Histeroskopia

dr hab. n.med. Piotr Pierzyński

Pracuje w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jest specjalistą endokrynologii ginekologicznej i rozrodczości, posiada certyfikację British Fertility Society. Szkolenie zawodowe odbył w ośrodkach leczenia niepłodności w Białymstoku i Londynie. Przedmiotem jego szczególnego zainteresowania jest leczenie niepłodności u par z niepowodzeniami leczenia i nawracającymi poronieniami.

Moderator: Osoby zatwierdzające - poronienia

Zablokowany
aga8181
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2015 16:07

Histeroskopia

Post autor: aga8181 »

Dzień dobry, chciałabym się upewnić czy w moim przypadku histeroskopia zaproponowana przez dr. prowadzącego jest konieczna. Mam jedno dziecko, ale nie mogę donosić kolejnej ciąży. Pierwsza strata w 7 tygodniu ciąży wymagała łyżeczkowania, kolejne tracę na etapie 4-6 tydz, ogólnie 6 strat. Wynik badania bthcg w granicach 370. Podczas usg w 4 dniu cyklu lekarz stwierdził że nie powinien być widoczny biały cień, który wygląda jak kreska, szersza z lewej strony, która się jakby zamyka i zmniejsza z prawej strony. Czy jest to wskazanie przeprowadzenia histeroskopii. Czy to badanie może mi w jakiś sposób zaszkodzić?
Zablokowany

Wróć do „Archiwum - Poronienia - pytania do eksperta”