Wam skorzystanie z usług męża anki11, naprawdę solidna firma, ja skorzystałam i mam już komplet leków do ICSI. Jestem bardzo zadowolona :) . Ja wysłałm recepty do męża anki11, każdy lek na oddzielnej recepcie. Leki przyszły pocztą.
Ewka
Awatar użytkownika
niespodzianka
Posty: 2103
Rejestracja: 23 sty 2004 01:00

Post autor: niespodzianka »

Też myślę, że anka11 to solidna "firma" :wink: , ja niestety nie mogłam skorzystać z Jej pomocy bo zabrakło mi czasu.
Awatar użytkownika
gonia73
Posty: 624
Rejestracja: 09 lip 2004 00:00

Post autor: gonia73 »

Na co jest Puregon ?...nie pamiętam
dziewczyny, czy po transferze oprócz Utragestanu i Estrofenu brałyście coś jeszcze ?.... chodzi mi o zastrzyki domięśniowe w dniach I i II weryfikacji - ja brałam Kaprogest (ale w zastępstwie jakiegoś leku którego już nie pamietam bo w ogóle nie mogłam go dostać :? ...może wy pamiętacie co to bylo :?:) - chętnie bym kupiła to już teraz :?
Awatar użytkownika
niespodzianka
Posty: 2103
Rejestracja: 23 sty 2004 01:00

Post autor: niespodzianka »

gonia to był chyba Proluton 1 zastrzyk (po I a przed II weryfikacją) ale nie chcę wprowadzać w błąd. Może Ewa albo Wafel się odezwą One lepiej pamiętają te wszystkie nazwy leków.

Zapomniałam dodać, że ten zastrzyk kupiłam w normalnej aptece na receptę, bez problemu i kosztował coś między 30 parę do 40 zł.
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

gonia73, na pewno chodzi Ci o proluton, ja kupiłam sobie od razu dwa w Invicta, bo wolałam mieć na wszelki wypadek, po I weryfikacji dr Liss kazała zrobić zastrzyk. Cena jednego to 24 zł (być może dziś jest to inna cena).

Dziewczyny, mam informację z wiarygodnego źródła na temat menogonu, zresztą potwierdziło się to, co już padło wcześniej na forum- na 100% nie będzie go w aptekach od 2005 r., w tej chwili w wielu aptekach jest już dużo droższy (vide post metis), mam namiary do kilku aptek w Polsce, gdzie można dostać menogon jeszcze po starych cenach (niestety nie znam tych cen, ale nie jest to 90 zł !). Podaję telefony tych aptek:
Warszawa - (022) 848-41-51 (to na Rakowickiej, na Madalińskiego podobno kończą się już zapasy)
Poznań - (061) 847-75-87
Białystok - (085) 743-61-08
Bytom - (032) 28-14-776
Ewka
Awatar użytkownika
niespodzianka
Posty: 2103
Rejestracja: 23 sty 2004 01:00

Post autor: niespodzianka »

Ewa co my byśmy bez Ciebie zrobiły :cmok: , jesteś ZAWSZE kompetentna, dobrze merytorycznie przygotowana a poza tym KOCHANA.
Awatar użytkownika
kitik
Posty: 195
Rejestracja: 27 sie 2003 00:00

Post autor: kitik »

WISIU ,dzisiaj kupowałam Utrogest 90 szt. po 32,55 euro w Niemczech 20 km. od granicy na polską receptę i nie robiłam dodatkowych opłat za realizację recepty.
Z tego co się dowiadywałam w niemieckich aptekach do których dzwoniłam wcześniej nie ma takich opłat jak" realizacja" :?:
I jeszcze gdyby to kogoś interesowało,Utrogest 30 szt. w tej samej aptece kosztuje 17,59 euro.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gonia73
Posty: 624
Rejestracja: 09 lip 2004 00:00

Post autor: gonia73 »

Ewka...dzięki :kiss: za informacje
Awatar użytkownika
greenwitch
Posty: 348
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: greenwitch »

hej Dziewczynki!

Zaczynam klucie do kolejnego in vitro za 2 tygodnie i jadę w przyszla środę po leki do Cieszyna czeskiego. Gdyby ktoś potrzebowal to chetnie zalatwie taniej leki i prześlę pocztą.


Buziaki
greenwitch
Awatar użytkownika
greenwitch
Posty: 348
Rejestracja: 19 maja 2003 00:00

Post autor: greenwitch »

Chciałam dodać, tak jak napisałam na wątku "Sprzedam", że leki odstąpię po 50 zł/ampułkę

Pozdrawiam
Ita
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2784
Rejestracja: 13 maja 2003 00:00

Post autor: Ita »

W poniedzialek CUDEM kupilam menogon za ok 70 zl w aptece na Jana Pawla, ale zostaly wtedy tylko dwie....Szukajcie moze w aptekach "przydomowych".
Dziewczyny obliczylam "przyjemnosc klucia" na 4600zl a jeszcze nie mam punkcji..... nie wiedzialam ze jestem taka bogata.
Jak wam sie udaje TYDZIEN wczesniej wiedziec jakich lekow bedziecie potrzebowac? Ja w ten zimny plugawy poniedzialek jezdzilam w nocy i w sniegu po ciemnej warszawie poniewaz nie mialam NIC na wtorek...
Ita
Sassy
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2003 00:00

Post autor: Sassy »

Dziewczyny,

z wiarygodnych zodel wiem, ze Menogon zostal wycofany na rzecz nowego leku tej samej firmy o nazwie bodajze Menopur. Jest to ten sam preparat, tyle, ze ponoc lepiej oczyszczony i rzecz jasna drozszy. Ma kosztowac wiecej niz Menogon, chyba powyzej 100 zl., ale nie chce wprowadzac w blad. Podobno zdrozeje takze Gonal. :cry:
- klinika - Novum
- IV. 2005 - udane ICSI, udana ciaza, udane dziecko ;-)
- XII.2007 - nieudany criotransfer
- III.2008 - nieudany criotransfer
inne: wskazana histeroskopia
Ita
Członek Stowarzyszenia
Posty: 2784
Rejestracja: 13 maja 2003 00:00

Post autor: Ita »

Na madalinskiego menopur (potwierdzam nazwe) kosztuje w granicach 480 zl za 5 ampulek.
Ita
Ewka
Członek Stowarzyszenia
Posty: 11649
Rejestracja: 22 cze 2002 00:00

Post autor: Ewka »

Sassy pisze:Dziewczyny,z wiarygodnych zodel wiem, ze Menogon zostal wycofany na rzecz nowego leku tej samej firmy o nazwie bodajze Menopur.
Menopur nie jest lekiem nowym i jest już dawno na rynku polskim, mamy nawet wątek o tym leku na forum TU.
Ewka
Sassy
Posty: 781
Rejestracja: 30 wrz 2003 00:00

Post autor: Sassy »

To byc moze pomylilam nazwe.
- klinika - Novum
- IV. 2005 - udane ICSI, udana ciaza, udane dziecko ;-)
- XII.2007 - nieudany criotransfer
- III.2008 - nieudany criotransfer
inne: wskazana histeroskopia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”