operacja Strassmana

Odpowiadają eksperci z poznańskiej kliniki INTERMEDICA

Moderatorzy: Moderatorzy, Moderatorzy grupa wdrożeniowa

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pat

operacja Strassmana

Post autor: Pat »

Kochane,
skierowano mnie po laparo i histero na operację Strassmana ze względu iż mam macicę dwurożną i dość małą ( 2cm od jednego rogu do drugiego),
leczę się na Starynkiewicza, prowadzi mnie d. Grzechocińska a do operacji zakwalifikował mnie prof Marianowski i to on ma ją przeprowdzić.
Jeżeli wiecie coś na temat tej operacji oraz lekarzy , którzy się mną opiekują będę wdzięczna. Zależy mi na informacjach na ten temat, gdyz słyszałam że obecnie odchodzi się od tego typu opercaji ze względu na małą skuteczność i powikłania.
Dziewczynki, bardzooooo proszę o pomoc :cry: Tak jak napisałam ma już skierownie więc muszę się decydować w miarę szybko, poza tym powiem Wam że w rozmowie z moją gin odczułam, że niby ja muszę się zdecydować na tę operację, ale jak się nie zdecyduję to co ja w ogóle u niej szukam, dziwnie się poczułam.
pozdrawiam
Pat

Awatar użytkownika
kasiekml

odpowiedz do Pat

Post autor: kasiekml »

Mam nadzieje ze uda mi sie odpisac.
Wiesz co ja jestem 1,5 roku takiej operacji, i...udalo mi sie jestem puki co w 4 tygodniu ciazy, nie wiem co bedzie dalej czy wszystko dobrze sie skonczy ale trzeba bylo sprobowac bo i tak konczyloby sie poronieniami . Masz racje decyzja nalezy do Ciebie i lekarz na pewno niczego Ci nie zagwarantuje. Ja wykonalam ja w Krakowie na Kopernika
Pozdrawiam Cie
Kasiekml

Zablokowany

Wróć do „Pytania do eksperta”