Jakie zarodki maja szanse (IVF/ICSI)?

Forum poświęcone wymianie doświadczeń na temat diagnostyki niepłodności: badania i ich wyniki, zabiegi, leki (działanie, skutki uboczne); metody wspomaganego rozrodu - IUI, IVF, ICSI.

Moderator: Moderatorzy jak się leczyć

ODPOWIEDZ
pedra
Posty: 18
Rejestracja: 16 cze 2004 00:00

Post autor: pedra »

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.W Invimedzie,po ICSI szykowalo sie ok 40 komorek/mialam hiperstymulacje/,ale dojrzalo mniej i pobrano 19,z czego zaplodnilo sie 12.W pierwszej dobie zamrozono 6 zarodkow,w drugiej dobie z 6 pozostalych jeden byl 4-komorkowy,reszta kiepska,nawet nie wiem czy cos zostawili.Mialam transfer 1 zarodka,niestety bez efektu.
skarbek
Posty: 1223
Rejestracja: 07 paź 2003 00:00

Post autor: skarbek »

kathrin78 masz już wynik? Trzymam :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
Emerka a ty kiedy testujesz? Za ciebie również trzymam :bigok: :bigok: :bigok: :bigok:
2 x ICSI Bytom

4 x IUI Bytom

XII.2003

3 x IUI Provita

1 x ICSI Novum

1 x Crio Novum

Nie marudź, nie narzekaj, bierz życie i uciekaj...
Awatar użytkownika
Magdalena27
Posty: 50
Rejestracja: 09 wrz 2003 00:00

Post autor: Magdalena27 »

pozwolcie ze dołacze do Was
transwer mialam w niedziele, podano mi dwa zarodki kl A - bardzo na nie licze
pozdrawiam
Awatar użytkownika
emerka
Posty: 135
Rejestracja: 09 gru 2003 01:00

Post autor: emerka »

Skarbku ja testuje jutro, ale termin mi doktor napisał na 26.06 ale pewnie się pomylił i dlatego do mnie dzisiaj dzwonił i pytał dlaczego nie przyszłam na testowanie wiec zrobiłam duże oczy 8O 8O 8O i jadę jutro z samego rana, troszeczkę się zmartwił tym jak się mnie zapytał czy plamiłam lekko ja powiedziłam że nie wiec nie wiem czy to dobry znak czy też nie :? :? :? jutro wszystko powinnam wiedzieć, oby te wiadomości były dobre :-)
Awatar użytkownika
Ryba66
Posty: 183
Rejestracja: 25 wrz 2003 00:00

Post autor: Ryba66 »

U mnie wyglądało to tak:
1ICSI - 4 oocyty, 2 puste, 1 niedojrzały i 1 dojrzały - podano jeden embrion 4 komórkowy (ładny, regularny, bez ziarnistości) - ale niestety klapa!

2ICSI - pobrano 7 oocytów, 5 zapłodnili, podano 2 czterokomórkowe (ładne, regularne, bez ziarnistości), no i jest wymarzony skarb w brzuszku...

Na razie jeszcze nie wiem, czy jeden czy np. dwa....
Ryba i [url=http://tickers.tickerfactory.com/ezt/d/1;10033;103/st/20060127/dt/6/k/a9fb/preg.png[/img]i Córunia[/url] :love:
Awatar użytkownika
agata30
Posty: 2537
Rejestracja: 20 lut 2002 01:00

Post autor: agata30 »

W tym szczeliwym podejsciu mialam podane 3 zarodki w 3 dobie. Jeden osmiokomorkowy, jeden siedmio i jeden cztero. 7 i 8 mialy naciecie oslonki przejrzystej. Udalo sie :)
skarbek
Posty: 1223
Rejestracja: 07 paź 2003 00:00

Post autor: skarbek »

Agatko ogromne gratulacje :clap1: :flowers: :clap1: :flowers: :clap1: :flowers: :clap1: :flowers: Czy to twoje pierwsze ICSI?
2 x ICSI Bytom

4 x IUI Bytom

XII.2003

3 x IUI Provita

1 x ICSI Novum

1 x Crio Novum

Nie marudź, nie narzekaj, bierz życie i uciekaj...
Awatar użytkownika
sylwka77
Posty: 422
Rejestracja: 05 lis 2003 01:00

Post autor: sylwka77 »

Agatko Wreszcie Ci się udało!!!!!!!!!!Ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!
Ale poprawiłaś mi humor. :cmok: :cmok: :cmok: :cmok: :cmok:
IV 2004-1 ICSI,przestymulowanie i [url=http://tickers.baby-gaga.com/t/lamlamavi20050129_-8_Moja+Julia.png]JULKA[/url]
VI 2007-2 ICSI na naturalnym cyklu, [url=http://www.suwaczek.pl/cache/9c6c4d20e7.png[/img]Nadia[/url]
Awatar użytkownika
shina
Posty: 105
Rejestracja: 25 sty 2004 01:00

Post autor: shina »

Dopisze sie i ja
29.06 mialam transfer po dwoch dobach 2 zarodkow klasy B oba 4-komorkowe. I udalo sie :D
Mialam pobrane 10 komoreczek, zapoldnilo sie 5 (ICSI w AM w Bialymstoku) dzielilo sie 3. Wiec mam jeszcze jednego mrozaczka-blatocyste.
Pozdroofka
Awatar użytkownika
MAJA7
Posty: 1293
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: MAJA7 »

shina bardzo się cieszę!!! :cmok: chciałam ci się zapytac czy przed zrobieniem testu miałas objawy jak na @ ?
Awatar użytkownika
shina
Posty: 105
Rejestracja: 25 sty 2004 01:00

Post autor: shina »

Maju mialam i to od 7 dnia po transferze silne bole @ Bylam pewna ze sie nie uda i ciagle mialam wazenia ze za chwilke miesiaczka 'chlusnie' na calego; bralam duzo nospy, bo lekarze radza unikac wszelkich boli i duzo lezalam, wstawalam tylko na siusiu i szybki prysznic :wink:
Maju trzymam kciukaski. Bedzie dobrze zobaczysz
Awatar użytkownika
Jaga
Posty: 582
Rejestracja: 02 mar 2002 01:00

Post autor: Jaga »

witam :)

przy pierwszym (nieudanym) ICSI podano 2 przepiękne 8io komórkowe zarodki klasy A - wszyscy mówili, że książkowe - i rzeczywiście na fotkach wyglądają cudownie - komórki są równiutkie i "toczka w toczkę" ;) natomiast... nie udało się :cry: i nie bardzo wiadomo dlaczego, bo wg wszystkich znaków na niebie i ziemi powinno się udać.
Drugie podejście - mrozaczki, wprawdzie nie były już tak urodziwe, ale również nienajgorsze - wg Dr Kozioł pomiedzy klasami A i B (stworzone już po rozmrożeniu komórki były mniejsze niż powstałe te przed rozmrożeniem - odpowiednio 6 i 8 komórek), w momencie podania oba były 9cio komórkowe, jednemu nacięliśmy osłonkę (AH).
Rezultat - jestem w ciąży z jednym Dzidziusiem i mam nadzieję, że za 7,5 miesiaca zobaczę znowu to Cudeńko na własne oczy, tylko, że nijak nie będzie podobny do tego pod mikroskopem ;) :lol:

Pzodrawiam serdecznie
J.
[url=http://www.freeyabb.com/phpbb/index.php?mforum=forumbanitow][b]Piąta Strona Świata[/b][/url]
"Dla wszystkich o otwartych sercach i głowach, którzy szukają dziury w całym i piątej strony świata oraz wierzą, że nie ma rzeczy niem
Awatar użytkownika
MAJA7
Posty: 1293
Rejestracja: 28 lut 2004 01:00

Post autor: MAJA7 »

shina ja własnie tak mam bóle wszystkie te co na @ /ale nie asz takie silne ale czuję ,że zaraz bedzie/Zaczeły mi się gdzies 6 dzien po transwerze ale trwają do dzis dzien i narastają . I naprawdę czuję ,że tym razem to @ >Jestem totalnie załamana :bawling:
Awatar użytkownika
femalespirit
Posty: 186
Rejestracja: 30 wrz 2003 00:00

Post autor: femalespirit »

Dwa czterokomorkowce, nie wiem jakiej klasy, ale bardzo ladne, podane w drugiej dobie po punkcji, ciaza pojedyncza :)
Awatar użytkownika
beatapank1
Posty: 172
Rejestracja: 25 wrz 2003 00:00

Post autor: beatapank1 »

Pierwsze ICSI, na 5 komórek -4 były dojrzałe, i 4 się zapłodniły, podano 2 czterokomórkowce, nie udało się. Zamrożono 2 zarodki dwu i trzy komórkowe.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Jak się leczyć?”