CASTANGUS

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gość

Re: CASTANGUS

Post autor: Gość »

asiek82 pisze: Moje cykle trwają 40 Dni!!!
mi sie po ciazach tez tak rozjechal cykl, sprawdz PRL po obciążeniu, podstawową też mam ok...

i albo castagnus, albo jak PRL po MCT tescie wyjdzie podwyzszona , to ja teraz zamiast bromergonu, biorę norpolac od endokrynologa dostalam bo mam 20x wieksza po MCT, ale ginekolodzy nie uznali tego za problem...
, twoj problem tak jak i moj to tez moze byc np. PCO, sprawdz tez poziom progesteronu, , ja sobie od 25 dc biore DUPHASTON, ALE TO TYLKO PRZED STARANIAMI, ZEBY WYROWNAC CYKL,
mi sie cykl wydluzyl odkąd biore euthyrox, ale przed 1 ciaza tez mialam rozne te cykle,
asiek82
Posty: 252
Rejestracja: 07 wrz 2008 00:00

Re: CASTANGUS

Post autor: asiek82 »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
Gość

Re: CASTANGUS

Post autor: Gość »

[treść wymoderowano jako niezgodną z tematem wątku]
Awatar użytkownika
kroopkaa
Posty: 14205
Rejestracja: 27 cze 2010 09:12

Re: CASTANGUS

Post autor: kroopkaa »

Dziewczyny - zadawam Wam dosyć dziwne pytanie - wczoraj po wizycie u nowego gina bylam taka załamana że nawet nie słuchałąm co on do mnie mówi a mąż jakoś tez nie załapała tego... Mam w miare regularne cykle tak - 24-26 d. Własną owu, pęcherzyki pękają (właśnie w ostatnim cyklu pierwszy raz mi nie pękł jedne z dwóch które wychodowałam sam bez stymulacji 8O ) i mam brac właśnie castangus... Tak szczerze mówić to nie bardzo wiem na co to ma mi pomóc... Podpowiedzcie coś :oops:
asiek82
Posty: 252
Rejestracja: 07 wrz 2008 00:00

Re: CASTANGUS

Post autor: asiek82 »

witam:) u mnie 29 dzień cyklu oraz 29 tabletka Castangus. Poprzednie cykle miałam 40 dniowe. Owulacja była między 23-25 d.c. Od kilku dni dziwnie się czuję. Podobno Castangus ma łagodzić ból piersi a mnie piersi pobolewają i są nabrzmiałe jak piłki, oprócz tego trochę mnie mdli i nie mam apetytu, dużo śluzu. Czy teraz mogę zrobić test? Jakie są objawy ciąży przy braniu Castangus?? Podobno Castangus nie można brać w ciąży więc czy teraz zrobiony test pokaże wiarygodny wynik?Proszę o odp:) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Gość

Re: CASTANGUS

Post autor: Gość »

asiek82 pisze:witam:) u mnie 29 dzień cyklu oraz 29 tabletka Castangus. Poprzednie cykle miałam 40 dniowe. Owulacja była między 23-25 d.c. Od kilku dni dziwnie się czuję. Podobno Castangus ma łagodzić ból piersi a mnie piersi pobolewają i są nabrzmiałe jak piłki, oprócz tego trochę mnie mdli i nie mam apetytu, dużo śluzu. Czy teraz mogę zrobić test? Jakie są objawy ciąży przy braniu Castangus?? Podobno Castangus nie można brać w ciąży więc czy teraz zrobiony test pokaże wiarygodny wynik?Proszę o odp:) Pozdrawiam
spokojnie możesz robić juz test...oczywiście castangus nie ma wpływu na jego wynik i napewno go niesfałszuje...jeśli chodzi o objawy ciąży to niestety każda ma indywidualnie...u jednych po castangusie wygląda jakby PMS sie pogłębił..inne go wogóle nie mają. Zrób test lub leć na betę będzie wiarygodniejsza aby jakby co castangusa odstawić :)
asiek82
Posty: 252
Rejestracja: 07 wrz 2008 00:00

Re: CASTANGUS

Post autor: asiek82 »

Witam:) mam jeszcze jedno pytanie. Czy odstawić Castangus czy nie? Dopiero zażyła 30 tabl. Nie widzę rezultatów. Ciąży też nie ma:( test negatywny a piersi nadal bolą:(
Awatar użytkownika
Gość

Re: CASTANGUS

Post autor: Gość »

asiek82 pisze:Witam:) mam jeszcze jedno pytanie. Czy odstawić Castangus czy nie? Dopiero zażyła 30 tabl. Nie widzę rezultatów. Ciąży też nie ma:( test negatywny a piersi nadal bolą:(
proponuję dokończyć całą serię, czyli kuracja 3 miesięczna
sunshine157
Posty: 1850
Rejestracja: 24 wrz 2008 00:00

Re: CASTANGUS

Post autor: sunshine157 »

Witam, czy mógłby mi ktoś udzielić informacji czy Castangus można brać z Bromocornem. Biorę obecnie pół tabletki dziennie na obniżenie prolaktyny.
8 lat starań

2014- hsg oba jajowody niedrożne i zoladex

2014-laparoskopia (usunięcie zrostów, ognisk endo, udrożnione jajowody)

VI- 2 IUI... udana :)

Luty 2016- Nasza córeczka już jest z nami
Awatar użytkownika
Gość

Re: CASTANGUS

Post autor: Gość »

sunshine157 pisze:Witam, czy mógłby mi ktoś udzielić informacji czy Castangus można brać z Bromocornem. Biorę obecnie pół tabletki dziennie na obniżenie prolaktyny.
hejrze, i
zależy od tego jak wysoka masz tą prolaktynę, i jak reagujesz na bromocorn, i przede wszystkim czy wysoka prolaktyna to Twój jedyny problem? castagnus to słaby lek ziołowy, na niedużą prolaktynę, na uregulowanie cyklu, na psm.
sunshine157
Posty: 1850
Rejestracja: 24 wrz 2008 00:00

Re: CASTANGUS

Post autor: sunshine157 »

babasia_83 pisze:hejrze, i
zależy od tego jak wysoka masz tą prolaktynę, i jak reagujesz na bromocorn, i przede wszystkim czy wysoka prolaktyna to Twój jedyny problem? castagnus to słaby lek ziołowy, na niedużą prolaktynę, na uregulowanie cyklu, na psm.
prolaktyne bez leków mam w normie 15 ale po obciązeniu 199.

Dodane -- 25.10.2011, 14:32 --

Teraz zaczełam brać bromokorn pół tabletki ale słyszałam że castangus też jest dobry.
8 lat starań

2014- hsg oba jajowody niedrożne i zoladex

2014-laparoskopia (usunięcie zrostów, ognisk endo, udrożnione jajowody)

VI- 2 IUI... udana :)

Luty 2016- Nasza córeczka już jest z nami
czarzg
Posty: 25
Rejestracja: 08 maja 2011 11:29

Re: CASTANGUS

Post autor: czarzg »

dziewczyny, na castangusie jest napisane że w ciąży nie wolno
a co jeśli zajdzie się w ciążę w tym miesiącu w którym sie go bierze?
może po owulacji przestać? jak robicie?
Awatar użytkownika
Gość

Re: CASTANGUS

Post autor: Gość »

czarzg pisze:dziewczyny, na castangusie jest napisane że w ciąży nie wolno
a co jeśli zajdzie się w ciążę w tym miesiącu w którym sie go bierze?
może po owulacji przestać? jak robicie?
spokojnie jak sie okaże że jesteś w ciąży to wtedy odstawisz, wiem że dziewczyny tak robiły i było oki :)
michalina8
Posty: 5442
Rejestracja: 28 lut 2008 01:00

Re: CASTANGUS

Post autor: michalina8 »

Witam chciałam zapytać czy można zioła ojca sroki 3 z castangusem brac ?
Córcia ur.31.05.13 <3
Awatar użytkownika
Gość

Re: CASTANGUS

Post autor: Gość »

michalina8 pisze:Witam chciałam zapytać czy można zioła ojca sroki 3 z castangusem brac ?
tak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”